Baba

Ár:   679 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A balatoni nyarakat idéző, frissítő tusfürdő görögdinnye illattal.

CeCeDrake

2019. szeptember 20.

Alapvetően kedvelem a Baba sima laninos tusfürdőt.
Ez a dinnyés megtetszett. Az a pár flakon el is fogyott a nyáron, amit vettem, de elég is volt belőle.
Átlagos tusfürdő, jól tisztít, nem szárít, jól habzik, megszokott Baba minőség.
Állagát tekintve a márkához képest óriási meglepetésemre rendkívül híg, ebből kifolyólag szerintem gyorsabban is fogy.
A dinnye illatot nem sikerült belőni a készítőknek, ez igen mellé ment, mondjuk azt, hogy valamilyen gyümölcsös, de nem dinnye. Sokáig úgysem érezni.
Ha Baba, akkor továbbra is sima lanolinos klasszikus, az a "tuti".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Alapvetően kedvelem a Baba sima laninos tusfürdőt.
Átlagos tusfürdő, jól tisztít, nem szárít, jól habzik, megszokott Baba minőség.
Ha Baba, akkor továbbra is sima lanolinos klasszikus, az a "tuti".

rLau88

2019. szeptember 8.

Szerintem aki erre azt mondja hogy dinnyeillatú azt átverhették a zöldségesnél :) nekem inkább tutifrutti rágó illat, de szerencsére hamar elillan az illata fürdés után.. állagra nagyon híg viszont kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

SoLy

2019. augusztus 31.

Hát ez minden csak nem pont görögdinnye, de sebaj, nyáron az ember elhasználja, mert kellemes gyümölcsös. Gyorsan fogy, mert egyrészt híg, másrészt annyi jön belőle, hogy mire kapcsolnék, már a fél tenyerem tele van. Jól habzik és krémes, már amennyire az állaga engedi, de ez lehet a kiadósabb mennyiségtől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 21.

Lányomnak tetszett meg a boltban, nem tudtam nemet mondani neki, bár nem szeretem a Gyermekeimen a Baba termékeket az incijük miatt...
Az illata inkább almás- barackos. Egyedül a design jön be, bár a bordó kupak számomra értelmezhetetlen. Csak az tetszik benne, hogy a Lányom választotta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Sziszilady

2019. augusztus 16.

Finom, de nem dinnyeillat. Számomra barack illatú inkább. A DM Balea dinnyés tusfürdője a dinnye illatú, ahogy lentebb is írták már. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Nem túl intenzív az illata, bár lehet ez nem is baj. Az állaga híg. Szokásos Baba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Colette221

2019. augusztus 7.

Isteni illata van. Utálom a tömény dinnyeillatot, ezért félve szagoltam meg a boltban, de szerencsére nem csalódtam. Kár, hogy csak limitált. :( Aki az igazi dinnyeillatra vágyik, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

nandy.25

2019. augusztus 7.

Hát.....ez nem dinnyeillatú :( (A dm Balea dinnyés tusija az)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Hát.....ez nem dinnyeillatú :( (A dm Balea dinnyés tusija az)

anyujobbantudja

GA-GYI-DASZ
1: nem dinnyeillatú 2: szárít 3: nem mostanában kutattam ennyit tusfürdőt mire ehhez hozzájutottam de már bánom. Remélem hamar elfogy és ennyi elég is volt belőle, köszönöm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

GA-GYI-DASZ

ttenasz

2019. augusztus 5.

Nem olyan amire számítottam. Megszokott Baba minőség, de nem görögdinnye illatú. És nem is érzem magamon használat után. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate