Babor

Ár:   $36   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   $36
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden bőrtípusra használható speciális olajos lemosó. Az olajban és a vízben oldódó szennyeződéseket is feloldja anélkül, hogy a bőrnek húzódó, feszülő érzést okozna. Növényi alapú hidrofil tisztító olaj, minden bőr kétfázisú mélytisztításához. Szójaolajal, szezámmagolajjal, mogyoróolajjal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kgheni

2021. december 7.

Majdnem 1 éve használom, a tisztítójával (Reactivating Phytoactive) együtt. A kozmetikusom ajánlotta, amióta kipróbáltam azóta max. utazásoknál használok mást. Egyszerre tisztít és ápol. 2 pumpálásnyi az olajból + 1 pumpa a tisztítóból, ennyi bőven elég az egész arca (a leírásban dupla ennyit ír), így nekem bő fél évre elég egy szett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 7.

TekiLala

2021. augusztus 12.

A kombinált bőrre való Phytoactive-al együtt használom Foreoval. Szerintem fantasztikus páros. Könnyű felvinni, kezdetben olajos, majd a Phytoactive-al egy tejszerű, krémes képződményt hoz létre az arcon. Extrém puha lesz tőle az arcom. Kíméletesen tisztít. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet az bőrön. Egyedüli hátulütője, hogy elég húzós az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

hegyiniki

2021. február 22.

A sensitive Phytoactive-al együtt használom, de önmagában is imádom. Az illatát, az állagát, mindent.
Én zuhanyzás közben használom, kétszer áttörlöm vele az arcom, utána a Phytoactive-al "összemaszatolom" a bőrömön, majd langyos vízzel lemosom.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Nagyon szeretem.

Pettus

2020. december 1.

Én már egy lemosótól sokat várok! A PHYTOACTIVE kivonattal együtt használom. Nem húzódik tőle a bőröm, alaposan tisztít, élettel teli lesz az arc. Szerintem nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Beata1994

2020. november 8.

Base lemosójával használom együtt, hidratálja a bőröm és minden szennyeződést leold az arcomról.Féltem, hogy zsíros érzet marad utána, de teljesen lemosható és egy puha, tiszta, friss bőröm lesz a használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

tothliv

2019. október 25.

A tisztítójával együtt használom szeborreás bőrömre. először féltem mivel zsírosodásra hajlamos bőröm van hogy mit fog vele tenni hiszen ez is egy olaj alapú tisztító. kellemes meglepetés ért amikor azt tapasztaltam hogy a bőrömet nem zsírosítja csak táplálja és önmagában is puhává varázsolja. fantasztikus az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Katarzis

2018. június 15.

Ezt használom letisztításra a korpás szeboreás bőrömre. Nagyon jól működik, imádom az állagát. Nem zsírosít, hidratál és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Titanilla10

2017. december 8.

A tisztítójával együtt használom első használt után tiszta pattanásos lettem na mondom oké akkor rólad ennyit...de pár héttel később ismét a kezem ügyébe akadtak hát jó még egy esély aztán megválok tőlük és láss csodát tiszta pihe puha arcbőr pattanások nélkül,azóta remek társaim ha tisztításról van szó.Először pár csepp a hy ölből utána jöhet a cleanising ilyen jó kis fehér cuccá keverednek össze az arcomon aztán alaposan lemosni és tádá...Nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract