KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AKiss

2017. november 29.

Felnőttek számára is ajánlják, de nekem nem jött be, gubancos volt a hajam (hosszú, vékonyszálú) hajmosás után, és furcsa tapintású, és kissé összeesett, nem volt annyira sem dús, mint természetesen lenne ill. amikor sima tisztító sampont használok. Meghagyom a bébiknek és a többi felnőttnek ezt a szulfátmentes szép összetevős dolgot :)

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Mayaa88

2017. november 17.

Nagyon jól bevált, sls mentes sampon. Őszi hajhullásnál mindig segít. 5-6 napot kibírok vele két mosás között.
Habzása elsőre furcsa, olyan, mintha rá se kentem volna a hajamra. Ettől függetlenül jól tisztít.
Ár/érték arányban legjobb:) szerintem

Mayaa88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Ár/érték arányban legjobb:) szerintem

Gallifrey

2017. november 13.

Nyárra vettem,mivel akkor gyakrabban kellett mosni a hajam,főként nyaralásnál. Nem csalódtam, kíméletes, de szépen tisztít. Nem irritálta az érzékeny fejbőröm.

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

naspolya

2017. november 1.

Fiamnak elfogyott a szokásos samponja (egy másik márka babasamponját használjuk régóta), ezt próbáltuk ki helyette és nagyon tetszett az eredmény. A haja hullámos, félig göndör, hajmosás után szoktuk kifésülni, amihez néha balzsamot is kell használnunk. Ez a sampon annyira puhává varázsolta a haját, hogy pillanatok alatt gond nélkül kifésültük. Az illata nagyon finom szerintem és szép fényes is lett a végeredmény. Hosszabb távú használatról nem tudok nyilatkozni, de ez az egyszeri alkalom elég meggyőző volt.

naspolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

masikanna

2017. október 17.

sok éve használom ezt a sampont, azóta a családomból többen is átszoktak rá. megbízható, jó kis sampon.

masikanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

MademoiselleSumire

2017. október 10.

Én régen használtam sokáig a nem mályvakivonatos változatát. Mostanában több szulfátos és natúr sampont is kipróbáltam, kétségbeesetten kerestem egy jó sampont az érzékeny fejbőrömre, és a vékonyszálú, göndör hajamra.
Ez egyszerűen szuper. Meglepően jól tisztít, mégsem szárít. Jó tartású, puha és fényes utána a hajam, és még olcsó is.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

lovecreams

2017. szeptember 24.

Egy megváltás, de tényleg. Ki szerettem volna már próbálni egy babasampont, mert elegem volt a szulfátos samponokból..
Ennek nagyon jó illata van, nincs benne SLS, ehhez képest nagyon jól habzik! Csikorgósra tisztította a fejbőrömet, mosás után nem volt szénakazal a hajam, nem állt égnek végree..lágy esésű, puha és selymes lett!! A zsírosodást nem tolta ki, de nem is zsírosított jobban. Ár-értékben nagyon jó termék.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Evelin123

2017. augusztus 28.

Szulfát mentes samponra váltottam, de valahogy nem bírtam rávenni magam, hogy megvegyem a több ezer ft-os L'oreal-t , amit még sokan le is pontoztak. Gondolkoztam a Kallos termékein, de azokra nagyon sok panasz érkezett, hogy szárítanak én pedig pont azért döntöttem a szulfát mentesség mellett, hogy a hajam ne szárítsa és tudjon növekedni szépen. Így hát erre esett a választásom. Nagyon viszketni szokott pár nap után a fejem. Ezzel a samponnal sokat javult a helyzet. Az illata enyhe, nincs vele bajom. Nagyon minimálisan talán gyorsabban zsírosodik a hajam, de lehet csak hozzá kell szoknia a fejbőrömnek ehhez a természetesebb samponhoz. (+ alapból gyorsan zsírosodó hajam van, 3 napot épphogy bír). Nehezebben habzik, mivel szulfát mentes, én vízzel szoktam higítani. Az ára nagyon kedvező még úgy is, hogy nálam gyorsan fogy. Összességében jó sampon, lehet még fogok mással kísérletezni, de ha nem válna be, visszatérek ehhez. A gyorsabb zsírosodás miatt most csak 4*.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

stella06

2017. augusztus 25.

Felnőtt fejbőrön remekül működik seborrhea esetén, hatékony a gyulladás ellen.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Felnőtt fejbőrön remekül működik seborrhea esetén, hatékony a gyulladás ellen.

jkrisztie2

2017. július 13.

Kislányom hajára használom napi szinten a kezdetektől, és mostmár a pici fiacskám haját is ezzel mosom. Soha nem volt koszmós a fejecskéjük. Lágy, kellemes babaillatú, kíméletes, nem csíp. Nagyon olcsó.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol