Baba

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: FruzsinaB, Módosítva: 2020. december 7.

Kategória:   Tusfürdők

2020-ban megújult verzió!

Kamillaolajat és B5 provitamint tartalmaz. Segít puhává és hidratálttá tenni a bőrt. Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot és színezéket. Bőrbarát formulája gyengéd a bőrhöz, ezért érzékeny bőrűek számára is alkalmas. Fürdésre és kézmosásra is használható.

SimonKrisztike

2021. február 15.

Nekem nem vált be, vártam a csodás kamillaillatot amit úgy imádok,nem habgzik,nincs szinte illata nem nyújt semmi pluszt amièrt újravennèm..
Jobbak a règi klasszik Baba tusfürdők..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Jobbak a règi klasszik Baba tusfürdők..

natasa

2020. december 11.

Tudja valaki, hogy miért lett más az állaga? Fehér krémes volt, (a képen is olyan), és én áttetsző, kicsit géles állagút vettem.
Enyhén habzik, kellemes, lágy illattal. Ez külön + pont, mert nem szeretem az erős illatú tusfürdőket. Viszont nem érzek benne kamillát, kicsit belőhetetlen az illata, de ettől még tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 11.

heiserfanni

2020. október 13.

Kellemes csalódás!
Én is ekcémával küzdök, jelentem, amióta ezt használom, nem bújt elő! 🙏🏻
+:Az állaga krémes;a fürdés alatt olyan mintha kamilla teában úsznék
-:Nem habzik túl jól;fürdés után nincs semmi illatom; és gyorsabban fogy mint gondoltam

De ezektől eltekintve szerintem akkor is 5* ot érdemel, mert a bőröm régi állapotát vissza kaptam!!! ❤️

Amire nagyon haragszom az a nyitó része.. Tényleg nehéz kinyitni, ezt szerintem orvosolni kéne. (de ez miatt sem húzom le!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Kellemes csalódás!
Én is ekcémával küzdök, jelentem, amióta ezt használom, nem bújt elő! 🙏🏻
+:Az állaga krémes;a fürdés alatt olyan mintha kamilla teában úsznék

GyJ

2020. május 26.

Az első pár használat során azt hittem, hogy nagy kedvenc lesz számomra ez a tusfürdő, de a véleményem megváltozott mire elhasználtam egy egész flakonnal. A legtöbb tusfürdő nagyon szárítja a bőrömet, ezért olyat kerestem, ami tápláló hatású. Ilyen szempontból nem csalódtam benne különösebben, a bőröm igényli a testápolót utána, de nem húzódik és viszket, mint sok másik tusfürdő használata után. Viszont nem szerettem a csomagolását, szerintem nem praktikus, mivel nagyon nehéz kinyitni a flakont (főleg zuhanyzás közben vizes kézzel). Mivel fejjel lefelé áll a flakon, a tusfürdő pedig eléggé híg, ezért egyszerre sok termék folyik ki belőle használat közben, így viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

mese22

2020. április 17.

Szerintem a legszuperebb tusfurdo amit valaha hasznaltam! Ekcémas vagyok es kb minden tusi kiszaritja a borom. De ez nem, nagyon kellemes hasznalni, kremes, de jol habzik. Az illatat alig érezni, de olyan mintha kamilla teában furdonek. 🌼🤗 (amikor a boltban megszagoltam budosnek ereztem de a borom csodalatos)

Nagyon ajanlom erzekeny a bőrre! Sokat keresgeltem, de őt tuti ujraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Nagyon ajanlom erzekeny a bőrre! Sokat keresgeltem, de őt tuti ujraveszem!

jeneinoemi1221

2020. január 4.

Míg a hagyományos Baba tusfürdőktől kijön az ekcémám, ez meglepően kellemes csalódás volt. "Sajnos" elcsábultam a rossmannban, remélvén, legalább nem kezdek el viszketni tőle, de ezt felül múlva még kellemes is volt a használata. Krémes állag, illata nem hivalkodó. Ki fogom próbálni a többi illatot is :) Ára sem volt vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol