Baba

Ár:   777 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Harmatfriss Tusfürdő gyengéd illata az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során, az egész családnak.

eszterlaura

2016. október 30.

Nekem ez a lanolinos "nyári változata". Friss az illata, gyengéd, jól habzik. Kicsit jobban szárítja a bőrt, mint a lanolinos társa, úgyhogy mindig testápolózok utána.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lory

2015. február 7.

Nekem ő jött be legkevésbé a "Babák" közül.Nem tetszik az illata,valahogy nem illik bele a Baba-vonulatba,az állaga sem a megszokott krémes de mindez hagyján,a legnagyobb hibája,hogy rettentően szárít.Egy csillagot nem adok,mert végül is elhasználtuk de soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Danina9592

2014. március 5.

Ez a kedvenc tusfürdőm, nagyon könnyed, friss illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Ez a kedvenc tusfürdőm, nagyon könnyed, friss illata van. :)

fatime

2014. január 1.

Borzasztó ez a tüsfürdő, nincsenek nagy elvárásaim egy tusfürdőtől, de ettől úgy vakaróztam mint egy bolhás kutya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

shiningstar

2013. november 30.

Anno mikor kezdő tini koromban a nagymamáméknál laktam gyakorta megfordult ez a tusfürdő a polcokon méghozzá nem csak számomra. Kellemes, könnyed illata van, a habzására már nem emlékszem de ha a nagymamám megvette tudva a bőrproblémáimról, egyértelműen nem szárítja a bőrömet így megelőlegezem neki a négyet a következő használatig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Ella

2013. október 31.

Tényleg, mint a friss harmat. Nekem gyerekkorom tusfürdőinek illatát idézi, amikor pancsoltam a kádban és gondtalan voltam. Ebből következik, hogy a lányaim használnak ilyet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Pulykatojás

2013. augusztus 26.

Kedvenceim a Baba tusfürdők és köztük is ez a legjobb. Imádni való illata van. Frissítő, sokáig érezni és nem tolakodó.
A másik nagy kedvenc a zöld citromos, mentás tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

A másik nagy kedvenc a zöld citromos, mentás tusfürdő.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Finom, tartós illata van, jól habzik, felfrissültnek érzem magam fürdés után. Kár, hogy szárítja a bőrömet :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

TimiK

2013. július 22.

Ez volt a nagy szerelmem a baba tusfürdők közül. Imádtam az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Ez volt a nagy szerelmem a baba tusfürdők közül. Imádtam az illatát :)

firea

2013. április 3.

A Baba termékek illatát szeretem, így ezt is, de annyira szárítja a bőrünket, hogy az már kibírhatatlan, sőt irritál is! Nagyon bíztam benne, hogy a gyerekeknek is jó lesz, ezzel könnyen átvezetjük a babafürdetők világából őket a felnőtt tusfürdőkig, de óriási csalódást okozott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: BHT