Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba zöldcitromos és mentás tusfürdő a zöldcitrom egzotikus illatával és a menta pezsdítő aromájával valódi felfrissülést nyújt testnek és léleknek, nap, mint nap.

Mahoney

2019. június 13.

számomra ez A NYÁRI TUSFÜRDŐ 🤩 de mikor eszembe jutott a nagy melegben, hogy mostmár kéne, néztem a drogériában és csak az ő sora volt üres a polcon😂úgyhogy most meg is haragudtam rá😛🤣

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

csill87

2019. június 12.

Akinek hiányzik a The Body Shop Virgin Mohito tusfürdője, az ruházzon be egy ilyenre, mert teljesen olyan illata van! Nagyon jó most a kánikulában, szinte érzem, ahogy hűsít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

esztig

2019. május 30.

Főként nyáron használjuk, hűsítő érzés zuhanyzás után. Illata annyira nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Yette

2019. május 25.

Többségében imádom, számomra nagyon nosztalgikus menta illata van, de néha mikor beleszagolok mintha egy mosogatószer lenne.
Összességében szeretem, nem szárít eszeveszettül és jól habzik. Nyárra érdemes adni neki egy esélyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

laczayzita

2019. május 23.

Ha reggel hajnalban kell kellnem, ez az egyetlen dolog ami fel tud vidítani! IMÁDOM!!! Nagyon jó illata van és sokáig érzem magamon fürdés után is a menta illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Imádom!!! Anyukám vette magának és kipróbáltuk a férjemmel. Szerelem lett. Annyira finom a mojitós illata, frissen indul a nap tőle. Többször újravettük. A család kedvence. Plusz pont, hogy nagy kiszerelésben is kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

pilleriin

2019. május 8.

Nagyon jó, megfelelő ár-érték arány, kellemes zselés állag, tartós illat, hibátlan.

Update: háromszor vagy négyszer megvásároltam már, nagyon szeretem, de annyira szárít, hogy kegyetlenül. Két csillag levonás, szívfájdalom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Dorathea

2019. május 6.

Egyszerűen imádom az illatát tavasszal és nyáron, olyan frissítő! Külön plusz pont, hogy unisex illata van (legalább is szerintem), így egyel kevesebb flakont kell vinnünk utazásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Dee

2019. május 3.

Hosszútávú használat után azt tudom mondani hogy csökkentette a bőr szárazságom, illetve végre egy olyan tusfürdő amit a férjemmel közösen is tudunk használni :D Isteni az illata 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

MarosGergo

2019. április 30.

Férfiként ez az első olyan tusfürdőm, amit nem feltétlen férfiaknak szántak, mégis megvettem.
Mert imádom azt ha egy tusfürdő hűsít és frissítő&jó illata van.
Minden bejött ebben a tusfürdőben, az ára, a hatása, az illata.
Ez előtt a férfiaknak szánt mentolos Baba tusfürdőt használtam, tény hogy hűsített, de nagyon szárította a bőrömet, viszont ennél a tusinál szerencsére nem áll fenn ez a veszély... :)
Ment a max 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Mert imádom azt ha egy tusfürdő hűsít és frissítő&jó illata van.
Minden bejött ebben a tusfürdőben, az ára, a hatása, az illata.
Ment a max 5 csillag!

Hidratálók: Sodium Lactate