Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BBBB, Módosítva: 2013. március 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Keletről jon az igény és a tudatosság arra, hogy összhangot találjunk a lelkünk és a világ között. Keletről szárrmazik a ginkgo biloba és a lótuszvirág is, amelyek együttesen az élererő és a megújulás szimbólumai. Ők ihlették a Baba ginkgós és lótuszvirágos tusfürdőt, amellyel a zuhanyozás több, mint tisztálkodás: valódi felüdülés, ahogy harmóniára és nyugalomra találunk finom, frissítő illatának és gyengéd habjának köszönhetően.

LenaStonK

2018. június 25.

Nagyon szeretem az illatát és valóban felfrissül tőle az ember. A kislányom is előszeretettel "pancsolja" magára :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Gabriella1992

2014. november 14.

Szerintem is egy kicsit férfias az illata, de frissítően hatott rám, egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Szuszi

2014. február 7.

A babás cuccok mindig olyan jók :D Vettem egy flakonnal magamnak, de mielőtt használhattam volna az öcsém elégedettséggel jött ki a zuhanyzóból és azt mondta, nem is gondolta, hogy a tusfürdőmet megszereti (a sajátját otthon hagyta...) és elkunyerálta.Sebaj vettem még egyet, ami a barátomnál kötött ki, de néha én is használom. Szereti mindenki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Ciánka

2013. december 24.

Szerintem kicsit férfias illata van, egyébként egész jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Szerintem kicsit férfias illata van, egyébként egész jó volt.

foxgirl

2013. augusztus 6.

Kellemes, krémes állaga miatt olyan érzés volt vele fürödni, mintha valaki simogatott volna :-) Az illatát is szeretem, nem untam meg még a flakon vége felé járva sem. Mindenképpen újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

szabbka

2013. július 4.

hááát, nem tudom. lehet, hogy velem van a baj, de ennél is bőrkipirosodást, és szárítást tapasztaltam... szerettem volna szeretni, mert olyan kis frissnek éreztem magam utána, de nem bírta a bőröm:S azért adok neki egy 4-est,mert az illata és az ára szuper, főleg, ha akciós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Lills

2013. július 2.

Nálam a tusfürdő az egyik olyan termék, amitől nem várok el sok mindent, csak ,annyit, hogy legyen jó illata és a fürdővízben oldódjon fel és ne úszkáljon ilyen kis fehér darabokban (mint néhány Dove). Nem kell hidratálniuk, nem kell hogy megmaradjon az illata (ezt nem is értem, miért kellene megmaradnia?).
Ez a tusfürdő az én elvárásaimat teljesítette, kellemes friss illata van, lehet vele fürödni, szóval én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Szappan&Bubii

2013. június 7.

Én is nagyon szeretem! :) Kellemes, krémes, illatos, és ha utána használok egy szintén babás testápolót (aloe verásat) akkore tökéletes hatást érek el vele. Finom, puha bőröm mióta használom (még ha nem is használok testápolót), szerintem újravesszük. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 7.

knoemi88

2013. április 5.

Az illata nagyon finom, de nem tartós, amit én nehezményezek. Nagyon jól habzik, de nagyon-nagyon kiszárította a bőrömet, pedig én nem használok (eddig nem használtam) testápolót és úgyis prímán elvoltam. De ezután muszáj volt, mert szétvakartam a karom-combom egész éjszaka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Fubuki

2013. március 27.

Egy ideje ezzel mosom le fürdéskor a sminket (amióta elfogyott a színezékmentes Balea tusfürdő).Nem csípi a szememet és szépen leszed mindent,úgyhogy nálam nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.