Babylove

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 30.

Kategória:   Tusfürdők

Megújult receptúra

Tusfürdő és sampon mályva kivonattal és panthenollal.

puderpanna

2018. június 21.

Érzékeny/ekcémás bőrre kerestem tusfürdőt. Nem irritál, jól tisztít. Az illata nem túl kellemes, de a bőrön ez már nem érződik. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

cattitude

2018. május 18.

SLS mentes sampont kerestem az ultraviola színű hajamra, hogy kicsit kevésbé kopjon ki belőle a színező. sajna ebben a tekintetben szinte mindegy, mit használok, amíg szilikonmentes és nem durván szulfátos (nem úgy, mint az az Aussie sampon, amivel végszükség esetén mostam hajat és úgy leszedte a hajszínem, hogy csak úgy pislogtam), addig így is, úgy is láthatóan kopni fog. ettől függetlenül ez a termék egész jó, samponként kíméletesen tisztít, nem habzik túlságosan, nem lesz tőle hamar zsíros a hajam. tusfürdőként is próbáltam, szerintem nagyon finom az illata és nem szárítja a bőröm. most tavasszal/nyáron az intenzívabb illatú tusfürdőket keresem, meg a hajam is tápláló samponnal mosom havonta néhány alkalommal, így perpillanat lassan fogy, de egyébként bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

KissVivien

2018. február 8.

2 napja vásároltam meg, és a tegnapi nap folyamán ki is próbáltam samponként. Előtte volt pár kisérletem haj szappanokkal és egyéb természetes összetételű samponnal, de semmi nem vált be. Valahonnan jött egy kósza ötlet és gondoltam mi lenne ha baba sampont használnék. Mivel még csak egy mosáson vagyok túl így csak első benyomást tudok írni de az szuper! A többi termékhez képest sokkal jobb volt használni, nem állt tincsekbe össze a hajan miatta. A fejem nem viszket egyenlőre, korpa se látszódik rajta. A hosszú hajam miatt viszonylag sok szükséges belőlle, de hajvágást tervezek ezért ez sem zavar igazán. Az illata kellemes, nem túl tolakodó és nem olyan tipikus mű az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Lillababa

2017. június 15.

Utazáshoz mindig ezt viszem, hogy ne kelljen külön sampon, mindkét célra tökéletes hosszú távon is, a hajam puha, bár elég sok kell belőle, a száraz bőrömet ápolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

saretta

2017. február 12.

az érzékeny bőröm szereti nagyon, nem szárított ki, sőt, a száraz bőrömet inkább helyrerakta. az illata diszkrét, fincsi babaillat :) samponként nem mertem kipróbálni, de tusinak bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Szonja114

2017. február 9.

Sajnos két rossz sampon választás utan a fejbőröm rettentően viszket, es korpás lett. Kínomban ezt a terméket vettem meg, es meg kell hogy mondjam, jo valasztas volt! Ettől kevésbé viszketek, es a hajam sem lett egyelore zsírosabb, de altalaban 2-3 hónap a bűvös határ, valahogy addigra unja meg a hajam a samponokat (Amik bevaltak. Amik irritálnak, az két alkalom alatt kiderul). Már sminklemosasra is ezt használom, szépen tisztít, és a bőröm nagyon puha lesz utana :) Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

mmartina97

2017. február 1.

Az ecseteimet ezzel a termékkel tisztítom.Tusfürdőként nálam nem vált be,ugyanis rettentően kiszárította a bőrömet.Sminklemosóként pedig csípi a szemem és az arcomat is szárítja.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

LSTE

2016. szeptember 16.

Best sminklemosó. Nem használok vízálló termékeket, de a legtartósabb szemceruzát is lehozza. Az illata finom, ha szembe kerül, nem csíp. Viszont samponként borzalmas, de ezért nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

makka

2016. szeptember 9.

Nap végén ezt használom sminkeltávolításhoz már kb. 2 éve. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nap végén ezt használom sminkeltávolításhoz már kb. 2 éve. Imádom.

sunkissedlove

2016. június 9.

Kicsit sokallom az árát (Rossmannos társához képest) de az illata miatt mégis ezt választom mindig. Kisfiam (1 éves) bőrét nem szárítja, nem hagy réteget rajta, megfelelően táplálja szerintem. A haját is könnyen kiöblítem, kellemes illatot hagyva maga után. Nem csípi a szemünket (kipróbálva) és van, hogy szoli után ezzel tusolok én is, mert puha selymes bőrt varázsol. Utána krémet sem kell használnunk. Nekünk kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 9.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.