Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Bőrbarát ph értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt

Florencyta

2017. február 12.

Igazi nyári tusfürdő! Nagyon kellemes az illata, nyáron használtam utoljára, de még most is érzem az orromban, ha rágondolok. A Baba családnak ez a tusfürdője is nagyon kellemes érzetet ad a bőrnek, egy picit szárítja azt, de nem vészesen. Mind a három ilyen különleges illatú, átlátszó tubusú tusfürdőről azonos véleményen vagyok. Csak ajánlani tudom őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Kittyki

2017. január 9.

Az illata annyira mandarin, hogy élvezet vele fürödni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Az illata annyira mandarin, hogy élvezet vele fürödni.

Irish

2016. október 22.

Az illata nagyon finom, de valamelyik összetevőjére allergiás lehetek, mert rémesen viszketett utána a bőröm :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Aprile

2016. október 2.

Borzalmas összetevők, cupákos, lekvárszerű állag, rettenet mű, Plusz pezsgőtabletta illat. Ajándékba kaptam, de egyszerűen nem szerettem használni. Még a tisztító erejét tekintve sem éri el más Baba termékek színvonalát. Teljes pénzkidobásnak nem mondanám, mert hatalmas adagokat kinyomkodva elfogyott... de biztos nem veszek többet ebből, és jobban megnézem ezentúl a Baba motyók INCI-jeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

grace

2016. szeptember 5.

Az illatát imádtam, remekül habzik.... DE iszonyatosan kiszárította a bőrömet amin kb semmi nem segített sajnos elég sok idő után jöttem rá hogy ő a tettes, szerencsére mióta nem használom nincs ilyen problémám, számomra ez pénzkidobás volt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Ella

2015. május 6.

Nagyon büdös műmandarin illata (?) van, ráadásul úgy viszket tőle az ember, ahogy a bőrére keni, hogy az szinte elviselhetetlen. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Gyevocska

2015. március 29.

Illata nagyon kellemes, leginkább a gyerekkoromban használt mandarin illatú szappanra emlékeztet. A lila Palmolive után a kedvencem, főleg nyáron. Ugyan picit szárít, de Én még nem találkoztam olyan tusfürdővel, ami nem szárítana, még a hiper-szuper, krémes, olajos, hidratáló márkásak sem! Így az illata miatt marad! Nagyon jól tisztít, nem marad utána nyálkás réteg.

Update: Jó fél éve, hogy nem használok "nem tiszta" kozmetikumokat. Mert a szívem szakad meg a "Babáért", de kukában landolt az összetevők miatt...Mint annyi minden más. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

nszabina89

2015. január 1.

Én kézmosónak használom itthon és a munkahelyemen is. Nagyon kellemes az intenzív mandarin illata. Ebben az árkategóriában a legjobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

krisztina0012

2014. december 17.

Nagyon jó az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

Nagyon jó az illata!

momóka88

2014. október 23.

Jobb illata van,mint számítottam, próbáltam máshol és utána kellett vegyek:)
Nem szárít, kellemes friss mandarinos-citrusos illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Jobb illata van,mint számítottam, próbáltam máshol és utána kellett vegyek:)
Nem szárít, kellemes friss mandarinos-citrusos illatú.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.