Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2020. június 2.

Kategória:   Samponok

Kíméletesnen tisztítja és nyugtatja a babák érzékeny fejbőrét. A panthenolt tartalmazó receptúra védi a baba fejbőrét anélkül, hogy kiszárítaná. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

Mancsimanó

2020. július 14.

Próbálom minimalizálni a használandó kozmetikumok mennyiségét, ezért választottam ezt a terméket. Ezt használom sminklemosásra, tusfürdőként, samponként, intim mosakodóként és tulajdonképpen minden helyett amihez "habzó" anyag kell. Engem nem irritál, nem szárít, hajamra is megfelelő volt, szemet nem csípi, szépek az összetevői, enyhe illata van. Kisbabát várok ezért alapból szerettem volna letesztelni néhány baba terméket magamon, szerintem ez esélyes arra, hogy majd a babának is használjuk. Ár/érték arányban szerintem jó kis fürdető, ajánlom felnőtteknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

kibo805

2020. június 4.

SLS mentes sampont kerestem magamnak, és nem igazán találtam 2000 forint alatt. Így jött az ötlet, hogy megpróbálkozzak babáknak gyártott samponokkal. Első ilyen sampon, amit próbáltam és első használat után vagyok. Az eredmény már most lenyűgözött. A hajam puha és fényes lett. Isana hajpakolást használtam utána (narancssárga tégelyest), viszont más normál samponoknál az se nagyon segített, a hajam száraz lett. Így a 2 együtt viszont tökéletes eredményt adott. Úgy érzem, újravevős lesz.

UPDATE: Lassan elfogy a flakon, és azt vettem észre, hogy kicsit szárított a hajamon, viszont még mindig jobb, mint egy mezei SLS-es sampon. Kísérletezek más baby samponokkal, de aztán lehet visszatérek erre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

MelindaBB

2020. május 20.

Nekem nagyon nem vált be. Olyan gubancos volt tőle, hogy alig tudtam utána hetekig kikezelni. Nagyon sajnáltam, hogy ennyire nem ért semmit sem a göndör száraz hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Chirory

2020. március 15.

Saját használatra vásároltam. Nagyon dús, sok és hosszú hajam van, erre nem elég sajnos. Fürdető társa viszont teljesen bevált mindennapi használatra zuhanyzás során, már egy ideje csak azt használom tisztálkodásra, ezért kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Charmingrose

2020. február 1.

Nagyon sok szulfátmentes sampont kipróbáltam már, és rájöttem, hogy nincs tökéletes, ahogy ez sem. Viszont nagyon szeretem ebben, hogy olcsó és drogériában könnyedén beszerezhető. Az illatanyagot igazán kihagyhatták volna belőle, elég fura amúgy, de szerencsére hamar elillan a hajszárítás után, A végére hagytam a legjobb tulajdonságait: nem szárít, nem irritál, megfelelően habzik, és még jól is tisztít. A hosszú hajam miatt nekem is balzsammal vagy pakolással működik a legjobban. Babák fejbőrére azért én az illatanyag miatt nem ajánlanám, de érzékeny fejbőrű felnőtteknek abszolút megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Lorna

2020. január 22.

Magamra használtam, nem babára. Jól tisztít, nem lettem korpás tőle, az illata nem a kedvencem, de nem zavaró sem. A hátközépig érő hajat gubancolja, szárítja, de elképzelhető azért, mert babákra lett tervezve, akiknél valamilyen különös oknál fogva szokatlanul ritka a hátközépig érő haj.:) De most látom a leírásban, hogy felnőttek is használhatják.
Amikor a hajat előtte és utána is kondicionáltam kicsit jobbnak éreztem a helyzetet. Lehet egyszer adok még neki egy esélyt, de elég kösépszerűnek éreztem h használtam, a hajamat meg gubancosnak, és száraznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

DianaS

2019. december 1.

Ez volt a nyugtató samponom, szerettem nagyon az elején, de igen, nagyon zsíros hajra nem jó és gubancossá is teheti. De drágáim ne is várjunk tőle csodát, egy kis kíméletes ápolás, semmi extrával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

kaposztamester

2019. október 28.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg . Nekem sajnos nem vált be . Seborrhea-s fejbőrre egyáltalán nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

anitaweber1991

2019. október 23.

Annyira kíméletes, hogy semmit sem csinált a hajammal, ezzel az erővel csak sima vízzel is leöblíthettem volna a hajam! XD Fürdésre nekem nagyon gyenge, mivel sajnos eléggé izzadós vagyok! :-( Megy a mosdóhoz a folyékony szappan tartóba és kézmosónak jó lesz! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

reekus03

2019. szeptember 23.

Én használom fürdésre nem a baba. Eredetileg neki vettem, de másik fürdetőt használunk nála.
Én nagyon szeretem, a pumpás kivitel nagyon jó. Hajmosásra is próbáltam, de arra kevés. Fürdésre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol