Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. május 5.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba vitaminos tusfürdő gyengéden tisztít, kellemes az illata, és van benne még valami: A, E, B5 vitaminok. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bubus06

2020. május 4.

Nagyon szerettem régen az illatát, igazán relaxáló volt. Viszont szárít, ahogy minden géles tusfürdő. Főleg a tenyerem tájékán és a ujjhajlatoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Banszky

2016. augusztus 16.

Tényleg nagyon nagyon finom illata van. Kicsit furcsállottam,h vitaminos de remekül eltalálták ezt a tusit. Mivel baromi jól habzik én sokszor borotválkozásra használom. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

cserryy

2015. augusztus 1.

Tiszta meglepetés volt. A színét sárgának, az illatát édeskésnek gondoltam a flakon alapján. És azon is meglepődtem ,hogy tényleg van olyan tusfürdő amiből borsónyi mennyiségben is nagy felületen oszlatható el. Az állaga tetszik, az illatát is megkedveltem az első meglepődés után, hogy nem édeskés. A karom enyhén viszketett tőle egy kis ideig, ami simogatásra hamar elmúlt, de érdekes módon a frissen borotvált lában nem viszketett tőle. A testem nem viszket tőle, sőt még az intim részen sem irritál. Annyira kevés kell belőle egy tusoláshoz, hogy gazdaságosnak is gondolom. A karviszketés és pár csúnyább összetevő miatt egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Anthaval

2015. július 14.

Nem titok, hogy nem rajongok a Baba termékeiért és inkább borotvahabként szoktam használni a lábamra. Rettenetesen szárít, az én bőröm be is szívja és utána három napig vakarózhatok, arról nem is beszélve, hogy a bőrömet ellepik tőle a kiütések. Az illata okés, de nem húzza fel az értékelésemet... Maradok a TBS-nél, lehet, hogy drága de legalább allergiás reakciókat nem vált ki nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

NadjaBlue

2015. július 4.

Az illata nekem elég furcsa, inkább kellemetlen, de nem is túl tartós, így tusolás után szinte rögtön elillan. Jól habzik, viszont a bőrömet utána szárazabbnak éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

citronella

2015. május 6.

Pont ezt használom most,nagyon szeretem az illatát. A szárító hatásáról nem tudok nyilatkozni,mert mindig testápolózom utána. Biztos,hogy még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

siss

2015. május 6.

Nagyon szeretem az illatát! Sok flakonnal elhasználtam belőle,aztán valahogy meguntam.De bármikor újravenném.Állaga ellenére viszont szárít,nem vészesen,kicsit,nálam kellett a testápoló utána.Önmagában használva fürdés után valameddig megmarad a bőrön a finom tisztaságillata.Jó vele tusolni,jól habzik,jól tisztít,nem nehéz lemosni a bőrről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

robszinka10

2015. április 25.

Nekem nagyon bejött, a bőrök szép lett tőle, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

Nekem nagyon bejött, a bőrök szép lett tőle, imádom!

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.