Babydream

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a fürdető kíméletes, szappanmentes tisztító összetevőkkel gyengéden tisztít. A levendulaillatú fürdés segít ellazulni, könnyebben elaludni és nyugodtan aludni. Levendulát és kamillát tartalmazó összetételének köszönhetően lazító fürdési élményt nyújt. Érzékeny bőrű felnőttek is használhatják. Nem tartalmaz színezéket és tartósítószert. Ásványi- és paraffinolaj mentes. Bőrsemleges pH Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Nagyon szeretném :)!!!
Ár: - , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
mcspm

2019. január 22.

Magamnak vettem, mert már olyan sok mindent próbáltam és mégis viszkedett a bőröm. Gondoltam a babarészlegen kíméletesebb dolgokat lehet kapni és tényleg! Nem viszkedek és nem szárít, az illata meg nagyon nyugtató és finom.
Biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Biztosan veszek még belőle.

Lorina

2018. december 9.

Imádnivaló baba illata van,enyhe levendula illattal fűszerezve,az egész család ezt használja habfürdő helyett.Nagyon jól habzik és szépek az összetevői.
Örök lakója a fürdőszobánknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Örök lakója a fürdőszobánknak.

MomofNini

2018. december 7.

Nagyon sokszor újravettem, nem szárít, nem bántja a baba bőrét. Szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Nagyon sokszor újravettem, nem szárít, nem bántja a baba bőrét. Szeretem!

Lilluc

2018. december 4.

Gyakran vettem újra.
Nem irritál, nem szárít. Egyedül azért váltottam az egyik "testvérére", mert annak pumpás az adagolója :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Gyakran vettem újra.

titikutyus

2018. július 8.

Update: Utánanéztem, és azt olvastam, a szulfátok erőteljesen szárító hatásúak. A 2. helyen szerepel egy ilyen összetevő az INCI-ben, ezért nem csodálkozom már, miért szárította ennyire a bőröm.

Nincs túlságosan érzékeny bőröm, magamnak vettem zuhanyzás céljából, a szépnek tűnő összetevői miatt. Néhány hét után teljesen kiszárította a bőrömet, rettentően húzódott és viszketett. Lehet, hogy zuhanyzáshoz túlságosan koncentrált, és nem pont rendeltetésszerűen használtam, mert nem hígítottam eléggé, lehet, hogy fürdővízben nem okozna problémát. Az viszont elgondolkodtató, hogy ha egy termék ilyen szintű kiszárításra képes, az mennyire egészséges összetevőket tartalmaz. Jobban megnézve pl. a Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride nem hangzik túl jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

nagyerika28

2018. május 2.

Semmi irritációt nem okoz a babámmál, nem szárítja a bőrét. Szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Candy21

2017. december 22.

Én nem babára hanem magamra használom mivel nagyon érzékeny a bőröm. Nekem tezszik ez a tüsrürdő nem irritál az illata számomra elég erős de nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol