Babor

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Babor.hu-n 15 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   15 200 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Babor.hu, 15 200 Ft

Egy szemkrém, melyet a szemkörnyék ráncai ellen terveztek. Egy fém applikátor serkenti a bőr saját hialuronsav-termelését, és hatékonyan csökkenti a mimikai ráncokat. Felvitel alatt is hűsíti a szem környékét.
Eredmény: Mélyrehatóan hidratál és simítja a bőrt. A bőr friss, fiatalos, és sima.

Aktív összetevők:

• Alpesi őssejtek: DNS-védelem, megelőző védekezés a fény okozta bőröregedés ellen
  • OsmoTec: katalizátor, az aktív hatóanyagok termelését és felszívódását optimalizálja
  • Tetrapeptid: Aktiválja a bőr saját hialuronsav-termelését
  • Hibiszkusz-kivonat: Csökkenti a szemkörnyéki mimikai ráncokat
  • Fényvisszaverő-pigmentek: azonnali hatással csökkentik a látható ráncokat
  • Szerves szilícium: Javítja a kötőszövet struktúráját, erősíti a bőrt
  • Pantenol, allantoin: hidratáló, nyugtató hatás
  • Makadámdió-olaj, jojoba olaj: fiatalosan bársonyossá teszi a bőrt, csökkenti a feszítő érzést
  • E-vitamin: véd a szabadgyökök ellen

Ár: 15 200 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Titanilla10

2017. október 31.

Azt hittem hogy a Babor termékek jók a húsvéti tojásukból kiindulva mert az egy csoda volt.Sajnos ez olyan semleges normàl hidratáló krém annak viszont kiváló illata nagyon kellemes állaga sűrű de sajnos ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

CeCeDrake

2017. október 3.

Az itt feltüntetett árnál drágábban vettem meg a kozmetikában.
A hatása egész jó, de hosszabb távon jöttek a bajok. Minden reggel és este, eleinte csak este, később már reggel is nagyon könnyezett a szemem. Piros volt, mint egy rossz drogosé, viszketett. Gondoltam allergia. Szemcsepp. Az sem oldotta meg a problémát. Orvoshoz fordultam. A doki javasolta, miután elmondtam neki, hogy milyen rutin után mennyi idővel stb. jelentkeznek a panaszok, hogy váltsam le sürgősen a szemkrémem. Láss csodát, azóta nincs irritáció és órákig tartó könnyezés.
Rossz volt, mert sokszor a szempillaspirálról is le kellett mondanom, mert nem tudtam a könnyező szemem sminkelni azzal sem.
Nem ajánlom senkinek, főleg nem ennyi pénzért! Elhasználtam egy egész tubust, talán 1-2 ml maradt bent, amikor kidobtam.
Lehet akármennyire luxi cucc, szerintem ami ilyen szintű irritációt okoz, az nem jó termék. Egyébként 1000 Ft környékén is van olyan krém, ami ugyanezt nyújtja, de nem eszi meg közben a szemem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Az itt feltüntetett árnál drágábban vettem meg a kozmetikában.

Mmonik

2017. március 31.

Csak mintát kaptam belőle, két estére volt elegendő, de megdöbbentő a szemkarikaeltűntető hatása! Nagyon markáns, de finom állagú. Imádnám.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Isomalt, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0