Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marika000, Módosítva: 2012. április 4.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Mona29

2021. március 4.

Párom használta, szerette. Kellemes, friss illata van, kissé hűsít. Jó ideig lehet érezni a bőrön. Nem szárít, nem irritál. Bár időnként másik márka tusolóját is megvásároljuk, ehhez újra és újra visszatérünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Nazolka

2019. május 23.

Nemrégiben "fedeztem " fel újra a Baba tusfürdőket, gyerekkorom kitörölhetetlen emléke a Baba szappan :D. Kíváncsiságból vásároltam . mert akciós volt é érdekelt ,hogy milyen lehet. Illatát nem tudom meghatározni, de tiszta és friss illatként jellemezném és hosszan tartó .
Nagyon tetszik,azóta már többször is újra vásároltam .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon tetszik,azóta már többször is újra vásároltam .

zdoreebaba

2018. október 26.

Nagyon finom illata van. Nekem ez az igazi apu illat. Leírhatatlanul finom, frissítő, hűsítő hatása van. Extra hosszú ideig érezni a bőrön. Ha az ember lezuhanyzik vele este azt még reggel is simán érezni lehet. Szerintem férfi tusfürdők közül viszi a pálmát! Újravesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Bogica92

2018. augusztus 19.

Mindig is oda voltam a férfi tusfürdőkért, rakásra veszem a barátomnak, szokása, hogy az utolsó adagokat bennehagyja a flakonba, mert túl nagy megerőltetés neki kinyomkodni belőle. Sajnálom kidobni, én használgattam el és így jött a férfi tusik iránti szerelmem. Ennek a babának annyira de annyira jó illata van, nem az a szúrós férfias, párom szerint túl csajos is. Legközelebb ha boltba megyek veszek egyet magamnak. Ráadásul sokkal tartósabb az illata mint egy drágàbb kategóriás női tusié.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

bettyblue

2018. március 13.

Ennek a tusfürdōnek valami hihetetlen friss illata van sokáig megmarad a bōrön és nem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 13.

Mindy

2015. szeptember 1.

Eredetileg a Férjemé, de néha "lopok" belőle. :D Jó az illata, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Eredetileg a Férjemé, de néha "lopok" belőle. :D Jó az illata, nem szárít.

viviennepunk

2015. augusztus 25.

A párom a nagyon sokadikat használja belőle és nagyon szereti, folyamatosan újravásárolja. Párszor tusoltam vele én is és tényleg szuper termék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

blilla91

2015. július 28.

Hjajjj ennek olyan jó friss illata van, hogy a családban mindenki ezt használja. Nem az a tipikus pasi illat, inkább unisex, ami így nyáron nagyon klasszul felfrissít. :$ Igaz én a Balea holt tengeri sós kék teás tusiját is szerettem, ez mintha vmivel jobb lenne, kevésbé szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

LaraHB

2015. május 6.

A férjem már nem az elsőt használja ebből a tusiból, nagyon szereti, jó az illata, jól habzik, hidratál :) én is szeretem érezni rajta :) mindig ezt veteti újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Linda0222

2015. január 2.

A páromnak magyon tetszett, megleptem vele azt mondja jobb mint a gyömbéres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

A páromnak magyon tetszett, megleptem vele azt mondja jobb mint a gyömbéres.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Lila színű.