Baba

Ár:   679 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A balatoni nyarakat idéző, frissítő tusfürdő görögdinnye illattal.

duchess_g

2023. szeptember 24.

Nagyon finom, frissito, gyumolcsos illat, jo vele tusolni. Nekem van egy kis cefre-mellekillata mondjuk :D Viszont brutal modon szarit, igy nem tudom mindennapi tusfurdonek hasznalni, erzem, hogy kinzas a boromnek. A Babak nem a legtaplalobb tusfurdok, viszont az alap illatok, amik regota allandoan kaphatoak turhetoek szaritas szempontjabol, a kulonleges kiadasok viszont jobban szaritanak szerintem. Emiatt kar erte, pedig nagyon jo illata lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

SweetLikeMee

2023. szeptember 3.

Igazi nyárias illata és csomagolása van.
A kiszerelését nem kedveltem, mert nem lehetett jól adagolni, és mindig csak úgy ömlött ki a tusfürdő a flakonból.
Érzékeny bőrrel rendelkező emberek nem ajánlom az illatanyag tartalma miatt, száraz bőrrel rendelkezőknek sem, mert rendszeres hasznàlat mellett szárította az én bőrömet is, pedig nekem kombinált bőrtípusom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 3.

Igazi nyárias illata és csomagolása van.

Mesi90

2023. június 5.

Csak az illata miatt vettem meg, ami szerintem jó,de a nem veszem újra,mert a bőrnek nem igazán tesz jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 5.

Little.Mermaid

2023. június 5.

Szerintem finom gyümölcsös illata van, de számomra nem érződik görögdinnyésnek 😅 Szeretem, hogy zuhanyzás után sokáig édes illatú tőle a bőröm, azonban szárít is, így nem tudom minden nap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 5.

Csacskamacska13

2023. május 2.

az illata nem kiemelkedő, nem egy extra tusfürdő. elhasználtam de nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 2.

drebeka

2022. december 14.

Ezt a Baba tusfürdőt is ajándékba kaptam. Elhasználtam, de egyáltalán nem jött be. Az illata egyenesen borzasztó, és a bőröm se túlzottan szerette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 14.

lillad2000

2022. december 5.

aki szereti a görögdinnyét, annak ki kell próbálni. egyébként egész jó tusi, bár nem tartós az illata, könnyen felhabzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 5.

gittus0924

2022. október 4.

Ugyanugy mu dinnye illata van, mint az osszes dinnyes tusfurdonek amit eddig probaltam. De nekem igy is tetszett, nagyon szeretem a dinnyes dolgokat. Allagra, minosegre szokasos Baba. Kicsit folyos, de ha odafigyel az ember, sokaig lehet hasznalni, engem szerencsere nem szaritott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

scintilla

2022. július 7.

Szerintem is inkább sárgadinnyés rágó illatú, nyári hangulatú. A gyümölcs illatok nem nekem valók, azt hiszem .Nem éreztem, hogy szárítana, örülök, hogy kipróbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 7.

Kincsi

2022. május 1.

Nem nem nem. Borzasztó illata volt, nem is hasonlít a dinnyéhez. 2 csillagot csak azért kap, mert a megszokott baba tusfürdő állagot hozta, de összességében nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.