Babydream

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Törpe, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Intenzív ápolást biztosító arckrém mandulaolajjal és panthenollal, extra érzékeny bőrre. Nem tartalmaz parfümöt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fiszuli

2021. július 27.

Ez a harmadik féle termék, amit a márkától próbáltam és szintén le a kalappal. Tökéletes minőség, kiadós adag, nevetségesen alacsony áron. Mivel eldobtuk a maszkot, úgy gondoltam, hogy keményen nekimegyek az arcomnak, és mostmár végérvényesen eltüntetem az összes rondaságot a fejemről. Ezt a terméket az esti rutinomba vezettem be, több mint egy hete. A szerelmetes Mixa micellás vízzel eltávolítom a napi sminket és szennyeződést, majd a Babydream kacsás babafürdetőjével arcot mosok. Ezek után a Naturland szaliciles lötyijét vattakorongra teszem és áttörlöm vele az arcomat, különös tekintettel az orromat, ahol rettenetesen sok és borzasztóan mély mitesszereim vannak, valamint az állcsontom alatti részt is nagyon alaposan, mert sok dzsuva bújik meg nálam ott is. Itt jegyezném meg, hogy az előbb említett szaliciles lötyit mindenki csak saját felelősségre használja az egész arcán, mert biztos vagyok benne, hogy egy szemkivájás, vagy egy istenes orrba vágás kellemesebb érzés, mint azt a löttyöt a fejeden tudni és mélytüdőre lélegezni. Szóval, mielőtt belepusztulnék a szalicilsav "jótékony" hatásaiba felviszem ezt a krémet, amilyen vastagon csak lehet, belemasszírozom az arcomba, teszek bőven az állam alá is és a nyakamra sem sajnálom, a maradék pedig megy kézkrémnek. Úgy tűnik, hogy ez a két termék nálam eszméletlenül jó kombináció a képemen, mert a régi pirosas barnás foltok is szépen halványodnak már, nagyon szépen tisztul lefelé az arcom, nem sokallt még be és biztos vagyok benne, hogy ennek a krémnek köszönhető, hogy a szaliciles lötty nem marta még le csontig az amúgy hiperérzékeny és mindentől hisztiző bőrömet. Se irritáció, se pirosság, se viszketés, pár erőlködő pattanás persze mindig van és mindig lesz (nekem szerintem 90 évesen is), de ezek ki se gyűlnek, már egy éjszaka alatt eltűnnek és ez a krém hiába érződik extrém sűrűnek és soknak, meg nehéznek, mégis tökéletesen passzol a (zsíros, olajos, száraz, normál) bőrömhöz. Mondhatni sokáig áll a fejemen, vagy 2 óráig olyan vagyok, mint egy diszkógömb, aztán nagyon szépen elkezd beszívódni, nem hiszem, hogy sok landolna belőle a párnán. Mindemellett pedig egyáltalán nem érzem, hogy fullaszt, nem izzadok alatta. Nálam nyert egy piros hangszórót, biztos, hogy vizsgázni fog az őszi és téli időszakban is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

V_4nd4

2021. július 17.

Ezt egy ajánlás által vettem meg és megérte! Nagyon egy nehéz krém, így csak spot treatmentként használom a patikra és szépen lehúzza őket. Hidratálónak egy téli időszakban még zsíros bőrre is biztos jó lehet, de így nyárra sok.. száraz bőrre biztos beválik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

Marina89

2021. július 2.

Szépek az összetevői. Szeretem, hogy nem tégelyes hanem kinyomós. Sokkal higénikusabb így a használata. Az én bőrömnek kicsit sok, de télen pont ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

RZalan

2021. július 1.

Nagyon zsírosít, esti krémnek is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Nagyon zsírosít, esti krémnek is

szata1

2021. június 25.

Arcra vettem hidratálónak. Nagyon sűrű állagú, emiatt azt hittem, hogy nem fogja bírni a bőröm, mert általában a testesebb hidratálók túl soknak bizonyulnak. Kellemesen csalódtam. Először nehéz eloszlatni, de amint kicsit felmelegszik, nagyon szépen bele lehet dolgozni a bőrbe. Elég fényes finishe van, ami nálam nem is múlik el. Nem zsírosbödön szintű fényes, inkább csak ilyen healthy glow. Jól lehet rétegezni, két terméket is használok alá és semmi gond nincs vele. A fényvédő sem pereg le róla, nem kukacosodik tőle. Nekem a legtöbb hidratálótól húzódik a bőröm, nem elegek önmagukban, de ez igen. Teljesen jól hidratál, nem okoz pattanásokat és sokkal kevesebb kell belőle, mint általában más krémekből. Smink alá még nem próbáltam. Kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon mennyire tömíti majd el a pórusaim. Írok updatet ha bármilyen problémát okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

b3ttuvagyok

2021. június 21.

nekem eléggé fényes marad, nem szívódik be rendesen és elég sűrű is, nem vagyok érte oda, lehet, hogy jól hidratál de nekem nem vált be igazán....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

TheaQueen

2021. június 10.

Az esti rutinom utolsó lépése, normál, vízhiányos bőrre. Egyszerűen imádom, hiába roskadozik a fiók puccos hidratáló krémek mintáival, amik arra várnak, hogy kipróbáljam őket, egyszerűen egyik este sem tudom rászánni magam, hogy mást kenjek az arcomra. Kicsit nehéz állag, nedves bőrön könnyebb eloszlatni, nem szívódik be egyből, ezért csak estére használom, de engem ez nem zavar, szeretem a testesebb krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

NagyTimea

2021. május 23.

Jelenleg kismama vagyok. Száraz és piros bőrrel, pattanásokkal... Rengeteg problémával. Nekem nagyon bejött hidratálónak. Csak ajánlani tudom. Nem szárad tőle a bőröm, azonnal hat. 🙏🏼

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Dorci19

2021. május 7.

Testes krém nekem nappalra sok lenne. Szuperül hidratál de engem az "illata" zavar annak ellenére hogy parfümmentes van egy fura szaga felkenéskor de ez viszonylag hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

bucieli

2021. április 25.

Tudatos bőrápolás utolsó lépéseként viszem fel, nagyon kellemes a formula, hamar beszívódik
Imádom!
A szérumokat jól lezárja, ha még nem szívódott fel minden és akkor kenem akkor sem lesz fehér, elkenhetetlen
Nem ezt kenem mindennap, de imádja a kombinált bőröm.
Olcsó must have

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

Imádom!
Nem ezt kenem mindennap, de imádja a kombinált bőröm.
Olcsó must have

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.