Best of Beauty 2019

Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2013. február 7.

Kategória:   Szappanok

A kakukkfű és a teafaolaj közkedvelt természetes antibakteriális szerek, ezért kerültek a Baba kakukkfüves és teafaolajos folyékony szappanba. Használata a higiénikus tisztaság érzését nyújtja az egész család számára.

Zsani.D

2019. január 26.

Nos, a szappan beváltja amit ígér: eltávolítja a baktériumokat. A bőröddel együtt. Olyan szinten szárít, hogy gyakorlatilag sebesre szárította a kezem. Soha életemben nem tapasztaltam még ilyet egyetlen szappannál sem, ráadásul nem is érzékeny a bőröm. Az illata bejöhet annak, aki szereti a férfias szappanokat/tusfürdőket. Az biztos, hogy ez volt az első és utolsó alakom, hogy ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

sztinke

2018. december 11.

Az illata kellemes, a tisztító hatása is rendben van, viszont sajnos borzasztóan szárítja a kezeimet. Emiatt az ilyen hűvösebb őszi-téli időszakban nem tudom használni.
Nem is tudom, hogy jövő tavasszal újra veszem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Nem is tudom, hogy jövő tavasszal újra veszem e.

Krisztike84

2018. december 4.

Nekünk nagyon bevált, a párom is szereti, mert jó a tudtat, hogy fertőtlenít. Engem egyáltalán nem szárít és nagyon tetszik az illata. Rászoktunk, csak ezt vesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

dina0611

2018. november 9.

Azt gondoltam, gyorsan lemosom ezzel a szappannal az arcom tusolás előtt, elvégre teafaolajas szappan. Teljesen férfi tusfürdő illata van, bár az nem feltétlenül probléma, de azért egy szappantól túl sok illat nekem. A probléma az hogy 2 percen belül ahogy lemostam vörös lett az egész fejem 😠 Nem tudom melyik összetevő de nem hittem volna hogy egy baba szappantól ennyire allergiás reakciót vált ki a fejem. Még kézmosásra sem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

natasa

2018. október 29.

Más szappanokkal felváltva használjuk, így nem tudom, hogy folyamatos és kizárólagos használata mennyire szárít. De jól tisztít, és ez fontos. Az illata nekem annyira nem nyerő, kicsit szúrós, de azért nem kellemetlen. Picit pasis inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Banszky

2018. augusztus 18.

Isteni illata van. Igen,szárít mert mint tudjuk,a teafa szárít (pattanásokat pl...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

csillu

2017. április 25.

Az illattal semmi probléma, de annyira szárít, hogy csak szakaszosan tudom használni. Egy hétig ezt használjuk, aztán elteszem egy kicsit, rendbe hozom a kezeimet, megint kiteszem, használjuk, megint elteszem. Igazából nem akarom kidobni, de nem szeretem és nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

pont

2016. május 31.

nem igazán jön be, hogy kommersz férfitusfürdő szagú legyen a kezem. sajnos más olyan tulajdonsága nincs, amiért ezt megbocsátanám neki. sajnálom, de engem ez az illat borzasztóan zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Dalmayr

2015. augusztus 15.

Állandó kedvencem, sokszor újravettem már. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Állandó kedvencem, sokszor újravettem már. Imádom az illatát :)

katacita

2014. augusztus 17.

Az illata isteni, kicsit pasis, viszont az én kezemet nagyon szárítja, eddig semelyik folyékony kézmosóm nem szárította így. Elhasználom, de újra nem veszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.