Best of Beauty 2019

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: petone0106, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

Antioxidáns hatású A- és E vitamint tartalmaz, valamint bőrnyugatató és hidratáló hatású B5 provitamint.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
sassar

2019. május 31.

Szerintem ez a tusfürdő nem csak gyerekeknek jó, én szeretem használni. Kellemes illat, nem szárít, nem irritál, krémes az állaga. Többször vettem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

A mangòliàs utan ez a màsik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

A mangòliàs utan ez a màsik kedvencem.

Inezke

2018. március 20.

Kedvenc Baba tusfürdőm, csak ezt használom évek óta! Nagyon jó az illata, jól tisztít és nem szárítja a bőröm. Nehéz már hozzájutni, mert ahogy tudom már nem forgalmazzák, de én itt a helyi illatszerben mindig be tudom szerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Barbika

2016. március 22.

Már másféle a tubuson a kép, de ah.. kedvenc tusfürdőm! Annyira szuper az illata, nagyon imádom! Kellemes az állaga, bár én mindig fürdőpamaccsal csiszolom át a bőröm, szóval eléggé habzik is,elég kevés belőle :) A vitaminos hatását nem tudom érzékeli e a testem, lényegében nem szokott száraz lenni,de hozzáteszem, hogy másfajta tusfürdőket is használok, mindig van vagy 4-5 itthon, és váltogatva pancsolok vele :) De a baba tusfürcsik közül ő lett a kedvencem :) Egy eurós boltból kb 400 Ft-ért lehet a 400 milishez hozzájutni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

noriri

2015. december 28.

Én baba tusfürdő párti volnék, évek óta nem használok mást. Lehet, hogy csak babona, de a gyerekkori ekcémám tüneteinek megszűnése és az időszak, amikor elkezdtem babával fürödni egy időre esett. Azóta nem kockáztatok más tusfürdővel. A vitaminos és a kakaóvajas a két kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

ememem

2015. június 5.

Az illata abszolút unisex, bár én már szinte férfi változatnak érzem. Állagával, színével semmi probléma. Jól habzik, nem szárít, de különösebben nem is hidratál. Jó sokáig elég, nálam ez pluszpont. :) Ráadásul valahogy mikor baba termékeket használok, mindig úgy érzem, hogy nagyon nem lőhetek mellé. Ez lehet csak placebo. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

mitrealina

2015. április 25.

Nekem tetszik az illata, bár a színén kicsit meglepődtem, hogy kék, de nekem ezen kívül teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

edibaba

2015. április 18.

A Baba tusfürdők nem a kedvenceim, ez meg végképp nem. Borzalmasan erős parfümös illata van és a gyöngyházkék színe sem nyerő nálam. Majd folyékony szappan helyett elhasználjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Lory

2015. február 7.

Teljesen átlag tusfürdő de párszor újravettem a Baba tusfürdős korszakomban:))Kellemes enyhe illata van,kifejezetten nem szárít de nem is hidratál annyira mint a lanolinos.Az a bársonyos bőr érzet ami az előbbinél megvan,ennél sajna hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

hagicica20

2015. január 9.

Nagyon kellemes illata van, jò nagy mennyisèg elèrhető áron, nem szárìtja a bőrt, kis mennyisègből is jò sok habot kapunk. Nekem ùjravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.