Baba

Ár:   450-500 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2013. február 19.

Ár:   450-500 Ft
Kategória:   Szappanok

A gyümölcsök frisseséget, jó illatot adnak, a tej pedig bőrápoló hatású. Ha a Baba tejes és gyümölcsillatú folyékony szappant használjuk, kezünk nemcsak tiszta, hanem ápolt és illatos is lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

aquana

2021. május 5.

Hú. hát ez nagyon nem. Egyáltalán nem érzem tisztának a kezemet kézmosás után, konkrétan egy másik szappannal mosom le sokszor azt a réteget, amit a kezemen hagy... soha többé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

izabella73

2021. május 1.

Nem szeretem a folyékony szappanokat, de ennek az illata megfogott. Jol tisztít, és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

SzBoni

2021. március 20.

Kedvenc. Eddig nem használtam folyékony szappanokat, mert mind szárította a kezem. Ez szerencsére nem. És az illata is mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Agnes91P

2021. január 19.

Tetszik az illata (nekem és a férjemnek is megfelelő :D), jól tisztít, egy kicsit szárít, de még nem vészes (én amúgy is minden kézmosás után kézkrémezek). Újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Nicu

2020. december 5.

Finom illata van, jó krémes, nem kell belőle sok, jól habzik és tisztít. Viszont kicsit szárít. Eco Family-ben jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

emiko

2020. november 5.

Alapvetően szeretem ezt a szappant. Sajnos nagyon kiszárította a kezemet még régebben a munkahelyi fertőtlenítős szappan (kb alkohollal vegyített alkohol) és a mosogatószer. Amióta ezt a terméket használom (és otthagytam a munkahelyem) fényévekkel jobb a kezem állapota. Sajnos ez is szárít de szerintem egyáltalán nem vészes. Szerencsére csak esténként kell hidratálni a kezemet mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

fioretta

2020. november 3.

Az illata finom, de elég enyhe, alig érezni kézmosás közben, és nem is annyira gyümölcsös-friss illat, inkább amolyan alap natúr kézmosó illat.
Jól habzik és tisztít, így nem szükséges egy egész adagot kinyomni, az adagolót félig lenyomva is bőven elég egy kézmosásra.
Gyakori használat mellett sem szárította ki a bőrt, azonban a termékleírásban hirdetett "tej bőrápoló hatását" sem tapasztaltam, ugyanúgy kellett krémezgetni a kezemet, nem lett puhább vagy bársonyosabb.
Eredeti árán drágállom, de ha akcióban látom, néha újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Eredeti árán drágállom, de ha akcióban látom, néha újraveszem.

mucskalaura

2020. október 11.

Finom az illata, jó az ár-értek aránya. Sokat mosok kezet, így egy picit szárítja a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

bogikaaa

2020. május 13.

Tényleg jó az illata, és jól is tisztít, de valamiért nagyon szárítja a kezemet, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Dilachka

2019. november 6.

Szerintem jó!
Tetszik az illata,nem tolakodó!
Sokat mosok kezet ,nem vettem észre hogy szárítana,de amióta ezt használjuk kevesebb kézkrém fogy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Szerintem jó!
Tetszik az illata,nem tolakodó!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.