Babydream

Ár:   180 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

A babydream szappan a természetes és hidratáló összetevőivel és jojobaolaj tartalmával tisztítja és ápolja a csecsemők bőrét. Ideális érzékeny felnőtt bőrre is.

Zaynab

2016. október 25.

Nagyon szeretem ezt a szappant, annak ellenére, hogy nem natúr és nem is illatmentes, mégis kedvelem.
Az illatanyag ellenére az arcomon is használom néha.
Krémes, puha.
Néha nem érzem a kezeimet 100% tisztának a mosás után, de ez amiatt van, hogy ez a szappan nem tisztít csikorgósan. Ugyanakkor pont emiatt szeretem arcon is, mert könnyen és jól tisztít, de nem érzem az arcomat száraznak és túl érzékenynek.
Le tudom mosni vele a szennyeződéseket az arcomról, de mégis puha a bőröm, mintha hidratált lenne (bár ez a szappan nem hidratál).
Már sokszor újravettem.
A lakás a Rossmann-hoz van közel és általában kuponnal vásárolok, így ezt a babaszappant többször szerzem be mint a Babylove-os verziót.
Az illatanyag engem valamennyire zavar benne, és a Babylove-osban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 25.

Az illatanyag ellenére az arcomon is használom néha.
Krémes, puha.
Már sokszor újravettem.
Az illatanyag engem valamennyire zavar benne, és a Babylove-osban is.

senskin

2016. október 17.

Szeretem, mert nem irritál. Kézmosásra és arcot mosni is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Szeretem, mert nem irritál. Kézmosásra és arcot mosni is kellemes.

dorqaap

2016. szeptember 19.

Csodás szappan, finom tisztaság illata van, krémes, jól hidratál. Olcsó, sokáig kitart. Újravevős szappanka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Gyevocska

2016. április 2.

Én kézmosáshoz vettem, miután a Baba szappant kiírtottam a fürdőszobából. A natur szappanokat sajnálnám elhasználni a kezemre, így alternatívának ezt találtam.
Olcsó. Fillérekért meg lehet venni, és tartós. Már a munkahelyemre is ezt vittem magamnak. Az igaz, hogy a 20. kézmosásnál már ez is szárít, de ez marad egyenlőre.
Nagyon kellemes az illata, krémes, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Nagyon kellemes az illata, krémes, jól tisztít.

Gina19

2016. március 31.

Jó kis szappan ez, jó krémes állagú, kellemes vele tusolni, és egyáltalán nem viszketek utána, ami nálam csodaszámba megy, mert szinte minden irritálja a bőröm. Mindemellett nevetségesen olcsó. Jól be fogok belőle tárazni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Kisu

2015. augusztus 6.

Fura volt vele kezet mosni,kb olyannak éreztem utána a kezemet,mint mikor vanish szappannal dörzsölök ki valami foltot a ruhából,kicsit ki is akadtam,de ettől függetlenül nem szárította ki,csak lepucolt róla egy réteget valahogy.
Alapvetően ecsettisztításra vettem,hibátlanul ellátja ezt a feladatát,de az itteni vélemények alapján valószínűleg másra is kipróbálom majd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

pannababo

2015. május 19.

Több ,mint fantasztikus. Nagyon érzékeny bőrrel rendelkezem, és intim mosakodót kerestem ,mert világmárkákkal már befürödtem . Nagyon jó hatásfokkal bír, tisztának, ápoltnak érezhetem magam, irritáció nélkül! És még az ára és az illata is jó :) . Kemény 180 ft !!!! Örök darab lesz !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

audreycoca

2015. május 2.

Ez egy nagyon kis kellemes szappan. Kézmosásra használja az egész család. Jól habzik, jól tisztít, nem érzem, hogy különösebben szárítana, diszkrét illata van, jó az ára. Sokszor újra vettem, és sokszor újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

dora.banszki

2015. január 23.

A kisfiamnak vettem, inkább csak kézmosásra, hogy ügyesedjen a kis keze. De fürdéshez is kérte. :) Nagyon-nagyon kellemes illata van, nem szárít, még én is kipróbáltam, pedig van saját házi szappanom. És nekem is bevált. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

HDR

2014. december 29.

Nagyon jó! Ezzel és a babylove szappannal megmenekült a bőröm. Ezek előtt a Dove kék-fehér szappanját használtam, de egy idő után attól is viszkettem, így sürgősen váltanom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.