Baba

Ár:   679 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A balatoni nyarakat idéző, frissítő tusfürdő görögdinnye illattal.

Dyana91

2021. február 25.

A dinnye illata miatt vettem meg, de nem volt tartós és sajnos a bőröm is nagyon szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Lina14

2020. november 15.

Számomra az illata nem volt olyan nagy szám, gyorsan elmúlt. Nem volt olyan puha utána a bőröm, mint a palmolive tusik után. Egynek elment

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Gabriell

2020. augusztus 3.

Nagyon jó dinnyés illata van, viszont egyet kell értenem az előttem szólókkal, hogy én is bőrszárazságot tapasztaltam tusolás után. Egy próbát azért megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Gica81

2020. július 12.

Dinnyeillatott nem igazán véltem felfedezni ebben a tusfürdőben inkább édes-cukros illat ami dominál.
Tusolás után nem igazán érezhető különösebb hatása sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Tusolás után nem igazán érezhető különösebb hatása sem.

Dea0609

2020. július 11.

Nem szárít,kellemes illatú tusfürdő.Bár nem feltétlen hasonlít a dinnye illatára.Ettől függetlenül szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Bananamilk

2020. június 29.

Megvettem, mert egyik barátnőm nagyon dícsérte, hogy szerinte ez a legjobb mert nem szárít stb. Hát én megpróbáltam, már első fürdés után viszketett tőle a bőröm és rémesen kiszárította. Az illata kellemes, de nem hasonlít görögdinnyére és fürdés után rögtön elillan. Habfürdőnek jó lesz de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

PrincessBell

2020. június 21.

Fehér színű, krémes állagú, gyümölcsös illatú tusfürdő. Semmiképpen se görögdinnyés, de kellemes azért :D Jó Baba tusfürdő módjára szárít is, de azért szeretjük. Éppen ezért én csak az illata meg a tisztító hatása miatt szoktam használni "másodlagos" tusfürdőnek, annak szódával (meg jó adag testápolóval) elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

szaszu05

2020. június 21.

Egyik kedvencem. Nem szárít, imádom az illatát. Többször újra vettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Egyik kedvencem. Nem szárít, imádom az illatát. Többször újra vettem már. :)

szabo123

2020. június 19.

Szerintem sem dinnyés az “idei”. Tavaly sokkal jobb illata volt, és a színe is más volt. Ettől függetlenül szeretem, mert frissít és nagyon krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

rivafive

2020. június 14.

Borzalmasan kiszárította a bőrömet! El sem használtam az egészet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Borzalmasan kiszárította a bőrömet! El sem használtam az egészet

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate