Babor

Ár:   10 950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: erasm98, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Ár:   10 950 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az aktív probiotikus összetevők és természetes antioxidánsok kombinációjának együttes ereje segít szembeszállni az UV sugárzás, légszennyezés és kék fény okozta negatív hatásokkal. A koncentrátum javítja a sejtek gyógyulását, továbbá aktivizálja a bőr saját anti-oxidáns védelmi mechanizmusát és segíti a  bőröregedés elleni küzdelmet.

cincur

2019. október 15.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, amiért nagyon hálás vagyok, hogy végre kaptam egy tesztelésre is lehetőséget! :) Összeségében szuper terméknek tartom, nagyon kis helyen is elfért az egész dobozka akkora volt, mint egy kis tablet :D Nekem kicsit sok volt az ampullákban lévő mennyiség, szerintem simán 2 alkalomra is elég lett volna egy üvegcse tartalma, dehát szétkenegettem a nyakamon és a dekoltázson. Nekem tetszett az illata, az olajos állagú dolgokat kifejelezetten szeretem így ezt is hamar megkedveltem. Komolyabb változást nem vettem észre, de érezhetően jól esett az arcomnak, nem igazán tudom megfogalmazni miért konkrétan, csak a használatuk után tünt fel, hogy hűha mennyivel kisimultabb vagyok, ezért félévente egyszer szivesen alkalmaznám újra a terméket! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

vrebus

2019. október 15.

Tesztelő vagyok én is!:)
Csomagolás: Dobozban 7 üveg ampulla, nyitóval. Nekem a nyitással nem volt gond, nem vágtam el magam, nem törtek bele szilánkok. Esztétikus az egész úgy ahogy van.
A szérum állaga folyékony, vizes állagú, könnyen kijön az üvegcséből, az illata nagyon kellemes. Én az ampulla felét reggel, a másikat este használtam el. De volt olyan, hogy egy ampulla két napig is kitartott. Nem spórolni akartam, hanem egyszerűen kevesebbet is elégnek éreztem és a bőröm is. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után és nem volt olyan érzésem mintha egy plusz réteg lenne az arcomon. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam, pedig szem környékére is felvittem.
Csodaszernek nem mondanám, de feszesnek, könnyednek éreztem a bőröm és hidratáltnak. Ami az árát illeti, kicsit magasnak érzem. Én biztos nem fogom újra venni, de ajándékba adni/kapni szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Tesztelő vagyok én is!:)

Uveggalamb

2019. október 13.

Én is tesztelésre kaptam, csakúgy mint a többiek, nagyon köszönöm a lehetőséget még egyszer:)
Sajnos nekem kevésbé jó a véleményem róla, mint a többieknek.
Először is, botrányosan drága, főleg ahhoz képest amit tud, és amennyi ideig elég.
7 ampulla van benne, kétféleképpen lehet felfogni: 1., egyhetes kúraként, avagy , 2., ha tényleg csodaszer, akkor kicsit ritkábban, 2-3 naponta ,hogy kitartson a hatása.(megsúgom, nekem nem lett az, mármint csodaszer... )
Én a kettes számú felhasználás mellett döntöttem, és sehol nem írták a csoamgoláson, hogy hogyan kellene helyesen alkalmazni, szóval igazából akár így is lehetett.
Amit én borzasztóan utáltam benne, -és lehet én vagyok ügyetlen-, hogy akárhogy is követtem az utasításokat(ami a rajzokon volt), 7-ből legalább 5-ször beletörtek kis üvegcsedarabok a szérumba, hiszen ezeket az üvegfiolákat rafkósan kell letörni, nem ám csak úgy egyszerűen, ahogy épp jön.. . A használati utasítás szerint ha kerül bele törmelék, akkor azt viszotn már ne használd fel!!---> na most ennyi erővel én 5 fiolányi szérumot dobhattam volna a kukába. Ha pedig szuper egyszerű a technika, de én vagyok ügyetlen, akkor sem tartom jónak, mivel nem hiszem , hogy egyedül velem történik ez meg, érdekes módon más termékek használatánál nem szoktam problémába ütközni, ha velem ez volt, szerintem sokan másokkal is előfordulhat/ott.
Tehát: kihalásztam az üvegtörmelékeket és felaplikáltam a szérumot az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra.
Egy leheletkönnyű vizes állagú kis szérumról van szó, nagyon kis kellemes illatos, de ennyi.. Ahogy én megfigyeltem önmagában semmire nem elég, főleg így ősz idején, mert az arclemosó után nekem mindig száraz a bőröm, ez így alapnak jó, de mindig tettem még fölé hidratálókrémet is, és ha még mindig nem éreztem elégnek a táplálást, akkor olajat is tettem a bőrömre.
Szóval megmondom őszintén semmilyen hatását nem sikerült felfedeznem, macerás, és akár még veszélyesnek is mondható a használata, és ehhez még borzalmasan drága is ,szóval nekem sajnos nem jött be. El nem tudom képzelni, hogy milyen szituációban vennék meg 10.000 Ft felett egy hétnapos kúrának megfelelő kis löttyöt.. Sajnálom. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Sajnos nekem kevésbé jó a véleményem róla, mint a többieknek.

Indaevening

2019. szeptember 25.

Én is tesztelésre kaptam ezt a csodás kis ampulla családot. Ízléses a csomagolása, könnyű a kibontása, egyszerű a használata. Egy ampulla az arc, a nyak és a dekoltázs ápolásához elég. Megmondom őszintén, nekem még sok is volt egy ampulla egy alkakomra. Mivel reggelente használtam, tartottam attól, hogy nehezen szívódik be és ragacsos érzetet hagy maga után, de egyáltalán nem. Azonnal puha és egyenletes lett a bőröm, még az alapozót is könnyedén tudtam felvinni. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, szívesen vásárolnám meg a többi ampulla családot is más babor termékek használatát kiegészítve, mert szerintem ezek mellett fejtheti ki igazán a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Timi0102

2019. szeptember 22.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket és izgatottan vágtam bele a használatába. Kicsit szkeptikus voltam, gondoltam pár kis ampulla biztosan nem fog csodát tenni a bőrömmel. Hozzá kell tenni, hogy most éppen a szép korszakát éli a bőröm, így féltem hogy semmi változást nem fogok észrevenni. De teljesen meggyőzött, az egy hetes használat közben is, de legfőképpen utána a bőröm szép, egyenletes lett, puha, egészséges, hidratált, még pár kis pöttyel is azonnal elbánt és megkönnyítette a gyógyulási folyamatot is. Ami pedig a legnagyobb pozitívum, hogy így annyira gyönyörű lett az arcom, hogy egész héten minimális mennyiségűt vagy egyáltalán nem is használtam alapozót. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

erasm98

2019. szeptember 21.

Nagyon örültem, mikor kiderült, hogy tesztelhetem ezeket a kis ampullákat. Tudniillik, én vérbeli vidéki lány vagyok, szóval a bőröm a tisztább levegőhöz és a ténylegesen "bio" ételekhez szokott főként. De ha szeptember, akkor iskola, és ha iskola, akkor Budapest, és ha Budapest... na azt megérzi a bőröm. Úgyhogy nem csoda, hogy megfogott a termék neve. Amúgy ez az első Babor kozmetikumom, magamtól csak nagyon kivételes esetben vásárolnék ilyen árkategóriában.

Őszintén szólva már az elején úgy álltam hozzá, hogy most az egyszer kipróbálom, de mivel csodára még a kozmetikumok nem képesek, biztos nem veszem újra. Azóta már kicsit árnyalódott a kép:
Szóval egy nagyon csinos kis csomagban érkezett a 7 kis üveg. Először azt hittem kevés lesz egy ampulla egy alkalomra, de igazából bőven jutott még a dekoltázsomra is, mert hiába tartalmas,sűrű, nagyon folyékony kis cuccról is van szó, könnyű eloszlatni nagyobb felületen. Amúgy küldenek tájékoztatót a használatáról. Még arcmasszázshoz is küldtek útmutatót, ábrával.
Az ampulla kinyitásához kapunk egy kis kupakfélét, ami teljesen biztonságos, de azért óvatosan bánjatok az üveggel, mert egyszer nekem sikerült megkarcolnom magam, mikor dobtam ki a kukába.

na és a lényeg:
2 jelentős dolog volt, amit tapasztaltam a használatával. Az egyik az, hogy este, felkenés után határozottan érzem, hogy feszesíti a bőrt, és ez kitart másnap délig kb, de persze fokozatosan csökken ennek a hatása (nincsenek még komolyabb ráncaim vagy ilyesmi, csak egyszerűen olyan lesz a bőröm, mint amilyen egy nagyon jó alvás után, közvetlenül reggel szokott lenni).
A másik dolog pedig, hogy a "nagyvárosi életmódtól" mindig lesz néhány piros pötty az arcomon, és hála ennek, ezek elmúltak (viszont mikor már nem használtam, hamar visszajöttek...). Bónusz, hogy tényleg nagyon selymes, puha lesz tőle a bőröm, jó érzés utána simogatni:D és egyébként nagyon hamar beszívódik, semmilyen felesleges réteg nem marad vissza bőrön.

Negatívumként egyedül azt tudnám (az ára mellett :() felhozni, hogy ugye a parfum/fragrance összetevő eléggé elöl van. Nyilvánvalóan nem irritált a krém, de azért jó lenne tudni, hogy mit is takar az az összetevő pontosan. Meg ha telhetetlen akarok lenni, akkor ezt a piros pöttyös dolgot is megemlíteném, hogy szépen elbánt velük, de miután nem használtam, pár nap után visszajöttek. Mondjuk azt még hozzáteszem, hogy tényleg csak néhány pöttyöcskéről van szó..

Szóval ezeket az apróságokat leszámítva, engem teljesen meggyőzött, biztos fogok még a későbbiekben kúrát csinálni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

na és a lényeg:

Antioxidánsok: Tocopherol, Dimethylmethoxy Chromanol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.