Babor

Ár:   77 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Babor.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HevesPetra, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   77 100 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Babor.hu,

Luxus öregedésgátló szérum

• A hatékony öregedésgátló fehérje, a Glycocéane GP3, és a Sea-telligent Komplexben található, energiával feltöltő BABOR theromphilus és az exkluzív zöldkaviár algakivonat kombinációja erősítik egymás öregedésgátló hatását
  • A bőr feszesebb, simább, és fiatalosan friss.

A BABOR az óceánok mélyét kutatta, hogy felfedezze a SeaCreation THE SERUM luxus termékében használt pazar aktív összetevőket. A hatékony öregedésgátló fehérje, a Glycocéane GP3, és a Sea-telligent Komplexben található, energiával feltöltő BABOR thermophilus és az exkluzív zöldkaviár algakivonat kombinációja erősítik egymás öregedésgátló hatását. a bőr feszesebb, simább, és fiatalosan friss.

Ár: -- , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
HevesPetra

2017. március 31.

Nagyon-nagyon szerettem, és minden naptárban szeretem. Egyébként borzasztó ára van. Nem is tudom, hogyan működne, ha folyamatosan használnám. Szép befejezése volt az adventi naptárral együtt töltött két hónapnak, mivel a 24 ampulla (kozmetikusi javaslatra) sokkal tovább tartott nekem. Volt ampulla (hydra) amit muszáj volt egyszerre feltenni, de a többi az én kombinált és érzékeny bőrömnek már sok lett volna, így feleztem őket, sőt néha ki is hagytam egy-egy napot. Így azért már nem is tűnik olyan őrült drágának, mivel a bőr meghálálja. És bár minden fluidban van illatanyag, mégis jól tolerálta az egész rendszert a bőröm (egyet kivéve).
A véleményeim feltöltését csak most fejeztem be, bár most éppen a húsvéti naptárat fogyasztom már második alkalommal. Bár ez kisebb, mint az adventi, de mégis szeretem. Ez egy jól felépített rendszer, ahogy összepakolják ezeket a naptárakat, csak ésszel kell használni. Nem árt, ha ismeri az ember a saját bőrét és annak igényeit-rigolyáit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Butylene Glycol, Algae Extract, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.