Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. július 14.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba mandarinos és citromfüves tusfürdő,a mandarin édesen gyümölcsös illatával és a citromfű élénkítő aromájával valódi felfrissülést nyújt testnek és léleknek nap mint nap.

Megany

2019. március 12.

Ezt az illatút is kedveltem,de talan nekem az a friss zápor illatú jobban bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

timicsoki

2017. január 8.

A boltban beleszimatolva az üvegbe nagyon tetszett a friss illata, sajnos használat közben teljesen másnak érződik. Az állaga ilyen zselé szerű, nekem nem vállt be. Mivel nem habzik olyan jól, ezért sok is fogy belőle. Egynek elmegy, de nem veszem újra, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

LathatatlanOzike

2016. november 12.

Kellemes, nyári illatú tusfürdő, minimálisan szárít, és csak kicsit habzik sajnos. Átlagosnak mondható tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

dizabella01

2016. szeptember 1.

Egy nagyon átlagos tusfürdő, sok rossz tulajdonsággal: gyorsan fogy, nagyon folyékony és nem habzik kellőképp. Nem venném újra, illata sem valami gyönyör...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

eniko04

2016. augusztus 18.

Friss, nyári tusfürdő. Nem szárít, jó vele tusolni. Nálunk uniszex tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Friss, nyári tusfürdő. Nem szárít, jó vele tusolni. Nálunk uniszex tusfürdő.

Banszky

2016. augusztus 16.

A zöldcitromos változatát jobb szeretem. Nekem ez is inkább kicsit férfiaknak szánt darabnak tűnik. Mondjuk egy nyári hőségben nekik is frissebb,nem az a fullasztó parfümös illatú tusfürdő...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

adrikovi

2016. május 24.

Nagyon szárítja a bőrömet, az illata jó, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Nagyon szárítja a bőrömet, az illata jó, de nem veszem újra.

Cintia89

2016. április 8.

Én nagyon szeretem, nagyon jó illata van, szerintem a BABA tusfürdők közül neki van a legjobb illata. Zuhanyzás után is érzem a bőrömön az illatát, nem szárít, sokáig elég. Többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

valaholmessze

2016. március 25.

Az állagával nem barátkoztam meg, sokkal gyorsabban fogyott, mint a krémtusfürdő és az illatát is kevés ideig lehetett érezni. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

FloralPrincess

2016. március 12.

Volt ilyenem. Szerettem, mert nagyon gyengéd a bőrhöz, és annyira frissit. :) Az illata miatt szerintem nyárra kiváló, meg tényleg nagyon üdit.
Az illata nekem túl erős, viszont aki szereti a mandarin illatot, annak ez a tusfürdő tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Narancssárga.