KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

Pilence

2018. augusztus 12.

Minden napi hajmosara kerestem egy gyöngéd sampont nyaralasra. Vegul is bevalt erre a celre de tenyleg sok kifolyik belole es gyorsan fogy mi a parommal 10 nap alatt elhasznaltunk egy flakonnal. Ujra ne vennem.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

zsoxcore

2018. július 4.

Gondoltam teszek egy próbát SLS és ilyen-olyan mentes samponnal, erre a termékre esett a választásom. Kár volt. Nem habzott eléggé, a szokásos mennyiség kb dupláját kellett használnom, hogy valamennyire felhabozódjon a hajam, így a gazdaságosság kihúzva. Nagyon nehezen tudtam megmosni a hajam vele, köztük a habzás miatt. Ezen kívül egyáltalán nem éreztem, hogy tiszta lenne a hajam, fejbőröm hajmosás után. Sajnos ennek is a kb az 1/3 részét sminkecsetek tisztítására használtam el.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

szucsillu

2018. június 27.

Nekem szárította a hajam! Bőven kell kondicionáló, babán még nem próbáltam.

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Nekem szárította a hajam! Bőven kell kondicionáló, babán még nem próbáltam.

AmethystGhost

2018. június 27.

Festett hajra kerestem olyan sampont, ami nem szedi le a festéket. Sajnos pár használat után teljesen kikezdte a fejem :( Borzasztó korpás lett, de ami még rosszabb, viszketett, aludni sem bírtam már, annyira. Visszatértem a jól bevált samponomra, és ezek a problémák megszűntek. Egyébként maga a sampon szerintem elég büdös (bár nem erős a szaga szerencsére). Habzani sem habzik.

AmethystGhost
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Tmika

2018. június 8.

A fodrászom ajánlotta, mivel sls mentes, így nem ugrik neki a hajfestéknek. Kicsit tartottam tőle, mert nagyon korpás volt a fejbőröm, és Head&Shoulders-t használtam már évek óta, ami nagyjából kordában tartotta. Bármilyen más sampont próbáltam ki, akár csak egy alkalomra is, teljesen korpás lettem, kész hóesés voltam egész nap. Azért adtam ennek egy esélyt, és már nem bánom. Rájöttem ugyanis, hogy a korpásodás fő oka az lehetett, hogy gyakran vizes hajjal feküdtem le. Mióta rendszeresen szárítom, elmúlt a gond. A samponról: kicsit furcsa volt, mert nem habzik annyira, kell 2-3 átmosás, hogy úgy érezzem, hogy tiszta a hajam, és még így sem az igazi utána, valahogy olyan elnehezült tapintású, de a szárítás után mindig kiderül, hogy semmi gond. Nem lesz hamarabb zsíros a hajam tőle, és később sem, ezen egyáltalán nem változtatott. Olcsó is, szóval ez is mellette szól, és tényleg nem koptatja a festéket. Marad ez a samponom.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

aidanne

2018. május 25.

Eleg vicces a tortenetem ezzel a furdetovel. 😄 Elsokent valami gyenged furdetot akartam venni A KUTYAIMNAK 😂
Ugyanis nem bizom az allatoknak szant ilyen olyan illatos kencekben es gondoltam a tappancsaikat tokeletes lesz ezzel tisztitani, mert kimeletes es nem olyan illatos.
Ez az alap sztori ami egyebkent tok jol mukodik a negylabu lanykaimon. Es akkor a fo sztori, hogy hogy lett ebbol a legtokeletesebb arclemoso amit eddig probaltam.
Tortent ugyanis, hogy total elfogyott minden fele arclemosom, torlokendom, minden! Gondoltam hat mi tortenhet ha egyszer most ezzel a furdetovel mosok arcot. Az tortent, hogy amikor mar a tonikos arclemosasnal tartottam a vattakorongon szinte semmilyen szennyezodes nem maradt.... nem akartam hinni a szememnek. Nem is vettem arclemosot mert mosas utan nem is huzodott az arcborom. Kiprobaltam masnap, harmadnap, es olyan csodalatosan tisztitja az arcom, hogy en most egy jo idore mindenfele draga arclemosomak bucsut mondtam es ezzel mosok arcot. Nem csak a kutyaim tappancsanak tokeletesre mosasara alkalmas, hanem az arcom tisztitasara is. A ferjem kiprobalta hajra, es sajnos ott nem remekel... ez a termek mindig van ( aktalaban tobb flakonnal) otthon. Alap darab lett :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Violacska

2018. április 30.

