Babydream

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Kímélő krémtusfürdő glecerinnel, aloe verával, bőrazonos lipidekkel. Érzékeny bőrű felnőtteknek is.

Györgyusz

2019. július 16.

Nagyon bevált, pedig véletlen vettem le ezt a polcról a rossmannban. Kicsit hígabb mint egy testápoló, talán nem is habzik, de teljesen megfelel. Egy hátránya hogy gyorsan fogy, lehetne nagyobb kiszerelésben is. Olyan illata van, hogy másnap is érzem, emlékeztet a puma-flowing illatára különben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

csokidrazse

2019. július 13.

Érzékeny, ekcémás bőrömre a babydream mindhárom tusfürdőjét kipróbáltam. A sensitive és a normál is szárított sajnos, ezzel viszont maxi elégedett vagyok, úgyhogy a 3-ból ez marad hosszú távra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Vkriszta

2019. május 27.

Próbálkozom a tudatos vásárlással,ez nem volt az! Akciósan 400.- ft volt, nincs már baba a családban, de szép az INCI, az illatanyag ellenére is.
Könnyű krémes állaga és minimális illata van.Határozottan ápol, annyira jót tett a bőrömnek, hogy mostanában arclemosónak is használtam,ha erősebb sminket viselek.Nagy hangsúlyt fektetek az arctisztításra,több terméket is használok. Az ára feltűnően kevés.Egészen biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Petyuska

2019. április 24.

Kellemes púderes babás illata van, nem egy könnyed tusfürdő, jó sűrű, krémes, ha a babáknak megfelel, nekem még inkább. :-) Nem szárított, nem viszkettem utána, kifejezetten olcsó termék, nagyon szeretem, már többször újra vásároltam, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Zaynab

2019. január 17.

Nagyon jó termék.
Nem igaz, hogy nincsen illata, mert van és ez a tubuson is fel van tüntetve. Az illatát úgy tudom jellemezni, hogy "a tiszta baba illata".
Közepesen sűrű a termék állaga.
Nem kell a használata után testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Nagyon jó termék.
Közepesen sűrű a termék állaga.
Nem kell a használata után testápolózni.

balazskrisztii

2018. július 1.

A zöld társát nem szerettem, mert szárított, de ez tökéletes. Kellemes az állaga és az illata, sokáig elég egy tubus. Az árai is kedvező

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Nagyon szeretem!Pici fiamnal használom,én a haját is mosom vele.Finom,kellemes az illata és krémes az állaga.Az egyik kedvencem a markatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

senskin

2018. március 12.

Ezt vettem meg, most ezt használom, mert szinte semmit nem bír a bőröm. Friss az illata, nem bánnám ha illatmentes lenne, de így is tökéletes tusoló. Babáknak és felnőtteknek is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

LSTE

2018. február 10.

Az új arcápolási rutinom alapja (irányelv a jó INCI lista).
A régebbi gél állagú babafürdetőt kerestem, de nem találtam, csak a sima sampont, úgyhogy ezt vettem és nem bánom, mert nagyon kíméletes a bőrömmel, reggeli és esti használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Az új arcápolási rutinom alapja (irányelv a jó INCI lista).

Makk Zsuzsó

2017. december 29.

Krémes, jól habzik, nem szárít (nagyon), az illata elég jellegtelen, mondhatni unisex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.