Babylove Jó Éjt Nyugtató Hatású Szenzitív Babafürdető Levendula Olajjal és Panthenollal

Babylove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nittamano, Módosítva: 2020. október 13.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Rendkívül gyengéden tisztítja az érzékeny bababőrt és a levendulaolaj kellemes illata segíthet a babának a nyugodt elalvásban.
  • A  kamillakivonattal, ápoló panthenollal és bőrazonos visszazsírosító hatású biolipiddel gazdagított gyengéd receptúra nem szárítja ki a bőrt.
  • Nem csípi a szemet.
  • Szappanmentes és ph bőrsemleges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Makk Zsuzsó

2023. augusztus 6.

Nem ez lett a kedvenc Babylove fürdetőm. Nem irritálja ugyan az érzékeny bőrömet, de valahogy nem esik jól ez a nyers, erőszakos levendulaillat. A sima Pflegebadot sokkal kellemesebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

llidia

2022. január 15.

Nagyon mu levendula illata van, ezt leszamitva jo kis termek. Az erzekes , ekcemas, szaraz boromer bagyon jol hidratalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

reka9123

2021. október 31.

Nagyon szeretem, néha nemcsak a babám, de a saját fürdővizembe is tettem egy kicsit. A vízből kiáramló illat is nyugtató hatású, finom illatú volt. Nem irritálta a kislányomnak semmilyét, és tetszett neki, hogy kicsit habzik is. Most tervezem újravenni, de már a pumpás változatát szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

Momiji

2021. július 1.

Egy ideje ezt használom és egyszerűen fantasztikus! Csodálatos levendula illata van, egyáltalán nem szárít, sőt hidratálja a bőrt. Nekem felnőtt létemre nagyon-nagyon bevàlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

lolkabolka

2021. május 25.

Nagyon szeretjük ezt az erős tisztító hatástól mentes és káros anyagoktól mentes fürdetőt. Nincsen kisgyermek a családban, csak felnőttek vagyunk,de rendszeresen újra vásároljuk. Nálunk fontos szempont, hogy amilyen módon csak lehet, védjük természetes módon a bőrünket. Az illatanyag nagy része is természetes összetevő, persze parfümöt is tartalmaz, de az illatmentes változatból is van otthon, mindenki megtalálja a neki valót.

Update: Most már jó ideje, hogy használjuk rendszeresen a Babylove termékeket. Az egész termékcsaládot bátran merem ajánlani mindenkinek. A krémeikből csak az illatmentes tubusos, ami nagyon bevált nekünk. Viszont fürdésre, arctisztításra, intim tisztítónak, samponnak az összes Babylove fürdetőt tudom ajánlani- nyilván aki nyitott ezekre a termékekre, próbálni kell, kinek mi válik be. Konkrétan ez a termék: Színfolt a levendulás illat a "standard" Babylove illat mellett, persze ez is lehet megosztó, ha valaki nem szereti. Próbálni kell mindet, aztán használni őket bátran!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Nikol91

2021. április 19.

Imádjuk, családom ezt használja felváltva a kamillás verzióval.
Nem csípi a szemet ,illetve az érzékeny bőrünket sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Imádjuk, családom ezt használja felváltva a kamillás verzióval.
Nem csípi a szemet ,illetve az érzékeny bőrünket sem irritálja.

Mona29

2021. március 5.

Nagyon szeretjük, mindig van itthon.Egész jó kis habokat csinált. Kellemes illata van, fürdéskor az egész lakást belengi, de mire altatásra kerül a sor (fürdés után még egy kis játék), elillan. A gyermekek bőrét nem szárította ki, nem irritálta, az illata ellen sem tiltakoztak. A gyerekeknél nem vettem észre, hogy jobban aludnának tőle (mondjuk nem igazán barátai az alvásnak amúgy sem), de nekem kifejezettem jól esik ezzel tusolni lefekvés előtt, főleg egy-egy éjszakába nyúló munka után felpörögve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Nymphea

2021. február 15.

Szerintem ez a termék nagyon megéri az árát. A kiszerelés óriási, és egy stresszes nap után valóban segít az ellazulásban. Az illata valódi levendulás. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Anetty

2020. december 9.

Magamnak vettem és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőrömet, finom, nyugtató az illata, és szépek az összetevői. Én még pluszba tettem bele egy kevés panthenolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Fancs96

2020. november 26.

Kisfiam fürdővìzéhez szoktam rakni. Kellemes illatú, jól habzik és nagyon sokàig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Betaine, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.