KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

javi

2018. október 16.

Olyan sampont kerestem ami kíméli a hajam, ha már két naponta szoktam mosni - legalább a hajfestés okozta károkat ne fokozzam tovább. Jól habzik (egy másik drogéria sajátmárkás babasamponját is használtam, na az nem habzik semennyire), szulfátmentes, az illata kellemes, vegán, cruelty-free, jó az ára... szóval szuper kis sampon.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

MargitSchwarz

2018. szeptember 26.

A fodrászom ezt ajánlotta keratinoztatás után, mivel azt csak szulfátmentes samponnal szabad mosni. Igaz, alig habzik, de ez minden sls mentes sampon átka, tehát erről nem a gyártó tehet, hanem maga a műfaj ilyen. Pici kiszerelés, de meglepően sokáig kitart heti kétszeri hajmosás mellett. Igaz, rövid a hajam. Nekem bejön az illata, és szépen békénhagyja mind a színt, mind a keratint. (Manic Panic színezőt használok). Viszont talán környezetkímélőbb és gazdaságosabb lenne egy nagyobb kiszerelés, mert ez a 2,5 decis flakon mégiscsak a kukában köt ki, ha kifogy.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Vicus

2018. szeptember 12.

Úgy érzem, hogy jót tesz a seborrheás fejbőrömnek, kímélő sampon. Jól tisztít, viszont balzsamra szerintem szükség van mellé. Ár/érték arányban szuper. Sminkecsetek és beauty blender tisztítására is használom, jól oldja pl. az alapozót, és kíméletes az ecsetek szőréhez.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Alexandramakarova

2018. augusztus 30.

Az összetevők miatt vettem meg illetve,mert a póthajam illesztéseit folyton megoldottak az alkohol tartalmú samponok..a fejbőröm is nagyon érzékeny mostanában és korpásodom is.Eddig bevált! Nagyon szép fényes lesz tőle a hajam és szép az esése.Nem zsírosít bár én úgyis minden nap megmosom így érzem jól magam.☺️ Az illata nekem nagyon tetszik kicsit levendulara emlekeztet.

Alexandramakarova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

tyukanyo

2018. augusztus 23.

Magamnak vettem, mert szimpatikusak voltak az összetevői. Nem zsírosított. Nekem megfelelően habzott. Kellemes az illata. Enyhén korpás a fejbőrömre viszont nem a legjobb, de ez nem a termék hibája, nem igér korpamentességet. Összességében egy átlagos sampon. Egy próbát mindenkinek megérhet.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Pilence

2018. augusztus 12.

Minden napi hajmosara kerestem egy gyöngéd sampont nyaralasra. Vegul is bevalt erre a celre de tenyleg sok kifolyik belole es gyorsan fogy mi a parommal 10 nap alatt elhasznaltunk egy flakonnal. Ujra ne vennem.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

zsoxcore

2018. július 4.

Gondoltam teszek egy próbát SLS és ilyen-olyan mentes samponnal, erre a termékre esett a választásom. Kár volt. Nem habzott eléggé, a szokásos mennyiség kb dupláját kellett használnom, hogy valamennyire felhabozódjon a hajam, így a gazdaságosság kihúzva. Nagyon nehezen tudtam megmosni a hajam vele, köztük a habzás miatt. Ezen kívül egyáltalán nem éreztem, hogy tiszta lenne a hajam, fejbőröm hajmosás után. Sajnos ennek is a kb az 1/3 részét sminkecsetek tisztítására használtam el.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

szucsillu

2018. június 27.

Nekem szárította a hajam! Bőven kell kondicionáló, babán még nem próbáltam.

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Nekem szárította a hajam! Bőven kell kondicionáló, babán még nem próbáltam.

AmethystGhost

2018. június 27.

Festett hajra kerestem olyan sampont, ami nem szedi le a festéket. Sajnos pár használat után teljesen kikezdte a fejem :( Borzasztó korpás lett, de ami még rosszabb, viszketett, aludni sem bírtam már, annyira. Visszatértem a jól bevált samponomra, és ezek a problémák megszűntek. Egyébként maga a sampon szerintem elég büdös (bár nem erős a szaga szerencsére). Habzani sem habzik.

AmethystGhost
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Tmika

2018. június 8.

A fodrászom ajánlotta, mivel sls mentes, így nem ugrik neki a hajfestéknek. Kicsit tartottam tőle, mert nagyon korpás volt a fejbőröm, és Head&Shoulders-t használtam már évek óta, ami nagyjából kordában tartotta. Bármilyen más sampont próbáltam ki, akár csak egy alkalomra is, teljesen korpás lettem, kész hóesés voltam egész nap. Azért adtam ennek egy esélyt, és már nem bánom. Rájöttem ugyanis, hogy a korpásodás fő oka az lehetett, hogy gyakran vizes hajjal feküdtem le. Mióta rendszeresen szárítom, elmúlt a gond. A samponról: kicsit furcsa volt, mert nem habzik annyira, kell 2-3 átmosás, hogy úgy érezzem, hogy tiszta a hajam, és még így sem az igazi utána, valahogy olyan elnehezült tapintású, de a szárítás után mindig kiderül, hogy semmi gond. Nem lesz hamarabb zsíros a hajam tőle, és később sem, ezen egyáltalán nem változtatott. Olcsó is, szóval ez is mellette szól, és tényleg nem koptatja a festéket. Marad ez a samponom.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol