Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba zöldcitromos és mentás tusfürdő a zöldcitrom egzotikus illatával és a menta pezsdítő aromájával valódi felfrissülést nyújt testnek és léleknek, nap, mint nap.

Ryo19

2020. február 23.

Imádom az illatát. Az az érzésem hogy sokkal tovább tart a bőrön. Egyáltalán nem szárít. Abszolút kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

nonex00

2019. december 11.

Abszolút kedvenc tusfürdő. Nem szárítja a bőröm és felfrissít az illata. A párom is imádja, közös zuhanyzások alkalmával ezt a tusfürdőt használjuk.
Újravevős termék. Legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Újravevős termék. Legjobb.

itsjucus

2019. november 11.

imádom az illatát. A baba termékeket meg úgy önmagában szeretem. Mindig van habfürdő szappan és tusfürdő otthon, szerintem mást nem is használunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

incifinci28

2019. szeptember 22.

Nagyon jól habzik és az illata isteni. Tele a flakon, nem drága. Többször újra vettem, nekem télen is kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

szszabina27

2019. szeptember 7.

Nyáron vettem egyet, bár tartottam tőle, hogy vajon milyen lesz, de kellemesen csalódtam, igazán frissítő illata van, és jó érzés vele fürödni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Timotka

2019. augusztus 6.

Kellemes frissítő illata van, illik a nyárhoz, leginkább ezért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Kellemes frissítő illata van, illik a nyárhoz, leginkább ezért vettem.

spavanilly

2019. július 25.

Nekem nagyon nem jön be, de a Gyerekeimnek ez az egyik kedvenc nyári tusfürdőjük.
Tavaly volt lehetőség speciális feliratú "Babát" kreálni, én "Nyaralás"- t írattam a zöldcitromos- mentás flakonra.
Jó volt látni a Kicsik arcát, mikor a nyári szünet első estéjén megpillantották a reloaded flakont. Géles állaga ellenére nem okoz náluk bőrszárazságot vagy viszketést.
/ Nekem valószínűleg a lanolinos krémtusfürdő marad a kedvencem.../

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

/ Nekem valószínűleg a lanolinos krémtusfürdő marad a kedvencem.../

Mia0602

2019. július 25.

Nyári kánikulában a legfrissítőbb tusfürdő, amit használtam. A zöld citrom és a menta mintha jégakkuként működne, hűsítő érzést kelt. Már tavaly is ezt használtam. Nagyon tudom ajánlani. A fiam (ekcémára hajlamos) bőrét se szárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Mirabylia

2019. július 5.

Kellemes frissítő az illata. Nem túl tartós ugyan, de én bírom. A bőröm szereti, sokat használom. Nemcsak a nyári időszakban, de bármikor, főleg frissítő zuhanyhoz szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Reni1985

2019. június 25.

Szeretem az illatát. Viszont viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Szeretem az illatát. Viszont viszket tőle a bőröm.

Hidratálók: Sodium Lactate