Babor

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 13 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 13 200 Ft

Egy éjszakai aktív koncentrátum minden regenerációra szoruló bőrre.

Éjszakai bőrregeneráció – a szépítő alvásért.

A szépítő alvás utáni ébredésnél bőröd friss és ragyogó lesz.

A feketefűz kérgének és a fekete algának a kivonata aktiválja a sejtképződést a mélyalvás fázisban. Szarvasgomba kivonatot is tartalmaz.

Ár: 13 200 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

dettusbettus

2019. augusztus 29.

Esküvőre voltam hivatalos, de nem sikerült rápihennem az eseményre, és eléggé lehangolóan néztem ki. Elkezdtem feltúrni a fürdőszoba szekrényt, hátha találok valamilyen csodaszert, amitől másnapra újra egy élő emberre fogok hasonlítani. Nagy örömömre találtam még egy ampulla Active night-ot és egy 3D Firminget. A 'work your magic' mondat kíséretében alaposan beledolgoztam az Active night-ot az arcomba, és dolgozott is rendesen. Reggel pedig felkentem a 3D Firminget, és bizony hatásos munkát végzett együtt a kettő, mert még másnap hajnali 5-kor sem tűnt fáradtnak az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Nixie

2018. április 28.

Én igazából kedvelem. Az illata annyira nem tetszik, de nem túl erős. Láthatóan szebbé és frissebbé teszi az arcomat. Viszont reggel már száraz a bőröm, valamint a zsíros részeket is elég zsírossá teszi reggelre. Ezek ellenére is szeretem annyira, hogy 4*-ot kapjon tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Bridddzs

2018. január 16.

Alapvetően elégedett vagyok ezekkel az ampullàkkal, làthatòan szebb lesz tőlük a bőröm. Mègis ezzel az active night szèrummal vagyok eddig a legkevésbé elégedett. Azt vàrnà az ember tőle, hogy mivel active ezèrt csuda hiper mòdon feltölti az arcbőrt, de sajnos nem ez törtènt. Ahogy felkentem, a bőröm azonnal beszìvta, kb. mint a matt verziójàt, annàl teljesen el is nèztem, mivel mattìtania kell. Ennek viszont a leìràs szerint egèsz este kellene, hogy aktivàtorkodjon. Különösebb vàltozàst nem is vettem észre... mivel van összehasonlìtàsi alapom a többivel, ezèrt ezt nagyon le kell, hogy pontozzam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.