Best of Beauty 2019

Baba

Ár:   499   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Ár:   499
Kategória:   Samponok

A Baba gyermeksampon eperkivonatot tartalmaz és különlegesen gyengéd formulája kifejezetten gyerekek számára készült. Kíméletes összetételének köszönhetően nem csípi a szemet. Könnyen kifésülhető, puha és fényes lesz tőle a gyermek haja. Szemészetileg tesztelt. Bőrbarát pH értékű.

Juca78

2018. október 14.

Szerintem büdös.
Ha a flakonba szagolok jó, de a kislányom hajába pár óra alatt belebüdösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Szerintem büdös.
Ha a flakonba szagolok jó, de a kislányom hajába pár óra alatt belebüdösödik.

mersi

2018. július 1.

Felnőtt létemre imádom az illatát, mely a következő hajmosásig kitart, mindenki dicséri, olyan erősen megmarad az illata. Bár az én szememet csípi, de én az illatáért kedvelem :D Talán puhább is lett a hajam mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Serena0123

2018. április 26.

Úristen! Ennek mennyei illata van. Tavaly nyáron próbáltam, 2 napig éreztem az isteni illatát a hajamon. Ami viszont nem túl jó, hogy a hajam eléggé szállt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

oildi71

2017. november 11.

A lépcsőházunkban az öt éves kisfiúnak vettük, hogyha feljön hozzánk egy nyári homokozós nap után, le tudjuk fürdetni. Mit ne mondjak imádja ezt a sampont és mi is az illatát!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

melissared

2017. október 19.

23 évesen is imádom! Számomra nagyon édes az illata, ezért inkább nyáron szoktam használni. És tényleg könnymentes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

minor09

2017. február 14.

Kislányom használja most már 1 éve elég nagy kiszerelés és mivel még nincs olyan hosszú haja így nagyon sokáig elég. Jól tisztít, de nagyon kiszárítja a haját és eléggé gubancosodik is hátul neki. Ami nekem nem tetszik benne, hogy eléggé híg és ha ő önt akkor általában elég sok kifolyik belőle. Ha netán elfelejtem letörölni csak rácsapom a kupakot, akkor következő használtnál azt látom, hogy olyan mintha cukort szórtam volna a tetejére. Az illata egészen jó bár picit mű.Jó sampon, de sajnos nem nekünk való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Kittyki

2017. január 9.

Nem tetszett az illata, szerintem túl epres. Émelyítően epres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Nem tetszett az illata, szerintem túl epres. Émelyítően epres.

dabole

2017. január 5.

Nagyon szeretem az illatát, és a hatását is. Talán egy iciripicirit sprődebb lesz tőle a hajam, mint a többi sampontól amit használok, de nem bánom, mert mivel rövid, mindig pakolgatom, és így később zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

bettina28

2016. december 15.

Én ugyan már nem vagyok gyerek, csak az illata miatt vettem meg mert az összes baba sampon közül ennek volt olyan illata amire azt mondtam hogy elmegy. Sima egyszerű sampon, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Dreamgirl

2016. október 25.

Kislányom imádja, szép fényes lesz tőle a haja, kellemes az illata. Nem csíp, és ez nagy előny amikor egy hároméves egyedül próbál hajat mosni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Sucrose

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.