KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

aidanne

2018. május 25.

Eleg vicces a tortenetem ezzel a furdetovel. 😄 Elsokent valami gyenged furdetot akartam venni A KUTYAIMNAK 😂
Ugyanis nem bizom az allatoknak szant ilyen olyan illatos kencekben es gondoltam a tappancsaikat tokeletes lesz ezzel tisztitani, mert kimeletes es nem olyan illatos.
Ez az alap sztori ami egyebkent tok jol mukodik a negylabu lanykaimon. Es akkor a fo sztori, hogy hogy lett ebbol a legtokeletesebb arclemoso amit eddig probaltam.
Tortent ugyanis, hogy total elfogyott minden fele arclemosom, torlokendom, minden! Gondoltam hat mi tortenhet ha egyszer most ezzel a furdetovel mosok arcot. Az tortent, hogy amikor mar a tonikos arclemosasnal tartottam a vattakorongon szinte semmilyen szennyezodes nem maradt.... nem akartam hinni a szememnek. Nem is vettem arclemosot mert mosas utan nem is huzodott az arcborom. Kiprobaltam masnap, harmadnap, es olyan csodalatosan tisztitja az arcom, hogy en most egy jo idore mindenfele draga arclemosomak bucsut mondtam es ezzel mosok arcot. Nem csak a kutyaim tappancsanak tokeletesre mosasara alkalmas, hanem az arcom tisztitasara is. A ferjem kiprobalta hajra, es sajnos ott nem remekel... ez a termek mindig van ( aktalaban tobb flakonnal) otthon. Alap darab lett :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Violacska

2018. április 30.

Viszketös fejböröm van és nagyon sok sampont kipróbáltam már.Ez nagyon szuper volt elhasználtam belölle 2 -t de utànna elég bekorpàsodott a fejböröm.
Tudom hogy babáknak való termék de az összetevöje alapján muszay volt kipróbàljam.Összeségében ez egy jó termék.

Violacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Krisztinaia

2018. április 27.

Naaa jó, szóval.. imádom! * - *

Jó pár hónapja már, hogy elkapott az SLS és egyébmentes mánia. Természetesen túlkaptam a dolgot, viszont mióta figyelek, valahogy jobb az összkép.
Mostanában fog elfogyni az első flakon, meglepően sokáig tartott és nagyon baráti az ára.

A hajmosás számomra egyáltalán nem nehéz vele, ha sietek akkor a kifésülés nehézkes kicsit, figyelnem kell olyankor nagyon.
Tökéletesen tisztít, szerintem szép utána a hajam fénye, bár azt még semmi sem tudta elrontani.

Zsírosodás mintha az elején lelassult volna, most viszont kicsit gyorsabb, bár azt most egyéni másik problémára kenem.
Jön a második flakon, utána alkotok erről a részről véleményt.

Amire vigyázni kell az csupán annyi, hogy a töredezett részeket nagyon előhozza, kiemeli (de legalább végre rávettem magam a hajvágásra).
Egészséges haj esetén gyönyörű az eredmény. :3

Természetesen tisztában vagyok vele hogy nem felnőtt hajra tervezték, viszont tervezem állandósítani.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Naaa jó, szóval.. imádom! * - *

Jön a második flakon, utána alkotok erről a részről véleményt.

Egészséges haj esetén gyönyörű az eredmény. :3

hamamelis

2018. április 11.

Baba- és kislányhajra jó, csillogós, jól fésülhető lesz tőle, no meg persze meg is tisztítja jól, felnőtt hajra nem jó. Emiatt persze nem vonok le csillagot, mivel babatermék :) Az illata nem erős, de felesleges szerintem, és szeretem az összetevőit, nem lesz gubancos, csikorgós a hajuk tőle, nem szárítja a fejbőrüket.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

MademoiselleSumire

2018. február 16.

FRISSÍTÉS: Nagyon szomorúan kell bejelentenem, hogy a kitartó, hosszú távú használat mellett SZÖRNYEN MAKACS KORPÁM lett. Soha még ilyen nem történt velem. Amint abbahagytam ennek a samponnak a használatát, és egy kommersz drogériás sampont kezdtem el használni, sokkal jobb lett a helyzet. De a Balea Professional korpaellenes samponját használtam (1 hónapig), és végül így tudtam csak megszabadulni tőle. Nem pontozom le, de csak azért, mert az nem lenne fair, hiszen a babáknak lett kitalálva, és a ha lenne kisbabám, nagyon örülnék, hogy van egy ilyen gyengéd termék. Egyszerűen szerintem nem felnőtt fejbőrre való. Legalábbis nem az enyémre. Pedig kitartóan, vallásosan használtam, mert "mindenmentes"..

Én régen használtam sokáig a nem mályvakivonatos változatát. Mostanában több szulfátos és natúr sampont is kipróbáltam, kétségbeesetten kerestem egy jó sampont az érzékeny fejbőrömre, és a vékonyszálú, göndör hajamra.
Ez egyszerűen szuper. Meglepően jól tisztít, mégsem szárít. Jó tartású, puha és fényes utána a hajam, és még olcsó is.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

axandra06

2018. február 12.

Végigzongoráztam már minden divatos, egészséges meg ilyen-olyan csodaszert. Egy ajándékba kapott Dove sampon kipróbálása után kínomban megvettem ezt a terméket. Egyszerűen jó! Alaposan tisztít, utána banános pakolás és a hajam olyan, amilyennek mindig is szerettem volna. Nem szárít, nem zsírosít, nem viszket tőle a fejbőr. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy sok kell belőle egy mosás alkalmával, mivel nem habzik valami jól. Ellenben baromi olcsó, szóval simán ki lehet bírni, hogy havi 1 flakon elfogy. Aki még nem találta meg az igazi sampont, tegyen vele egy próbát.

Továbbá lehet megköveztek, de a Yorki kutyusomat is ezzel fürdetem, csak vízzel hígítottan. Nagyon kis érzékeny a bőre és a kutyasampon is mindig kikezdte. Az összetevőket nézve tettem egy próbát vele. Neki is bevált :)

axandra06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Doridia

2018. január 16.

Már a második flakonnal használom és úgy tűnik barátok leszünk. Nem egészen úgy működik mint az SLS tartalmú samponok és ehhez hozzá kellett szokni. Vékony szálú hajam van, ami igényli a heti két hajmosást, de ezzel a samponnal van, hogy elég egyszer egy héten megmosni. Valóban durvább tapintású a haj a hajmosás után, de a balzsam vagy hajvég ápoló olaj megoldja a problémát. Igazi jolly joker, arclemosónak és tusfürdőnek is használom. Szuper kis termék.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

AKiss

2017. november 29.

Felnőttek számára is ajánlják, de nekem nem jött be, gubancos volt a hajam (hosszú, vékonyszálú) hajmosás után, és furcsa tapintású, és kissé összeesett, nem volt annyira sem dús, mint természetesen lenne ill. amikor sima tisztító sampont használok. Meghagyom a bébiknek és a többi felnőttnek ezt a szulfátmentes szép összetevős dolgot :)

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Mayaa88

2017. november 17.

Nagyon jól bevált, sls mentes sampon. Őszi hajhullásnál mindig segít. 5-6 napot kibírok vele két mosás között.
Habzása elsőre furcsa, olyan, mintha rá se kentem volna a hajamra. Ettől függetlenül jól tisztít.
Ár/érték arányban legjobb:) szerintem

Mayaa88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Ár/érték arányban legjobb:) szerintem

Gallifrey

2017. november 13.

Nyárra vettem,mivel akkor gyakrabban kellett mosni a hajam,főként nyaralásnál. Nem csalódtam, kíméletes, de szépen tisztít. Nem irritálta az érzékeny fejbőröm.

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol