Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

BekefiDorki

2019. május 22.

Babámnak koszmóra is tökéletes volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Babámnak koszmóra is tökéletes volt!

Lilluc

2019. január 26.

Megkapja tőlem az 5pontot, mert rendeltetésszerű használat melett tökéletes. Ez alatt azt értem, hogy kislányom hajának nagyon jó :)
Szépek az összetevői, nem zsírosít, kellemes az illata, olcsó és még sosem láttam, hogy üres lenne a polc, ahol tartják :)
Nekem az ilyenkor télen problémá fejbőrömre nagyon jó. Egyáltalán nem irritál, és nem lesz piros, korpás a fejbőröm tőle.
Próba képpen 5alkalommal használtam, minden rendben volt. Este viszont a "régi, felnőtteknek is való" samponommal mostam hajat. Hát....úgy megbántam. Fáj, viszket a fejbőröm. Egyszóval megtanultam a leckét :)
Nagyon apró hibája, hogy nem habzik eléggé és a hátközépig érő hajamra viszonylag sok kell.
De kislányom hajára tökéletes, ő fogja elhasználni, mert sajnálom magamra kipocskolni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Klarapicur

2018. december 17.

Ezzel mosom a gyerek haját pár hónapos kora óta, abszolút tökéletes, sokáig elég. Kipróbáltam a saját hajamra is, nekem nem jött be, inkább maradok a felnőtt samponok mellett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Ellise

2018. november 22.

Hónapok óta használjuk a családban,nekem alapból problémás szokott lenni a fejbőröm,helyre azt nem tudja hozni de nem is ront mint sok más sampon,nem irritáló,páromnak is bejött,olcsó és mégis szépek az összetevők

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

javi

2018. október 16.

Olyan sampont kerestem ami kíméli a hajam, ha már két naponta szoktam mosni - legalább a hajfestés okozta károkat ne fokozzam tovább. Jól habzik (egy másik drogéria sajátmárkás babasamponját is használtam, na az nem habzik semennyire), szulfátmentes, az illata kellemes, vegán, cruelty-free, jó az ára... szóval szuper kis sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

MargitSchwarz

2018. szeptember 26.

A fodrászom ezt ajánlotta keratinoztatás után, mivel azt csak szulfátmentes samponnal szabad mosni. Igaz, alig habzik, de ez minden sls mentes sampon átka, tehát erről nem a gyártó tehet, hanem maga a műfaj ilyen. Pici kiszerelés, de meglepően sokáig kitart heti kétszeri hajmosás mellett. Igaz, rövid a hajam. Nekem bejön az illata, és szépen békénhagyja mind a színt, mind a keratint. (Manic Panic színezőt használok). Viszont talán környezetkímélőbb és gazdaságosabb lenne egy nagyobb kiszerelés, mert ez a 2,5 decis flakon mégiscsak a kukában köt ki, ha kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Vicus

2018. szeptember 12.

Úgy érzem, hogy jót tesz a seborrheás fejbőrömnek, kímélő sampon. Jól tisztít, viszont balzsamra szerintem szükség van mellé. Ár/érték arányban szuper. Sminkecsetek és beauty blender tisztítására is használom, jól oldja pl. az alapozót, és kíméletes az ecsetek szőréhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Alexandramakarova

2018. augusztus 30.

Az összetevők miatt vettem meg illetve,mert a póthajam illesztéseit folyton megoldottak az alkohol tartalmú samponok..a fejbőröm is nagyon érzékeny mostanában és korpásodom is.Eddig bevált! Nagyon szép fényes lesz tőle a hajam és szép az esése.Nem zsírosít bár én úgyis minden nap megmosom így érzem jól magam.☺️ Az illata nekem nagyon tetszik kicsit levendulara emlekeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

tyukanyo

2018. augusztus 23.

Magamnak vettem, mert szimpatikusak voltak az összetevői. Nem zsírosított. Nekem megfelelően habzott. Kellemes az illata. Enyhén korpás a fejbőrömre viszont nem a legjobb, de ez nem a termék hibája, nem igér korpamentességet. Összességében egy átlagos sampon. Egy próbát mindenkinek megérhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Pilence

2018. augusztus 12.

Minden napi hajmosara kerestem egy gyöngéd sampont nyaralasra. Vegul is bevalt erre a celre de tenyleg sok kifolyik belole es gyorsan fogy mi a parommal 10 nap alatt elhasznaltunk egy flakonnal. Ujra ne vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol