Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Gyümölcsös Frissesség Tusfürdő olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek. Mandarin illatának köszönhetően az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során. Kíméletesen tisztítja bőrét, B vitamin komplexet tartalmaz.

elfmercina

2019. május 21.

Egyik legjobb baba tusfürdő, nagyon jó illattal és állaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Egyik legjobb baba tusfürdő, nagyon jó illattal és állaggal.

HardCandy092

2017. június 25.

Semmi extra, nekem az illata annyira nem tetszik, nem különösebben hidratál, a krémes Baba tusfürdők sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Krisztikeh

2016. november 16.

Körülbelül két hete kaptam ajándékba, az illata nagyon jó,elég jól habzik is, de nekem nagyon szárította a bőrömet. Biztos, hogy nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

SzilviaS

2016. november 12.

annyira nem jött be,se az illata,se az állaga,elhasználtam,de többet nem vennék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 12.

annyira nem jött be,se az illata,se az állaga,elhasználtam,de többet nem vennék

Erika80

2016. július 14.

Alapjában szeretem a baba tusfürdőket, a rózsás-szőlős után ez a második kedvenckém és harmadikként a citromos. Nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

zsofbar77

2016. július 2.

Láttam, hogy több youtuber is elégedett volt vele, így vettem egyet. Nekem nagyon tetszik az illata, és teljesen jól tisztít! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

csibike100

2016. április 16.

Finom, friss illata van, nekem nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Finom, friss illata van, nekem nem szárította a bőrömet.

szalamaja

2016. március 10.

Jó illata van de nagyon szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Jó illata van de nagyon szárította a bőröm.

mzsani

2016. január 10.

Szeretem az illatát és az állagát is.Igazi nyári tusfürdő. Kicsit szárítja a bőrömet, bár ez minden tusfürdőre elmondható nálam és ez az , ami a legkevésbé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

szabomaria95

2015. augusztus 25.

Isteni illata van :)) és tényleg puha lesz tőle a bőröm, bár ez minden babás hab- és tusfürdőre elmondható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.