Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba zöldcitromos és mentás tusfürdő a zöldcitrom egzotikus illatával és a menta pezsdítő aromájával valódi felfrissülést nyújt testnek és léleknek, nap, mint nap.

Hanallys

2022. május 20.

Egész évben, bármikor!!
Évek óta használom, semmi rosszat nem tudok rá mondani.
Minden fürdés egy felfrissülés

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Egész évben, bármikor!!
Évek óta használom, semmi rosszat nem tudok rá mondani.
Minden fürdés egy felfrissülés

Dorotii66

2022. január 7.

Nyárias, kellemes illatú tusfürdő, ami felfrissíti az embert a hőségben. Nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 7.

poszike22

2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, nem szárít, jó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, nem szárít, jó az illata

Rure90

2021. október 6.

Imádom! Igazi nyári frissítő tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Imádom! Igazi nyári frissítő tusfürdő.

bbiua

2021. szeptember 22.

Nagyon jó az illata csak kár, hogy nem marad meg sokáig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Nagyon jó az illata csak kár, hogy nem marad meg sokáig

k001

2021. július 10.

Először a mentás férfi tusfürdőt vettem meg, de mivel azt brutál mentásnak találtam, inkább ezt használtam helyette és imádtam. Nekem inkább citromfű illatú, mint menta és citrom, de mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

TimiK

2021. június 15.

Szeretem az illatát, csak azt sajnálom hogy a fürdés végeztével azonnal eltűnik a bőrömről. A másik probléma vele, hogy iszonyatosan szárít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

jkrisztie2

2021. június 10.

A nyár kezdetével mindig beszerzek egyet ebből a tusfürdőből. Ha nyár, akkor zöld citromos baba. Számomra ez az egyik legfrissítőbb tusi. Isteni citromos mentás illata van, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

princzess

2021. március 16.

Főleg nyáron használtam,de mióta átálltam a Body Shop termékekre nem vettem újra. Ettől függetlenül nagyon szeretem,frissít és sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

GabrielleT

2021. március 1.

Frissítő, nyáron nagyon kellemes nem egy dobozzal már elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Frissítő, nyáron nagyon kellemes nem egy dobozzal már elhasználtam.

Hidratálók: Sodium Lactate