Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzív ápolást nyújt. Tartósítószerek nélkül.

guppi666

2016. április 19.

Update: arcra továbbra sem használom, gyanús hogy ez okozott durva pattanàsokat, de nem biztos. Továbbra sem értem a parfümöt, ami indokolatlanul erős. Viszont! egész jó napégésre. Sikerült ebben az áprilisi nyárban a póló vonalban megégni. Hirtelen ez akadt a kezembe, így felkentem rá, bár utána gondoltam csak bele hogy a parfüm mi a fenét művel majd az égett bőrrel, de meglepően szépen csillapította. Szóval arra bevált és testàpolónak is jó (de csak lábra használtam, ott kevésbé érzem az illatát). Újravenni a parfüm miatt nem fogom, de egy illatmentes verziót beszerzek majd.

Még barátkozom vele, de úgy néz ki arca nem nagyon tudom tovább használni, mert nem szívja be a bőröm. Tetszik a panthenol, a körömvirág, a kamilla. Fenntartható gazdaságból származó bio növények, nincs állatkísérlet. Tökéletes lenne, ha beszívódna. Kevés is elég belőle, így sokáig elég, az illata tényleg nagyon erős és tartósan meg is marad, amit nagyon nehéz megszokni. Használok körömvirág krémet, de ennek az illata még annál is durvább A nagyon száraz részeket szépen hidratálja, de ahol nem kell extra ápolás, ott bizony érezni a krém által képzett vastag réteget. Kipróbálom más helyeken, kárba nem vész, csak nagyon sajnálom hogy arcra nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Fény

2015. augusztus 31.

Csípte, irritálta az arcbőrömet, és az illata is borzasztóan fojtogató, elviselhetetlen. Nagy csalódás. Ezt kellene gyerekekre kenni?! Akkor minek nyomják tele ilyen durván illatanyaggal?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

grizus

2015. június 26.

Az enyémnek másmilyen a tubusa. Pont jó az állaga, de elmondanám, hogy én az ilyen krémeket nem önmagukban használom, hanem összekeverem ezzel-azzal (vm. gél, olajok, egyéb szérum, kevés virágvíz, esetleg aloe gél). Ezzel a módszerrel egy testesebb krém is hígítható nyárra. Amit eddig használtam alapkrémnek, azt is nagyon szerettem és az is jó minőség és olcsó - Lavera - de most ezt használom. Újabban az a véleményem, érdemesebb inkább a krém alá kent dolgokba jobban beruházni, maga a krém pedig legyen jó minőség, de nem valami drága cucc. Persze minden minél bióbb, károsanyag mentes. E célra pedig ez a krém is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

GNóri

2015. május 2.

Szeretem a babydream termékeket, de sajnos ez nagyon nem vált be. Nagyon sokáig kellett kenegetni, hogy beszívja a bőröm, de a használata után ugyanolyan száraznak éreztem a bőrömet, semmit sem hidratált. Ráadásul idegesítő ragacsos réteget hagyott az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

audreycoca

2015. május 2.

Kézkrémnek vettem. Nehezen szívódott be, de jól ápolt míg a téli hidegben is. Amikor szeles hideg idő volt a gyerekek arcát is ezzel kentem és nem is kezdte ki a bőrük a zord időjárás. Csak büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

sofie_sz

2014. november 6.

Ha jól emlékszem akciósan vettem, aztán a szekrény aljában csücsült. Most újra előkerült és a testemet szoktam vele kenegetni fürdés után. Puhává varázsolja, de az illata valamiért engem taszít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Özlem

2014. október 9.

Nemrég vettem ezt a krémet,eddig bevált :) Tetszik az illata is. Mivel száraz és érzékeny is a bőröm,ezért valami olyan arckrémet szerettem volna ami nincs tele nyomva káros anyagokkal és arra gondoltam (talán) egy gyerekeknek készült termék jó lehet. Ráadásul a babydream nem tesztel állatokon úgyhogy tökéletes választásnak bizonyult ^^ Ha hosszútávon is jól szuperál akkor biztos újraveszem,addig is 4 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Picúr

2014. április 28.

Nem veszek már nagyon ilyen drogériás krémeket mióta a bőröm komolyabb ápolást és karbantartást igényel de egy ajánlás miatt gondoltam kipróbálom és megérte mivel nagyon jól nyugtatja a bőrt az illata engem nem zavar szerintem nem büdös és furcsa módon bár van benne parfüm mégsem csípi az arcom.Ritkán használom de hogy a drágább krémemhez se nagyon szokjak hozzá és hatástalan legyen ezért ezzel felváltva használom és a szárazságot is tudja orvosolni mindezt 600 ft-ért.Újravevős :)

Update: Hát nálam huzamosabb használat után sajnos pici pattanásokat okozott és több mitesszert is 2 hete abbahagytam és el is tűntek szóval úgy gondolom ő volt az okozó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Edit87

2014. március 7.

Namármost 3 napja használom, mert egy másik krém hidratálása kevésnek bizonyult így télen. Elég sok helyen száraz, kipirosodó, hámló, viszkető bőrfelület az arcomon.
Ez a krém szépen rendbe tette, pattanás ezidáig nem okozott. Hát az illata valóban a nem a legjobb de a babapopsi sima bőr kárpótol érte. 100 ml kerül 600 Ft-ba.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Egyszerűen imádom. És az illatát is megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Egyszerűen imádom. És az illatát is megszoktam.

Babooca

2014. február 1.

A sima arc és testápoló krém előtt kapta a húgom ezt orrkipirosodásra. Szerettem, el is kunyeráltam tőle. Nem volt jó illata, de idővel megszoktam. Aztán kevésnek bizonyult a hidratáló hatása télen, így visszatértem egy régi, de nekem való krémhez, a Wind und Wetterhez. Az arcomon nem hagyott fényes nyomot, reggelre sem zsírosította túl. Pattanásokat és kiütéseket nem okozott. Télre nekem kevés, nyáron viszont tökéletes. Egész évben ezt a termékcsaládot használom, és azóta semmi panasz nincs a bőrömre, kivéve a szokásos női dolgok idején, de azok sem olyanok már, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0