Babydream

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Babafürdető gél és babasampon egyben, panthenollal és kamillával. Nem tartalmaz színezékeket, tartósítószereket, ásványi olajokat. Bőrsemleges pH.

Cofi1234

2021. szeptember 28.

Első samponnak használom, így elég nehezen, szinte nem is habzik. Az illata szokásos popsitörlő illatú. Van belőle utántöltő. ami olcsóbb és kevesebb műanyagot tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Gigi81

2021. szeptember 8.

Kisegeres fürdetőnk, nem irritál, érzékeny bőrre nagyon bevállt, illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

dundicat

2021. május 3.

Hajmosásra vettem saját magamnak, de mindenre is szuperül bevált! CGM miatt választottam ezt a terméket, és őszintén annyira nem hittem benne, de amúgyis kellett egy minimál, szulfátmentes tusfürdő, így landolt végül a kosaramban. Nagy szerelem, én heti 2x mosok hajat, eddig a 3-4. napon már mindig eléggé zsírosodott a hajtövem, ez a kis csoda babafürdető viszont megszüntette ezt a zsírosabb állapotot. Elég sok proteint pumpálok a hajamba maszkkal, emiatt valószínűleg nem lenne releváns azt mondani, hogy puha tőle a hajam, mert az inkább a maszk miatt van. Kb 1,5 hónapja használom, sokaknál olvastam, hogy megterhelte a hajukat a szulfátos samponról való átállás, én semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig direkt a nagy home officeok közepette kezdtem el, de megúsztam ezt az állapotot szerencsére. Azóta kipróbaltam tusfürinek, annak is csodás, én intim mosó helyett is ezt használom (mert abból meg végképp lehetetlen sls/scs menteset találni valamiért), és hamarosan kézmosó szappannak is beüzemelem. Az illata nagyon barátságos baba illat, persze jobb lenne, ha ez se lenne, de ezzel egyelőre kiegyeztem. Egyedül a pumpás kiszerelést nem kedvelem, kicsit kényelmetlen használni, persze babákkal biztosan egyszerűbb ezzel, szóval értem az okát ennek is. Egy szó mint száz, remek termék, nagyon szeretem, és veszem is újra mielőtt elfogyna:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

nekoSX

2020. augusztus 5.

Kézmosásra vettem, itthoni használatra a dm-es Babylove után. Összehasonlítva ez sokkal kevésbé hagy egy nyúlós-nehezen lemosható nyálkát a kézen=ami +pont , az illata hasonló, de nyilván kicsit más, de nagyon kellemes. Semmilyen irritációt nem okozott. Árát tekintve pedig sokszor van rá akció, tehát kedvezőbb, mint a dm-es. Habozni egyáltalán nem habzik, az átlátszó gél a kézmosás alatt átmegy egy fehér tejszerű állagba, max. 2bubival, a Babylove talán egy kicsit habzott, bár számomra ez nem mérvadó és nem is várom el ennél a terméknél. Próbáltam arcmosásra is, teljesen rendben volt, nem húzódott utána a bőr, nyilván egy fényvédőt-sminket nem ezzel próbálnék leszedni. Összeségében nekem jobban bejött, mint a dm-es társa, ezt fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

ALettah

2020. július 7.

A kislányomat mosom ezzel, ő a kedves mindennapi "egérkés fürdető". Szerintem ár-érték arányban szuper, a pumpás kiszerelés is nagyon jó, nem gond, ha beleborítja a gyerek a kádba. Kellemesen habzik, nem okozott semmilyen bőrproblémát, nem használok külön testápolót vagy babaolajat utána, de nem is kell. Samponnak is ezt használom a gyereknél. Szépek az összetevők is, jó az ára, cuki az egérke :) Szerintem sokáig alapdarab lesz nálam.
Amennyire szeretek én kísérletezni a kozmetikumokkal, és bizony sokszor mellé is nyúlok, annyira vigyázok, hogy mit kenek a kislányomra. Ez bejött, ez marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

wildrose

2020. február 24.

Nálam kizárólag tusfürdőként funkcionált, egész jól bevált. Kellemes, enyhe illatú, géles állagú, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Praktikus a pumpás adagolója is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

Lina1105

2019. október 3.

A kislányomnak kerestem habfürdőt, mert újabban imád a buborékokkal játszani :) Eredetileg a DM-es verziót használtuk, de nem jártam ilyen üzlet közelében, ezért helyette erre esett a választásom. Szép összetevők, nincs erős illata, sem horror ára, a pumpás kiszerelés pedig nagyon hasznos, viszont alig habzik...ha mégis, akkor nem tartós, pár pillanat és már sehol sincs.
Alapvetően nem rossz, csak arra nem jó, amire vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Alapvetően nem rossz, csak arra nem jó, amire vettem.

plinda

2019. július 13.

SLS-mentes tusfürdőt kerestem magamnak, és rögtön levett a lábamról a kedvező ára és a pumpás kiszerelése miatt. Az illata kellemes, nem irritáló, nem is tartós ami nekem pozitívum és a bőrömet se szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Gigi95

2019. április 7.

Mikor még terhes voltam be táraztam belőle. Kisfiam bőrét ki szárította a kamilla miatt ezért 4 pont, de nekem el múlt az ismeretlen allergiám a bőrömről. Az ára jó, sokáig elég, praktikus pumpás kiszerelése miatt szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

mano

2019. március 14.

Babának vettem, de neki csak a haját mossuk vele egyelőre - arra tökéletes. Egyébként meg elkezdtem én használni, mert annyira finom illata van és olyan kis lágy, gyengéd tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate