Babydream

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sz.eszti, Módosítva: 2021. december 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2021-ben megújult összetétel!

Intenzív ápolást biztosító arckrém mandulaolajjal és panthenollal, extra érzékeny bőrre. Nem tartalmaz parfümöt.

kovacsanett43

2022. augusztus 7.

Sokféle árkategóriajú hidratálót próbáltam, de egyiktől sem estem hanyatt, így gondoltam, beszerzek egy olcsóbb, de jó összetételű krémet, legrosszabb esetben elkenem kézre. Tény, hogy zsíros. Nekem alapvetően kombinált a bőröm, de ez a töménysége ellenére jolly joker. Nagyon szép, puha, ruganyos tőle a bőröm. Éjszakára használom, nyáron a 40 fokban fényvédő alá nem kenem, igaz, akkor nappalra nem is használok semmilyen hidratálót, ha olyan meleg van. Általában a könnyedebb krémek hiába jók állagra, nem igazán érzem, hogy valóban hidratálnának, ennél nincs ilyen gondom. Tényleg nagyon elégedett vagyok vele, hidegebb időben valószínűleg nappalra sem lesz sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

rekireki

2022. június 19.

Kissé zsíros, de nagyon jó ár-érték arányú és összetételű arckrém. Nyárra érdemes helyette egy kevésbé testes krémet beszerezni. A régebbi krémek nekem rendszeresen "megromlottak" mivel szétvált egy teljesen folyékony és egy rettentően tömény részre, de nemrég új receptúrát kapott, aminél hónapok elteltével sem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

tudatosborapolas

2022. június 18.

Nagyon szeretem!! (Jobban mint a cosrx csiganyálkás hidratálókrémet, ami 10e Ft)
Nagyon baráti ára van (650ért vettem) és jól hidratál! Szép az incije is :)

A márka géles lemosóját is nagyon szeretem, nagyon bevált tusfürdőnek, meg arclemosónak. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

Nagyon baráti ára van (650ért vettem) és jól hidratál! Szép az incije is :)

Zsofi1212

2022. május 3.

Magamon és a kisbabámon is használom, teljesen jól bevált mindkettőnknek. Testes hidratálókrém de nem nehezíti el az arcom és az ára is csodálatos. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

BiankaJ17

2022. május 2.

CSODA! Egy csoportban ajánlották de mivel kemény 700 Ft, ezért nem vártam tőle sokat, de ez nagyon jó! Az állag egy gazdag krém és kicsit dolgozni kell vele, hogy beszívódjon a bőrbe, de utána iszonyat jó érzés!Az alap rutinba is tökéletes tök jól leviszi a pirosságot és a barrier repair folyamatban is nagyon jól megállja a helyét! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

KisToll

2022. április 28.

Kicsit zsírosabb jellegű, de jól beszívódik és nem fénylik tőle a bőröm.
Nyáron még nem használtam, de télen nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 28.

Kicsit zsírosabb jellegű, de jól beszívódik és nem fénylik tőle a bőröm.
Nyáron még nem használtam, de télen nagyon bevált.

pirko92

2022. április 24.

Zsírosodásra hajlamos bőrre használom, éjszakai krémként. Sűrű krém, viszonylag nehezen szívódik be és nem is olyan könnyű eldolgozni, viszont a pattanások, gyulladások 1 éjszaka alatt is látványosan javulnak, emellett jól hidratál. Gondolkoztam, hogy kipróbáljak-e mást éjszakára, de az ára, az illatmentessége és a hatása miatt egyelőre inkább újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

Timi0102

2022. április 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Én is éjszakára használom, mivel egy kicsit testesebb krém, így az én zsíros bőrömnek sok lenne nappalra. De estére tökéletes, reggelre gyönyörű hidratált az arcom. Nagyon megéri, mert hihetetlen az ára, pláne azért a mennyiségért amit kapunk érte, plusz nagyon szépek az összetevői is. Már nem egyszer újra vettem, továbbra is újra fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

rhaena

2022. február 25.

Arcra éjszakai krémnek illetve kézkrémnek használom, nagyon szépen lehúzza a pattanásokat, a kezem pedig nemrég iszonyat kirepedezett és hámlott, egyfolytában kentem mindenféle kézkrémmel, semmi javulás. Ez a kis csoda két nap alatt babapopsi selymességűvé varázsolta, úgyhogy azóta rendszeresen kenem a kezem is vele. Nekem annyira nem nehéz mint sokan itt írják, de tény, hogy testes krém, és reggel is érződik egy kis olajosság utána. Éjszakára tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

Sailormoon

2022. február 11.

Éjszakai krémnek használom, és nagyon szeretem. Már a harmadik flakonnal veszem.
Semmilyen pattanást nem okoz, sokkal szebb lett tőle a bőröm, és az ára is fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.