Babylove

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Babylove arckrém varázsmogyoróval, panthenollal, napraforgó- és mandulaolajjal ápolja a baba finom, érzékeny bőrét, és megőrzi természetes nedvességtartalmát. Normál és érzékeny bőrű felnőttek számára is ideális választás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VictoryFord

2019. március 18.

Barátnőmnél próbáltam ki egy másik márka /Hipp/ hasonló krémét mert mostanában semmi nem jó a kezemre,csak még jobban kiszárítják a kezemet. Az a krém szuper volt a kezemre de a dm-ben nem kapható. A dm saját márkás termékeit nagyon szeretem így esett erre a kémre a választásom. Szóval én kifejezetten kézre vettem és nagyon szeretem. Olcsó és nagyon jó krém. Nagyon puha,jól hidratált tőle a kezem. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Nymphea

2018. december 26.

A DM-ben 3 féle ilyet is láttam, de végül bízva benne, hogy ez a leghígabb, megvettem. Imádom az illatát, éjszakára használom, és akkor, ha ebben a hidegben a szabadba megyek. Nekem a picit testesebb állaga ellenére is könnyebb, mint a korábbi társai, hamar el tjdom oszlatni, és nem zsíros, beszívja a bőröm, de mégis megvéd a szeles, hideg időben. Kézre is használom, szeretem, ha mindig van itthon. Ennyi pénzért ez valami csoda, csakis 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

devababa

2018. február 25.

olyan arckremet kerestem, aminek jok az osszetevoi es arban is olcso. Hihetetleul olcso, hiszen picivel tobb mint 300 Ft a 75ml-es tubus.Higienikusan lehet hasznalni, mivel nem kell kezzel belenyulni, mint a tegelyekbe. Ejszakara tokeletesen megfelelo, taplalast biztosit, reggel puha borrel ebredek.Nem hagy zsiros erzetet maga utan es nem fenylik tole a borom. Nappalra is teszteltem es szerintem mivel nincs benne fenyvedo ezert alkalmasabbnak talalom ejszakara, de amugy nappalra is tokeletesen megfelel.Szamomra inkabb a taplalo hatasa volt erzeheto, mintsem a , hidratalas (a baba borre altalaban az apolas/vedelem az elso szempont, hiszen boruknek a hidratalas szinte nem is szukseges) Illatra, kellemesen babaillatu krem.

UPDATE: nappalra tul zsiros es nem hidratal elegge (erre szamitottam),ezert huzodik tole a borom,de ejszakai taplalasra oke, ezert levonok 1 csillagot

UPDATE 2: nappalra nem tudom hasznalni, amint elozoleg irtam, sajnos ejjelre sem jo. Par napos/ejjeles hasznalat utan tele lettem pattanasokkal (vagy 20 eve nen voltak pattanasaim). Valami miatt naaagyon nem jo nekem.Tul zsiros es kevesbe hidratal Sajnos 1 csillag. A maradek kremet elhasznalom testapolonak, vagy a gyerek arcara :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

belaura

2018. február 13.

Én nekem nagyon bevált ez a krém..attól féltem, hogy túl zsíros lesz a kombinált bőrömnek (nappali krémnek vettem az alverde gyógyvizes arckrémje helyett), de egyáltalán nem; hamar felszívódik és bársonyos lesz tőle az arcom, jól hidratál egész nap, nem okoz pattanásokat. Alapozóval, púderrel jól működik együtt. Szóval tökéletes. Lehet nyárra kicsit sok lenne, de most megfelel, néha púder nélkül is használom és nem fényesedik át az arcom...ilyenre még nem volt példa.
Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben, testápolóként is szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben, testápolóként is szívesen használnám.

gioia

2018. január 20.

Felnőttként próbáltam érzékeny arcbőrre hidratáló krémnek használni. Nem rossz, de nem is nagy szám. Előjött a dermatitiszem, aminek viszont nem tett jót, szóval inkább elkenegetem a maradékot a testre. Pedig az összetevői jók és viszonylag könnyen, gyorsan is szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Panett87

2017. december 7.

A téli időjárás miatt vásároltam meg ezt az arckrémet is, de nagyon jó. Puha, bársonyos lett tőle az arcom, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

naspolya

2017. november 1.

Meglepően jó benyomást tett rám. Eredetileg a kisfiamnak vettem, de elfogyott a krémem és éjszakai krémnek használtam. A szaga kicsit furcsa, felkenve védőréteget képez a bőrön, ami reggelre viszont extrán puhává és kisimulttá varázsolta a bőröm. Nagyon meglepődtem. Kézkrémnek is alkalmas szerintem. Kicsi a kiszerelés, de filléres tétel. Ezek után a termékcsalád testápolóját is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Kesudio

2017. június 22.

Kisfiam arcát kenem vele. Pikk-pakk beszívódik, egyáltalán nem zsíros, teljesen matt hatást hagyva maga után, mégis hidratál. Szuper krém, én is ki fogon próbálni arckrém gyanánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Lillababa

2017. június 15.

Inkább éjszakára alkalmas a száraz bőrömre, néha olajjal keverve, jó kis "báziskrém".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

AnnaLAKK

2017. június 14.

Fesztiválra mentem amikor otthon felejtettem a kedvenc krémemet. Gondoltam, ha a babáknak jó lesz akkor nekem is. Nem csalódtam a termékben érzékeny bőrömet ápolja, könnyen beszívódik. Egy jó alapkrém amibe néha napján keverek egy kis illó olajat, vagy mást, ha egy kis változatosságra vágyom. Ár érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol