KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 11 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Ár:   11 100 Ft
Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 11 100 Ft

Egy aktív koncentrátum a száraz, ragyogásmentes bőrre.

Tökéletes ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Látható fiatalos ragyogást kölcsönöz a bőrnek és kiegyenlíti az egyenetlenségeket. A bőr sima, friss és természetesen ragyogó lesz.

Intenzíven hidratálja a bőrt, míg a fényvisszaverő pigmentek ragyogóvá varázsolják. Rendszeres használat mellett a PerfectionPeptides P3 elősegíti a bőr megújulását. A kakaó peptidek megkötik a szabadgyököket, védenek a kékfény káros hatásai és korai bőröregedés ellen.

Ár: 11 100 Ft, Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

zsuzsoka0925

2018. november 15.

Tesztelésre kaptam, kétnaponta használtam, mindig egy egész ampullát, mert bár én is éreztem, hogy soknak tűnik, de gondoltam nem véletlenül van benne pont annyi. Legalább jutott bőven a nyakra, dekoltázsra is. Normál-száraz a bőrtípusom, ezen sajnos nem sok eredményt értem el a szérummal. Az illata nagyon finom, illetve amikor felkenem nagyon kellemes, de néhány perc alatt beszívja a bőröm és utána mintha mi sem történt volna.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

sztikke

2018. november 13.

Nagyon örültem, hogy végre nyertem valamit tesztelésre a Krémmániától :) Már régóta szerettem volna kipróbálni a Babor termékeket, úgyhogy ez most pont kapóra jött. Alapvetően ez egy jó termék, nekem bevált az arcomra, szépen hidratált, gyorsan beszívódott és nem okozott pattanásokat. Viszont amennyire elegánsnak hat az ampullás kiszerelés, annyira haszontalan is. Az elején még két alkalommal használtam el egy ampullát, később már elég volt 3-4 alkalomra is egy ampulla, így viszont nem túl praktikus a nyitott ampullát napokig tárolni. Ráadásul a végét sosem tudtam maradéktalanul kiszedni belőle. Az illata kellemes volt, bár meglepett, hogy egy ilyen márka még parfümöket használ a termékeiben. Amit viszont végképp nem értettem, az a csillámpor, alapból este kellene csak felvinni, de mivel csillámpor is volt benne, így én reggel és este is használtam. Jóindulattal kap tőlem 4 csillagot, de őszintén szólva az ampullás kiszerelése miatt nem vagyok benne biztos, hogy vennék magamnak Babor ampullákat.

sztikke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Messa

2018. november 10.

Én is tesztelésre kaptam. A csomagolásnál hozza a drága márka érzetet. Az ampullákat könnyen el lehet törni, bár nem rajongok ezért a kiszerelésért, valami apró pipettás flakon jobb lett volna, ahol mi kontrolláljuk az adagolást. Sajnos a hatásáról nem tudok mit írni, mert allergiás reakció lépett fel nálam, pillanatok alatt kivörösödtem tőle, alig győztem letörölni.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

noryen

2018. november 8.

Tesztelésre kaptam a terméket szintén. Felbontás után kellemes, gyümölcsös illat fogadott, amit az azt követő csillámáradattal együtt nem értettem... majd konstatáltam, hogy egyszerre egy ampulla sok, hatalmas mennyiségű a termék benne, de én mégis végig így használtam, és ennek ellenére is gyorsan felszívódott. Az első használat után minimálisan, de puhább és selymesebb volt a bőröm, ami nem rossz azért.
Összességében a "kezelés" végére valamivel talán szebb lett a bőrképem, és bár csekély mértékben, de hidratáltabb is. Visszatérve pedig, egy ilyen árkategóriájú termékben szerintem indokolatlan felhasználni ilyesfajta nulla, és hasznos funkcióval nem rendelkező összetevőket. Nem beszélve az esetleges irritációról..

noryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

reka0122

2018. október 30.

Én is tesztelője lehettem ennek a terméknek, aminek nagyon örültem neki mert már régen ki szerettem volna próbálni a Babor ampulláit. A csomagolása szörnyű, egy ampulla 3-4 használatra tökéletesen elég lenne, de emiatt az ampullás kiszerelés miatt eléggé higéniátlan és nagyon umpraktikus. A hidratálása számomra elmaradt, ezt egy nagyon gyenge minőségű termék is tudja, előnye viszont hogy pár másodperc alatt be is szívódik. A szérumban mikrocsillamok vannak amik engem nagyon zavarnak ugyanis közelről a bőrön is látszanak. Összeségében imádom hogy pár másodperc alatt beszippantja a bőröm, és tényleg érezhetően simább is lesz tőle anélkül hogy valami furcsa érzetet hagyna az arcomon. Viszont amennyire drága lenne ez a termék, és amennyire semmilyen hidratáló tulajdonságát nem tapasztaltam így számomra nagy csalódás.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Cassie25

2018. október 30.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon örülök, hogy volt lehetőségem kipróbálni.
Nekem sajnos nem jött be. A csomagolása számomra katasztrófa. Mutatósnak mutatós, de nem praktikus. Egy adagot el tudnék osztani 2 használatra, reggelre és estére, viszont mivel letörjük a tetejét, így nem hagyhatom ott nyitva egész álló nap....... Számomra az nem higénikus.
A bőröm puha és sima tőle, de a ragyogásból én semmit nem látok :D
Számomra ez az adag nem éri meg az árát.
Maradok a Shiseidonál :)

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon örülök, hogy volt lehetőségem kipróbálni.
A bőröm puha és sima tőle, de a ragyogásból én semmit nem látok :D
Számomra ez az adag nem éri meg az árát.
Maradok a Shiseidonál :)

Konszuelita

2018. október 26.

Tesztelője lehettem ennek a kis csinos terméknek. Szuper a dobozka, az ampullák és a csillogó folyadék. 7 db kb 2 hétig kitartott.
A bőröm észrevehetően puhább és picit ragyogóbb lett, de sajnos ettől többet nem tett. Nem láttam a fiatalos ragyogást, az egyenetlenségek kiegyenlítését...stb. Igaz, minden szépet a rendszeres használata mellett ígéri. .Azt meg ki bírja megfizetni??? Intenzíven hidratálnia kéne, de akkor miért kell hidratáló krémet felkenni?? Úgy meg már tényleg sok az illat az arcomon. A lényeg, hogy az ára miatt sem nem venném meg, a túl erős parfüm illata miatt sem. Köszönöm, hogy kipróbálhattam. Egy tökéletes vagy fiatalabb bőrön biztos látványosabb a hatása.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

ksissie

2018. október 23.

Tesztelésre kaptam a terméket. Amikor kinyitottam 7 darab 2 ml-s ampulla fogadott. Jó pont, hogy van hozzá egy műanyag kupak, amivel könnyebb eltörni az ampullákat. Első használatkor meglepődtem, hogy mennyi termék van benne, kentem az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra, mindenhova jutott bőven (sajnos véletlenül a számra is, amit erősen csípett). Aznap pihenő nap volt a bőrömnek, nem sminkeltem, csak ezzel kentem be az arcomat reggel. Az én bőrömmel csodát tett, egész nap hidratált és ragyogó volt.

ksissie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

allimezs

2018. október 16.

Tesztelésre kaptam az ampullákat. Nagy várakozással bontottam föl a kis dobozkát, ami egyébként nagyon elegáns, ízléses. 7 db ampulla van benne, és egy nyitáskönnyítő kis kupak, amit ha ráhelyezel az ampulla tetejére, könnyebb eltörni. Bár az ampulla kiszerelésű kencéket alapvetően nem szeretem, jó ötlet a nyitáshoz a segítség. Viszont mivel egy ampullában lévő szérum 2-3 alkalomra is elég, mert kevés kell belőle, a maradékot nyilván nem tudtam visszazárni. Így kényelmetlen, hogy ki kell szedni belőle és elrakni valamibe. Jó lett volna egy visszazárható megoldás (esetleg tubusos kiszerelés?). Az illata egyértelműen samponra emlékeztet, ami nekem zavaró volt, így a második ampullát sajnos már sokkal kisebb lelkesedéssel törtem fel.Ennyi volt a negatívum. Pozitívum: bársonyos és sima lesz utána a bőr tapintása. A termék hozza az ígért eredményt. Zsíros bőrűek nagy ívben kerüljék, de száraz bőrűeknek érdemes kipróbálni.

allimezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Bridddzs

2018. március 14.

Ez a szérum valami csoda 😀 Fáradt, fakó bőrre tökéletes választás. Annyira kisimult és pihent lesz tőle az arcbőr... folyamatosan taperolom az arcomat, olyan puha lett. (A másnaposságot és szépen orvosolja 😀már ami az arcbőr illeti)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)