Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető tusfürdő tejsavófehérjékkel és mandulaolajjal.

Zaynab

2018. április 9.

Nagyon szeretem! Szuper illata van (ananászos!) és kicsit olyan, mint a Balea egyik limitált nyári tusfürdője (a Lambadá-s).
Egyébként Németországból kaptam a terméket, mert itthon én nem láttam mostanában.
Korábban is csak egyet találtam belőle, de az régi design volt és az illata meg az inci-je is eltért ettől. A korábbi termék napraforgómagos illatú volt.
Ezt az újat még jobban szeretem. Nagyon finom az illata, jó a textúrája, krémes és felhabzik, jó a kedvem amikor használom.
Azért 4 csillag, mert itthon nem kapni, én legalábbis nem láttam eddig.

Ajánlom-e a terméket másoknak: igen!!!
Érzékeny bőrűeknek is ajánlom, mert nekem is az van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 9.

Azért 4 csillag, mert itthon nem kapni, én legalábbis nem láttam eddig.

Ajánlom-e a terméket másoknak: igen!!!
Érzékeny bőrűeknek is ajánlom, mert nekem is az van.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactose