Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba zöldcitromos és mentás tusfürdő a zöldcitrom egzotikus illatával és a menta pezsdítő aromájával valódi felfrissülést nyújt testnek és léleknek, nap, mint nap.

princzess

2021. március 16.

Főleg nyáron használtam,de mióta átálltam a Body Shop termékekre nem vettem újra. Ettől függetlenül nagyon szeretem,frissít és sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

GabrielleT

2021. március 1.

Frissítő, nyáron nagyon kellemes nem egy dobozzal már elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Frissítő, nyáron nagyon kellemes nem egy dobozzal már elhasználtam.

Dyana91

2021. február 28.

Nyáron az egyik kedvenc tusfürdőm. Az illata a kedvencem, zuhanyzás után tartós marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Amadea

2021. január 31.

Többször újravettem már ezt a tusfürdőt, a forró nyári napok elengedhetetlen kísérője. Géles állagú, jól habzó darab, ami minimálisan szárítja az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

JudithBeauty

2021. január 31.

Totális imádat ez a tusfürdő, a levendulás mellett nagy kedvencem lett. Igaz, hogy nyári illat, de én télen is szoktam használni. Nagyon frissítő, kellemes az illata, nem is szárít, jól habzik, tehát mindenképpen újra fogom venni. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Bettu

2020. augusztus 7.

Kellemes, nyárias illat. Fürdés után is érezni. Jól habzik. Géles állag. Most a nagy melegben isszuk a lime-menta szörpöt, az jut róla eszembe😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Hú,ez nagyon jó 😀 Főleg nyáron. Hűsítő,nem szárítja a bőrt. Szeretem a baba tusfürdőket, eddig még nem okoztak csalódást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Anheszenamon

2020. július 17.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, már újra is vettem a 400ml-s változatot. Igazán unisex és nyárias illat. Friss, üde, citrusos de érezhető a menta is. Tényleg mint egy Mohito. A férjem is előszeretettel használja. Nem vettem észre, hogy szárítana. Nyáron mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Diuska85

2020. július 15.

Az én bőrömet eléggé szárítja, de az illatát imádom, pont olyan, mint a TBS Virgin Mohito, csak sokkal olcsóbb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

aniko_farago

2020. május 31.

Igazi felfrissítő az illata.Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Igazi felfrissítő az illata.Nem szárítja a bőrömet.

Hidratálók: Sodium Lactate