Babor

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 9500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Vedd meg online: Babor.hu, 9500 Ft

Ultrakönnyű textúra hosszan tartó mattító hatással a ragyogóan szép bőrért, változtatható fedőképességgel. Smink anti-aging hatással.

Ár: 9500 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

evivy01

2019. június 12.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam. Tartós, nem fénylik tőle a bőröm és jól takar. Megéri megvenni, nem kell sokat kenni egyszerre, hogy tényleg takarjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

milliacat

2019. április 3.

Magával az alapozóval nincsenek gondok, mert teszi a dolgát, de az adagolója szörnyű. Fröcskölődött össze-vissza, amikor kinyomtam és az ára miatt igen csak sajnáltam a mosdón és csempén lévő alapozót... Ettől függetlenül összetételében és fedőképességével meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

M_Reni

2018. február 26.

Nagyon Babor párti vagyok, a régi mattifying alapozót imádtam. Azért döntöttem emellett. De ennél egyet kell értsek az előttem lévővel. Sajnos tényleg foltosodik, az arcomon még annyira nem is látok foltot, de a homlokomon annál inkább. Először azt hittem h rosszul hidratáltam alá vagy h ennyire száraz a bőröm, de nem :( Most használtam kb ötödjére, szóval sokáig tart mire elfogy. És szerintem gyorsan is szárad, pedig make-up blenderrel viszem fel. Újravenni nem fogom.

Update: kozmetikusomat megkérdeztem, hogy mi lehet az oka, hogy foltosodik meg pikkelyesedik a homlokomon. Mondta, hogy radírozni kell meg ápolni a bőrt. Így tettem, hetente radírozom, naponta hámlasztok, reggel és este hidratálok (the ordinary NMF, reggel alapozó alá rakom) és vizes beauty blenderrel (dm ebelin fekete) viszem fel. És láss csodát nagyon szép így a bőrön. Nekem nagyon tartós, nem igazán kopik, bár a telefonon meglátszódik. Valamelyik nap 20 órát volt rajtam. Semmi patit nem okozott (mondjuk eddig se okozott). Most már megkapja az 5 csillagot. Szépen kell vele bánni és jól össze kell rázni használat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

JuditTTT

2017. július 29.

Nem kedveltem meg, pedig a kozmetikus eléggé hypeolja (bár nyilván neki megéri). Szérum alapú, sötét színű folyékony alapozó, ami világosra és mattra vált, amint felkeni az ember. Amit nem szeretek benne, h. nem mattít, hanem szárít és foltosodik is. Előnye, h. tényleg nem kell belőle sok, de nem is szabad sokat feltenni, mert átvált maszkba. Irritálni nem irritál, de a fedése pl. nem hibátlan. A pórusokat simán kiemeli, sőt nekem pl. pigmentfoltot is bármikor otthagyott. Amikor aláhidratálok nagyon alaposan, akkor bír ki olyan 8 órát, amúgy hamar lepereg. Szerintem nem éri meg az árát. Elhasználtam, de nem veszem meg újra, ennél vannak jobbak ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Antioxidánsok: Baicalin
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Propanediol, Maris Aqua, Aluminum Hydroxide

A Scutellaria Baicalensisból származó összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő tudásában nem emelkedik ki a többi antioxidáns közül, annak ellenére, hogy több márka is csodaszerként állítja be.