Viszketös fejböröm van és nagyon sok sampont kipróbáltam már.Ez nagyon szuper volt elhasználtam belölle 2 -t de utànna elég bekorpàsodott a fejböröm.
Tudom hogy babáknak való termék de az összetevöje alapján muszay volt kipróbàljam.Összeségében ez egy jó termék.

Violacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Krisztinaia

2018. április 27.

Naaa jó, szóval.. imádom! * - *

Jó pár hónapja már, hogy elkapott az SLS és egyébmentes mánia. Természetesen túlkaptam a dolgot, viszont mióta figyelek, valahogy jobb az összkép.
Mostanában fog elfogyni az első flakon, meglepően sokáig tartott és nagyon baráti az ára.

A hajmosás számomra egyáltalán nem nehéz vele, ha sietek akkor a kifésülés nehézkes kicsit, figyelnem kell olyankor nagyon.
Tökéletesen tisztít, szerintem szép utána a hajam fénye, bár azt még semmi sem tudta elrontani.

Zsírosodás mintha az elején lelassult volna, most viszont kicsit gyorsabb, bár azt most egyéni másik problémára kenem.
Jön a második flakon, utána alkotok erről a részről véleményt.

Amire vigyázni kell az csupán annyi, hogy a töredezett részeket nagyon előhozza, kiemeli (de legalább végre rávettem magam a hajvágásra).
Egészséges haj esetén gyönyörű az eredmény. :3

Természetesen tisztában vagyok vele hogy nem felnőtt hajra tervezték, viszont tervezem állandósítani.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Naaa jó, szóval.. imádom! * - *

Jön a második flakon, utána alkotok erről a részről véleményt.

Egészséges haj esetén gyönyörű az eredmény. :3

hamamelis

2018. április 11.

Baba- és kislányhajra jó, csillogós, jól fésülhető lesz tőle, no meg persze meg is tisztítja jól, felnőtt hajra nem jó. Emiatt persze nem vonok le csillagot, mivel babatermék :) Az illata nem erős, de felesleges szerintem, és szeretem az összetevőit, nem lesz gubancos, csikorgós a hajuk tőle, nem szárítja a fejbőrüket.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

MademoiselleSumire

2018. február 16.

FRISSÍTÉS: Nagyon szomorúan kell bejelentenem, hogy a kitartó, hosszú távú használat mellett SZÖRNYEN MAKACS KORPÁM lett. Soha még ilyen nem történt velem. Amint abbahagytam ennek a samponnak a használatát, és egy kommersz drogériás sampont kezdtem el használni, sokkal jobb lett a helyzet. De a Balea Professional korpaellenes samponját használtam (1 hónapig), és végül így tudtam csak megszabadulni tőle. Nem pontozom le, de csak azért, mert az nem lenne fair, hiszen a babáknak lett kitalálva, és a ha lenne kisbabám, nagyon örülnék, hogy van egy ilyen gyengéd termék. Egyszerűen szerintem nem felnőtt fejbőrre való. Legalábbis nem az enyémre. Pedig kitartóan, vallásosan használtam, mert "mindenmentes"..

Én régen használtam sokáig a nem mályvakivonatos változatát. Mostanában több szulfátos és natúr sampont is kipróbáltam, kétségbeesetten kerestem egy jó sampont az érzékeny fejbőrömre, és a vékonyszálú, göndör hajamra.
Ez egyszerűen szuper. Meglepően jól tisztít, mégsem szárít. Jó tartású, puha és fényes utána a hajam, és még olcsó is.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol