Babé

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja és táplálja is a bőrt. Fényvédő filterei megóvnak a nap káros sugaraitól. Hyaluronsav tartalmának köszönhetően segít megőrizni a bőr rugalmasságát és fiatalosságát.

deezsina

2017. szeptember 20.

Hámlasztó mellé kerestem fényvédős hidratálót, pont találtam mintát ebből a krémből egy gyógyszertárban szóval kipróbáltam és eléggé megszerettem. Nehezebb mint az általában használt krémem, viszont a fényvédős dolgokhoz képest teljesen rendben van, be is szívódik rendesen és puha, egészséges kinézetet eredményez. Kifényesedést sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

futotuz

2017. július 24.

Az egyetlen arckrém, ami valaha is bevált nekem. Bármit próbáltam a kombinált bőröm miatt mindegyiktől csak kipattogtam, zsírosodott az arcbőröm. Már 2 hónapja csak ezt használom a szemkörnyék ápolójával együtt, és mintha mosolyogna a bőröm, úgy ragyog. Nincs pattanás az arcomon, és puha mint a babapopsi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

peddimaci

2015. november 16.

Azt vártam el tőle, amiért megkerestem. Magas hidratáltságot adó krém. Termálvizes spray-vel használom, de nem sminkelek rá. Télen nagyon jól szuperál, a bőröm szereti! Minden este használom, s a reggeli arcmosás után nem feszül a bőröm. A bőröm alapállapotán javít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Mandi

2013. április 2.

Én csak akkor kenem be magam vele ha otthon vagyok, mert valóban nem lehet rá sminkelni,de ettől eltekintve egy gazdag krém ami táplál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

momo

2012. április 3.

update: Barátnőm szavait tolmácsolom: olyan, mintha a bőröm először beszippantaná, aztán kiköpné. Gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál,aztán 1,5-2 óra múlva mintha kilökné vagy kiizzadná a bőr. Nem irritál, nem csíp, Nagyon kiadós, kevés kell belőle. Ingyen jó, de az árát nem éri meg.

Kezdem a legnagyobb tanulsággal: vegyes vagy korpás szeborreás bőrre sok - sőt, rengeteg. Nagyon sűrű krém, az állagát talán a kék tubusos Nivea kréméhez tudnám hasonlítani, így elég nehéz eloszlatni, pedig tényleg nagyon finoman kell vele bánni, ha az ember bőre nem extraszomjas. Mivel az én bőrömet csurom zsírossá tette, így megjelentek apró pattanások és ott is mitesszereim lettek, ahol eddig nem nagyon voltak. Ezt azonban nem nagyon róhatom fel, valóban nem az én problémámra találták ki. A kedvenc gyógyszertáramban elmeséltem az igényeimet (hidratáljon, legyen gyengéd, nem szétillatosított/festékezett, tápláljon amennyire ezt a bőrtípusom megkívánja és legyen benne fényvédő - valamint ne Vichy termék legyen) és ezt a krémet ajánlotta a gyógyszerésznő, nagyon-nagyon magabiztosan. Hazakullogtam vele, alig vártam hogy felkenjem másnap és az első bevetés után konkrétan lefolyt rólam az alapozó, a korrektor és a púder. Én ilyet még életemben nem tapasztaltam - egyszerűen lecsúszott az arcomról minden, amit reggel gondosan felpakoltam. Sebaj, biztosan túl sokat használtam. Másnap ugyanez történt. Mindezek ellenére nem merem azt írni, hogy ez egy rossz termék, de nem minden bőrtípus számára jó, hiába áll ez a cég honlapján. Most adok 3 csillagot és ha a száraz bőrű barátnőm elhasználta a maradékot, korrigálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Dimethiconol, Glucose, Sodium PCA, Urea, PEG-8, Glutamic Acid, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology