Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

Lorna

2020. január 22.

Magamra használtam, nem babára. Jól tisztít, nem lettem korpás tőle, az illata nem a kedvencem, de nem zavaró sem. A hátközépig érő hajat gubancolja, szárítja, de elképzelhető azért, mert babákra lett tervezve, akiknél valamilyen különös oknál fogva szokatlanul ritka a hátközépig érő haj.:) De most látom a leírásban, hogy felnőttek is használhatják.
Amikor a hajat előtte és utána is kondicionáltam kicsit jobbnak éreztem a helyzetet. Lehet egyszer adok még neki egy esélyt, de elég kösépszerűnek éreztem h használtam, a hajamat meg gubancosnak, és száraznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

DianaS

2019. december 1.

Ez volt a nyugtató samponom, szerettem nagyon az elején, de igen, nagyon zsíros hajra nem jó és gubancossá is teheti. De drágáim ne is várjunk tőle csodát, egy kis kíméletes ápolás, semmi extrával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

kaposztamester

2019. október 28.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg . Nekem sajnos nem vált be . Seborrhea-s fejbőrre egyáltalán nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

anitaweber1991

2019. október 23.

Annyira kíméletes, hogy semmit sem csinált a hajammal, ezzel az erővel csak sima vízzel is leöblíthettem volna a hajam! XD Fürdésre nekem nagyon gyenge, mivel sajnos eléggé izzadós vagyok! :-( Megy a mosdóhoz a folyékony szappan tartóba és kézmosónak jó lesz! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

reekus03

2019. szeptember 23.

Én használom fürdésre nem a baba. Eredetileg neki vettem, de másik fürdetőt használunk nála.
Én nagyon szeretem, a pumpás kivitel nagyon jó. Hajmosásra is próbáltam, de arra kevés. Fürdésre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

senskin

2019. szeptember 8.

Nagyon jó érzékeny fejbőrre én ezt használom, pedig már sokféle babasampont kipróbáltam, ez bevált. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Zoana

2019. május 26.

Aknés seborheas fejbőrőmre kaptam . eleinte működött de hosszan tartó használat után hozászokik a fejbőrőm és mostmár naponta kéne mosni a hajam hogy olyan legyen a hatás amilyen . Sok flakon után Leirom az én véleményem : a hajam másnap már érezhetően zsírosodott . és a viszkedést se szüneteti meg teljesen csak időleges megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

BekefiDorki

2019. május 22.

Babámnak koszmóra is tökéletes volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Babámnak koszmóra is tökéletes volt!

Lilluc

2019. január 26.

Megkapja tőlem az 5pontot, mert rendeltetésszerű használat melett tökéletes. Ez alatt azt értem, hogy kislányom hajának nagyon jó :)
Szépek az összetevői, nem zsírosít, kellemes az illata, olcsó és még sosem láttam, hogy üres lenne a polc, ahol tartják :)
Nekem az ilyenkor télen problémá fejbőrömre nagyon jó. Egyáltalán nem irritál, és nem lesz piros, korpás a fejbőröm tőle.
Próba képpen 5alkalommal használtam, minden rendben volt. Este viszont a "régi, felnőtteknek is való" samponommal mostam hajat. Hát....úgy megbántam. Fáj, viszket a fejbőröm. Egyszóval megtanultam a leckét :)
Nagyon apró hibája, hogy nem habzik eléggé és a hátközépig érő hajamra viszonylag sok kell.
De kislányom hajára tökéletes, ő fogja elhasználni, mert sajnálom magamra kipocskolni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Klarapicur

2018. december 17.

Ezzel mosom a gyerek haját pár hónapos kora óta, abszolút tökéletes, sokáig elég. Kipróbáltam a saját hajamra is, nekem nem jött be, inkább maradok a felnőtt samponok mellett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol