Baba

Ár:   160 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

A Baba krémes szappan lágy, bársonyos habja élménnyé varázsolja az egyszerű kézmosást is.

Kiszerelés: 100 g

blurryface

2020. január 2.

Az én bőrömet is kicsit szárítja, valamint használat után alig lehet lemosni, megmarad a kezemen ez a fehér szín... a tenyérvonalakon, ujjaim között, mindenhol.. Az állagát is utálom, szétolvad a kezeim között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Dorotii66

2019. október 5.

Nagyon jó illata van, de sajnos szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Nagyon jó illata van, de sajnos szárít.

Vancsa

2019. február 11.

Mire rájöttem, hogy ettől van, már sebesre szárította a kezem. :( Még jó, hogy más testrészemen nem használtam. Azért adok 2*ot mert más baba termékkel még nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

blackrose

2018. szeptember 27.

Az egyetlen szappan amitől tisztaság èrzetem van. A tusfürdőktől időnkènt kipattogzik a bőröm, ezèrt váltani szoktam ezzel. A bőröm imádja, nem okoz irritációt ès bőrhibát,kissè csikorgós amikor használom, de törölközès után olyan a bőröm mintha bekentem volna testápolóval. Puha,jó illatú,nem hámlik. Újravevős,örök darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

csemezb

2018. július 13.

Annyira szerettem régebben, és most meg annyira nem. Az illatát nagyon nagyon szeretem, kézmosásnál jól tisztít, viszont annyira fehérre szárítja a kezemet, meg ahol megmosom magam, hogy folyamatosan vakarózom tőle, nagyon kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

nlaura

2017. szeptember 20.

Mindig ezt vesszük, vagy a lanolinos tesóját. Az illata csodás, egyáltalán nem szárít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

viky13

2016. július 14.

Nyáron jobban preferálom a szappan használatát,mint a tusfürdőét, így idén kipróbáltam ezt a terméket. Egyszeri fürdés után másnapra olyan szinten kiszárította a bőröm,hogy egész nap vakaróztam. :D :D Az ára jó illetve az illata alapvetően kellemes ezért jár a két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Elyana

2016. június 14.

Nekem nagyon szárítja a kezem, és nem csak akkor ha gyakran mosok kezet, mindig. Pedig nincs érzékeny vagy száraz bőröm. A jó összetevői miatt és mert hazai termék, ezért vettem meg, de sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Bbogi

2015. július 5.

Szeretem a baba termékcsaládot! Sampon,szappan,tusfürdő,testápoló stb. jöhet!! Ez a szappan is bevált.Az illatával mondjuk annyira nem vagyok jóba,de kellemes.Ezzel mosok arcot is,és nekem jó!Ennél nincs is jobb!Baba a legjobb termékcsalád!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

lilbenike

2015. június 8.

A baba szappanal nincs jobb ez teny!!
A babanak 3 szappan termeke van mind a harom fajtabol vagy 4-5 db mindig van itthon!
Csodalatosak!
Puha tiszta illatos bor!
Ez a baba szappan!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

A baba szappanal nincs jobb ez teny!!
Csodalatosak!
Puha tiszta illatos bor!