Baba

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HelenaHeléna, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Nyári reggel korán kidob az ágy. Alig várjuk, hogy leérjünk a partra, kiérjünk a kertbe vagy felérjünk a hegyre. A nedves fű frissen csiklandozza a mezítlábunk. A reggeli hűvös szellő borzongatja a bőrünk a meleg nap előtt. A nyaralás után már nehezebb a felkelés. Ha viszont már eljutottunk a fürdőszobáig, csak a forró zuhany és a Baba Lanolinos frissítő tusfürdő kell ahhoz, hogy a harmat frissességével induljon a munkanap - frissen, boldogan, tele várakozással, jó bőrben."

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Mahoney

2019. június 13.

nekem nagyon alap tisztaság illata van, szeretem, csak már nehéz beszerezni😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

nekem nagyon alap tisztaság illata van, szeretem, csak már nehéz beszerezni😕

Rekaa24

2018. december 29.

Finom illat, tartós. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Finom illat, tartós. Nem szárítja a bőrt.

zsofia93

2016. július 4.

Nekem ez a Baba tusfürdő az egyik kedvencem :) jó az illata, jól habzik és nekem egyáltalán nem szárítja a bőrömet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

manoka92

2016. január 2.

Nem igazán szeretem... Jó az illata és jól is tisztít, sok habja van stb., de nagyon szárítja a bőröm. Csak azért használom néha, hogy elfogyjon... biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

NadjaBlue

2015. szeptember 25.

Nem szeretem az illatát, viszont más Baba tusfürdőkhöz képest nem szárította annyira a bőröm. Átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

kisenikoke

2015. szeptember 12.

Akciós volt, gondoltam teszek egy próbát a márkával. Még soha semmim nem volt a Babától, de nem győzött meg sőt.
Kegyetlenül csípte a szemem!! Mindig, bárhogy! Nekem soha semmi nem csípi, max főzéskor a vöröshagyma :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Ella

2015. május 6.

Imádom az illatát, olyan nyárias. Kicsit szárít, ezért télire nem ajánlom. Viszont: NEM VISZKETEK TŐLE. Sajnos a többi Baba tusfürdőtől igen, még a nagy kedvenc rózsás-szőlőstől is. Ha tartósan nagy meleg lesz, őt fogom használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

pannababo

2015. április 13.

Nekem nem tűnt kellően táplálónak , de nyári használata szuper :) , nem lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

Kiszke

2015. április 13.

Nagyon kellemes illata van, kicsit szárít ugyan, de nem vészes. Akciósan biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Yubiri

2015. február 15.

Szárítja a bőrömet, és így utólag már bánom, hogy 500 Ft feletti árért megvásároltam. Azért, hogy minél gyorsabban elfogyjon, hajat is mosok vele, a zsíros hajamra annyira nem rossz, azon legalább nem vettem észre, hogy szárítaná, bár a zsírosodáson ez sem segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Antioxidánsok: BHT