Babylove Jó Éjt Nyugtató Hatású Szenzitív Babafürdető Levendula Olajjal és Panthenollal

Babylove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nittamano, Módosítva: 2020. október 13.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Rendkívül gyengéden tisztítja az érzékeny bababőrt és a levendulaolaj kellemes illata segíthet a babának a nyugodt elalvásban.
  • A  kamillakivonattal, ápoló panthenollal és bőrazonos visszazsírosító hatású biolipiddel gazdagított gyengéd receptúra nem szárítja ki a bőrt.
  • Nem csípi a szemet.
  • Szappanmentes és ph bőrsemleges.

Mona29

2021. március 5.

Nagyon szeretjük, mindig van itthon.Egész jó kis habokat csinált. Kellemes illata van, fürdéskor az egész lakást belengi, de mire altatásra kerül a sor (fürdés után még egy kis játék), elillan. A gyermekek bőrét nem szárította ki, nem irritálta, az illata ellen sem tiltakoztak. A gyerekeknél nem vettem észre, hogy jobban aludnának tőle (mondjuk nem igazán barátai az alvásnak amúgy sem), de nekem kifejezettem jól esik ezzel tusolni lefekvés előtt, főleg egy-egy éjszakába nyúló munka után felpörögve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Nymphea

2021. február 15.

Szerintem ez a termék nagyon megéri az árát. A kiszerelés óriási, és egy stresszes nap után valóban segít az ellazulásban. Az illata valódi levendulás. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Anetty

2020. december 9.

Magamnak vettem és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőrömet, finom, nyugtató az illata, és szépek az összetevői. Én még pluszba tettem bele egy kevés panthenolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Fancs96

2020. november 26.

Kisfiam fürdővìzéhez szoktam rakni. Kellemes illatú, jól habzik és nagyon sokàig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Andrea456

2020. október 13.

Tavaly már használtam a fehér flakonos sensitive változatát, azt szerettem, így most gondoltam, kipróbálom ezt is a levendula miatt, és ha már azt ígéri, hogy visszazsírosítja a bőröm, talán a testápolót is mellőzhetem. Kb. egy hét után még mindig kell a testápoló (ezért kap csak négyest), bár az én bőröm sivatagszárazságú.
Tusfürdőként használom, épp annyira habzik, amennyire kell. Ahogy felpattintom a kupakot, már érzem a levendulát. Zuhanyzás után puha a bőröm, és tényleg segít hamarabb elaludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Betaine, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol