Best of Beauty 2019

Baby time

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr védelmére és kíméletes ápolására,olivaolajjal és allantoinnal.

Kiszerelés: 500 ml

kinleykata

2014. január 4.

Használtam, nagyon szeretem. Gyorsan felszívódik az illata pedig tartós, kellemes. Sajnos elfogyott és azóta nem tudom beszerezni. Ha vki tud ebben segíteni,azt megköszönöm. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

irmacsek

2013. december 14.

Én a kisfiamnak vettem, pici babaként nagyon érzékeny volt a bőre, száraz és ekcémás is. De én is szoktam használni, először magamon teszteltem, és csak utána a babán. Nekünk bevált, nagyon gyorsan beszívódik és nekem az illatával sincs bajom. Az ára nagyon olcsó, főleg ha akciós. Féltem is tőle, hogy majd esetleg kiütéses lesz a baba tőle, de nagyon jó kis krém, szeretjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 14.

Rony

2013. szeptember 8.

Megmondom őszintén előbb a véleményeket olvastam el, és úgy vettem meg. Féltem nagyon, hogy nem fog tetszeni az illata, de szerencsére nekem kifejezetten tetszik, olyan baba illat.
Most akciós a Penny-ben 399 Ft az 500 ml-s kiszerelés, ami hihetetlenül megéri. Az összetevői nagyon jók, ezért is erre esett a választásom.
Kicsit jobban be kell dolgozni a bőrbe, mint az előző testápolómat, tehát kicsit nehezen szívódik be a bőrbe, viszont remekül hidratál.
Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Csodaszer!

AngEy

2013. augusztus 2.

Az illata tényleg nem a legjobb, remélem hogy majd enyhül, de az összetevők és a mennyiség kárpótol

Már nincs erős szaga, nekem kifejezetten már kellemes:), jól hidratál talán kicsit sok is nyárra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

siss

2013. április 9.

2012.nov.25.
Nagyon jó kis testápoló,kicsit nehéz szétkenni,de maradéktalanul beszívódik.Nem hagy zsíros nyomot egyáltalán.Egyedül az illatával van bajom,hát nem jön be,na.Nekem olyan fura.

2013.ápr. Szempillaspirál lemosására viszont tökéletes.Maradéktalanul eltávolítja,nem csípi a szemem,nem irritálja.Szóval ez lesz ezentúl a funkciója.Amúgy sem használok erre a célra külön cuccot,csak semmi faxni.Nálam nincs speckó sminklemosó,meg ilyen tonik,olyan akármi,csak ez.Aztán vízzel leöblítem és punktum.Nincs is gond az arcbőrömmel egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

2012.nov.25.

tenyitomi

2012. április 26.

Árához képest kb.550pénz,jó kis cucc.Kicsit melós szétkenni,de hamar beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön,hidratálása is megfelelő/normál a bőröm/Aki olcsón keres jó minőségű,nem túlcicomázott testápolót annak sz.tem bejövős.Az összetevői is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin