Babor

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 16 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 19.

Ár:   16 900 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Babor.hu, 16 900 Ft

Gazdag arckrém, mely megvédi a bőrt a hideg, szeszélyes időjárási körülményekkel szemben. A "COLD Shield" (hideg elleni védőpajzs) és a cikóriagyökér-kivonat speciális szinergiája erősíti a barrier réteget. A bőr védelmet élvez a káros környezeti hatásokkal szemben, és friss, ápolt megjelenésű lesz.

Ár: 16 900 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Pünyike

2019. március 15.

Kb egy hete fogyott el, tehát közel négy hónapig volt elég, napi használat mellett. Mivel elég gazdag krém, ezért keveset kellett használni belőle. A véleményem nem változott, a legnagyobb hidegben sem éreztem száraznak a bőrömet, szépen hidratált egész nap. Megéri az árát, gazdaságos és megfelelően hidratál. Köszönöm, hogy kipróbálhattam, megtaláltam a téli hidratálómat!

2018. nov. 13.

Tesztelésre kaptam lehetőséget, itt a KM-en, amit nagyon szépen köszönök. Kb. egy hete érkezett meg, s mivel hideg elleni védőpajzs, gondoltam várok vele, amíg nagyon hideg lesz, de csak nem bírtam ki. Tudom, hogy kevés ideje használom ahhoz, hogy hiteles véleményt írhassak róla, de már nagyon szerettem volna írni erről a krémről. Miután elfogyott, megírom ismét a tapasztalataimat.
A krém fehér színű, nagyon enyhe és finom illattal. Állagra elég tömény, testes krém (kevés kell belőle!), de a felvitelben, eloszlatásban nem okoz problémát. Egyik szérumommal sem került összetűzésbe, szépen dolgoznak együtt, alapozni is tökéletesen lehet rá. Nem szippantja be a bőröm azonnal, viszont felesleges és zavaró réteg sem marad utána, kellemes érzés viszont igen. A bőrömet szépen táplálja, rugalmas és puha tapintásra, húzódást nem érzek. Szememet nem csípi, semmi ragya nem keletkezett. Bár nappali krém, de én éjszakára is használom.
Egyhetes tapasztalat: a bőröm rugalmas és hidratált egész nap.
Eddig kétségtelenül 5*.
Még jövök a végső véleménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

2018. nov. 13.

Egyhetes tapasztalat: a bőröm rugalmas és hidratált egész nap.
Eddig kétségtelenül 5*.
Még jövök a végső véleménnyel.

synerella987

2019. január 5.

Novemberben, amikor téli hidratáló krémek után kutattam az egyébként tág pórusú, kombinált bőrömre, tesztelésre érkezett hozzám ez az elegáns, ízléses megjelenésű üvegtégelybe csomagolt Babor krém. Épp jókor! - gondoltam. Azonban kicsit tartottam a "gazdag arckrém" megnevezéstől, mert eddig a túl nehéz, zsírosabb állagú krémek még több pattanást okoztak. Viszont a használat óta a következőket tudom elmondani erről a termékről: kellemes, visszafogott illatú, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos nyomot sem, nem okoz több pattanást, és a száraz részeket nagyon szépen hidratálja. Tökéletes nappali és/vagy éjszakai krém a hideg hónapokra, mindenképp megéri az árát. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

kolozsve

2018. december 25.

Én is tesztelésre kaptam a Krémmániától, ezt köszönöm :)! Viszont sajnos nem tudok jót írni. Igaz, rosszat sem, de ez a krém nekem nem jött be. Elnézést, hogy rontom a szuper véleményeket, lehet, hogy csak nem való nekem. Először is túlzottan masszív, nehéz krém, másrészt nagyon nehezen szívódik be. Valamikor arckrém nélkül is elvagyok, valószínű ez egy nagy bumm volt neki :). Csupa zöld összetevőből alkották, ami pozítív, és tele van értékes növényi kivonatokkal. Próbáltam reggel és este is, de nem tudunk megbarátkozni. Egyszerűen nekem tényleg anyira nehéz, mintha sokáig egy plusz réteg lenne az arcomon. Illata szerencsére teljesen rendben, semleges krém illatként tunám leírni.
Tesómnak azért jobb, elhasználja, neki kell az extra táplálás és hidratálás.
Igényes belső és külső, de sajnos nekem csak 1, max. 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Tesómnak azért jobb, elhasználja, neki kell az extra táplálás és hidratálás.
Igényes belső és külső, de sajnos nekem csak 1, max. 2 csillag.

JErzsi

2018. december 17.

Úgyszintén tesztelésre kaptam a Krémmániától, amiért nagyon hálás vagyok, hiszen egyetemre járok és ilyen fajta mezei hallgatók, mint én, nem igazán engedhetik meg maguknak, hogy ennyi pénzt költsenek egy arckrémre.:/ Nem igazán lepődtem meg, mikor tapasztaltam, hogy sokkal többet tud, mint az eddig használt krémeim. Maga a csomagolás nagyon elegáns, fürdőbe öröm ránézni is. Hatásával is nagyon elégedett vagyok, nagyon testes krémről van szó a magas shea vaj tartalom miatt és féltem is hogy a kombinált bőrömnek ez sok lesz, de nagyon szépen beissza a bőröm, sőt éjszakára van hogy 2 réteget kenek fel, aztán reggelre (a többi arckrémemmel ellentétben) nem marad zsíros filmréteg az arcomon. Nagyon szép sima, puha és hidratált bőrt kapok. Őszintén reggelre nekem kicsit sok, de éjszakára ez a tökéletes arckrém ezekben a hideg időkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

mspotts

2018. december 9.

Szintén tesztelőként próbálhattam ki a Babornak ezt a termékét, és 1-2 apróságtól eltekintve meg vagyok vele elégedve, azt nyújtja, amit ígér. Az állaga kissé vajszerű, és bár az előttem véleményezők tapasztalatai nem ezt támasztják alá, sajnos, én nem tudok olyan keveset felkenni belőle, hogy azonnal, maradéktalanul beszívódjon, hagyni kell neki erre egy kis időt. Mivel nem sminkelek minden nap, így ez nem jelent problémát, de biztosan nem használnám alapozó alá. Ezen kívül csakis jót tudok mondani róla, nagggyon kellemes illata van, éjszakai krémnek tökéletes, reggelente mindig pihe-puha arccal ébredek. A téli hidegekben biztos, hogy az arcápolás elsővonalas védelmét ez a krém jelenti majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Jucccc

2018. december 8.

Nos, ez a krém erősíti azt a vonalat, amikor tényleg megéri az árát egy termék. Tesztelésre kaptam én is, nagyon izgatottan vártam, hogy kipróbálhassam, mit tud egy Babor.
A csomagolása gyönyörű, minőségi és igényes. A krém első blikkre, és kis mennyiségben kivéve igen gazdag és sűrű, mégis rendkívül jól kenhető. Szépen, nyom nélkül beszívódik. Zsíros bőrűként tartottam tőle, hogy átfénylik, de nem így van, ami kellemes meglepetés. Sajnos folyamatosan küzdök a pattanásokkal, ezen a téren sem rontott a Babor, sőt, a magasfokú hidratálás az agyonszárított pattik gyógyulását lerövidítette. BB vagy alapozó alá kenem mindig, és szépen lehet sminkelni rá, a tartósságból sem vesz el. Éjszakai krémként is megállja a helyét. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, nem tudok rosszat írni. Idén tesztelésre kaptam, és a telet biztosan kihúzom vele, mert kevés kell csak belőle. Jövőre pedig remélem, meg tudom majd venni, mert eddig ez a legjobb krém, amit a hideg évszakban próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

lara2

2018. december 3.

Tesztelésre kaptam és nagyon megszerettem ezt a krémet. Nagyon jól hidratál, pillanatok alatt beszívódik és szuperül lehet sminkelni rá. Bár nem szeretem az illatosított krémeket, de ezt imádom szagolgatni :). Engem meggyőzött ez a termék, télre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Cicc1234

2018. november 25.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm! Jól táplált, puha bőrt eredményez, meglepően könnyű és gyors beszívódás mellett. A sajnos gyorsan beköszöntött hidegre tényleg jó védőpajzsot jelent. Viszont az alkohol és a parfüm túl aggasztó számomra a hosszú távú használathoz és újravásárláshoz. Lehet, hogy a többi jótékony összetevő ellensúlyozza az esetleges negatív hatásaikat, és megvolt rá az ok, hogy belekerüljenek, mégis ott motoszkál a fejemben, hogy miért... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Patricica11

2018. november 15.

Az első kellemes meglepetés már önmagában a termék csomagolása. Korábban még nem próbáltam semmit a márkától, de ez a letisztult egyszerű, mégis minőségi érzést nyújtó nehéz, átlátszó üveg tégely nekem nagyon bejön. Na de ami ennél sokkal sokkal fontosabb, hogy amit tartalmaz se semmi. :) Nagyon "vastag" ez krém, ami abból a szempontból nem is csoda, hogy az összetevőlistán második helyen szerepel a shea vaj. Az ilyen állagú krémekkel nekem az a problémám hogy még télen is sok, az egyébként száraz bőrömnek, illetve nincs az az idő, ami alatt a ragacsosság megszűnne. Ezzel a termékkel kapcsolatban ez nem így van, hiába nehéz krém bátran tudom reggel használni mert pár perc és nyoma sincs, ami szinte fizikailag hihetetlen.
Egy hete használom napi rendszerességgel, ennyi idő alatt egy dolgot biztosan megtapasztaltam, mégpedig hogy brutál jól hidratál.

Részemről jöhet a hideg tél, azt hiszem :) Köszönöm a tesztelési lehetőséget!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Részemről jöhet a hideg tél, azt hiszem :) Köszönöm a tesztelési lehetőséget!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Isomalt, Pantolactone, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology