Babydream

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzív ápolást biztosító arckrém mandulaolajjal és panthenollal, extra érzékeny bőrre. Nem tartalmaz parfümöt.

MiniMaus7

2019. július 10.

Ekcémás bőrömre kerestem valamit és gondoltam kipróbálom. Nagyon bevált, ritka termékek egyike, ami nem irritálja a bőröm. Kicsit nehéz krém de extra száraz területeken nekem megváltás, mondjuk legtöbbször csak estére kenem fel. Borotválkozás után is ezzel szoktam ápolni a lábaimat és érezhetően jót tesz neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

lkitti2019

2019. január 2.

Egész jó kis termék,most így télen éjszakára szoktam bekenni vele az arcom,egyetlen probléma van vele,hogy nehezen kenhető el és csillog utánna a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Candy21

2018. szeptember 30.

Nagyon szeretem én magamra használőm főként éjszakai arckrémnek mert extra száraz és érzékeny a bőröm.Nagyon sűrű állaga van. Irritációt nálam nem okozott reggelre szépen beszívódik. Néha kézkrémnek is használom erre a célra is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Preciosa

2018. július 3.

A páromnak vettem kézkrémnek, mert elég igénybevett a bőre, de én is imádom, ha nagyobb hidratálásra vágyom. Új felfedezés, hogy a szemem köré is használjam éjszakára, ugyanis az utóbbi időben szárazzá vált ott a bőröm, míg egyébként inkább zsíros. Jó kis univerzális, mindenmentes, és olcsó krém! Jó, ha van egy ilyen otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Hibiszkusz

2018. május 10.

A szokott arckrémemet kerestem tőlük, "gesichts und körpercreme" volt az, de már nem találtam a polcon. Helyette vittem haza ezt hátha beválik. Hát hatalmasat csalódtam. Tudom, hogy eredetileg babáknak gyártják ezeket a termékeket, de eddig sok termékük nagyon használhatónak bizonyult számomra, és úgy látom nem én vagyok az egyedüli, aki felnőttként használja őket.
A krém sűrű, nehezen kenhető, hagy egy zsíros/olajos fénylő réteget a bőrön, ami hosszabb idő után sem nagyon tűnik el. Nehezen szívódik be, és idegesítő réteget hagy maga után. Testápolóként kentem be magam vele mindenhol, arcon is, de fél óra múlva újra el kellett mennem zuhanyozni,mert nem bírtam elviselni magamon azt a "réteget" amit hagyott. Még zuhanyzás után is éreztem, hogy mintha maradt volna valami a bőrömön. Sőt, mikor víz érte a bőröm, láttam, hogy pereg le róla a zsíros réteg miatt.....Fuuuu..
Nem szoktam ilyet csinálni, de fogtam és kidobtam. Próbáltam találni számára valami helyet, lábkrémként pl, vagy sminklemosóként, de rájöttem, hogy ezt a zsíros nehéz érzetet soha többet nem akarom érezni magamon semmilyen formában.
Nagyon sajnálom, hogy ez lett a vége, mert eddig meg voltam elégedve a krémjeikkel.
Vittem még haza 2 krémet vele együtt, most azokat fogom kipróbálni. Remélem több sikerrel.
Nagyon nagyon hiányolom azt a régi jól bevált krémet :(((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

Nagyon nagyon hiányolom azt a régi jól bevált krémet :(((((

cooleva

2017. november 3.

Meglátom az összetevőket és könnybe lábad a szemem...2017-et írunk és talán végre valaki felismerte, hogy a parfüm-és mindenmentes kozmetikumokban, termékekben van a jövő? Köszönöm Rossmann, folytasd!!
Száraz bőrű vagyok egy hét hónapos bébivel, ez a krém pedig mindkettőnk hasznára válik. Közepesen nehéz krém, picit nehezen szívódik be, de szuperül hidratál !! Apát is rászoktatjuk..;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol