Babylove

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2019. július 29.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon erős, azonnali védelem, vízálló, E-vitaminnal.

Parfümmentes, alkoholmentes

MademoiselleSumire

2020. május 29.

Csak utazós kiszerelést tudtam venni belőle. Normál-száraz arcbőrm van. Problémák: mitesszerek, öregedés.
Enyhe fehér réteget hagy, de nem nagyon zavaró. Kellemes krémes állaga van. Nagyon szép összetevők. Hihetetlen jó ár. Egyetlen nagy negatívuma van: nagyon nehezen szívódik be, és ragacsos marad az arcom. Kb.1/4 teáskanálnyit használtam belőle, majd megpróbáltam kevesebbet is (amivel ugye csökken az elért SPF, szóval ez így nem jó).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

vrita90

2020. május 17.

Niod 30as fenyvedot hasznaltam eddig mindig, de mivel mar honapok ota nem elerheto, csak a huszas, ezert uj napvedo utan kellett neznem.
Mivel iden ugy tervezem, hogy nyaron sem hagyom abba (csak ritkabban fogom) hasznalni a hamlasztot es retinolt, ezert 50 faktoros fenyvedot kerestem.
Hat ez a krem eddig nagyon nagyon bejon. Probaltam csak hialuron szerum utan is, es olaj utan is (arckrem helyett olajokat hasznalok, nekem az jobban bevalt) es gyonyoruen mukodik mindegyikkel. Normal borom van, nem tul szaraz, de nem is zsiros. Kb 10 perc kell neki, mire elmulik a feher reteg, de gyonyoru finishe lesz utana. Nem fenylik, nem ragad, jo a tapintasa nagyon. Alapozot vagy bb kremet nem hasznalok, csak korrektort, nagyon szepen el lehet dolgozni rajta. Nyilvan, mivel nagy nyari meleg meg nem volt, ugyhogy nem tudom, hogy viselkedik majd 40 fokban, de igy erzesre, nem hiszem, hogy problemas lenne :)
Mindenkeppen ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Mindenkeppen ajanlom.

Kormios

2020. március 9.

Először is szó sincs róla, hogy ez fizikai fényvédő. Bár van benne fizikai szűrő is, mellette ott virít 4 másik kémiai szűrő is a listában. Ettől persze ez még egy szuper termék. Egy kis eldolgozást igényel ugyan, hogy a kezdeti enyhén fehéres réteg eltűnjön, de utána szerintem teljesen vállalható a finise. És ami a legjobb, csak minimálisan fénylik! Pedig lelkiekben fel voltam készülve a zsírosbödönfej effektusra, de nagyon kellemes meglepetés ért. Irritációt még szem környékén sem okozott, pattanást sem, az ára pedig nagyon baráti. Nagyon sokáig kerestem az ideális fényvédőt, egyelőre ez bevált. Kíváncsi vagyok persze, nyáron is ilyen lelkes maradok-e majd. Eddig ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Brunettee

2020. március 6.

Imádom. Nyilván így télen teljesen máshogy viselkedik, mint nyáron a 40 fokban, de jelenleg nagyon kedvelem. Nem volt kis feladat megtalálni, de sikerült, és mérhetetlenül boldog vagyok. Szerintem jól viselkedik, hagy egy pici fehér réteget, de az is hamar eltűnik. Nem ragad, vagy nem vettem még észre. Meglepően matt hatása van, nem lesz tőle diszkógömb az arcom, se reggel, se a nap folyamán. Nem zsírosít, ezért hálás vagyok. Na meg persze azért is, mert nem volt egyszerű megtalálni, de az összetevői megszólalásig hasonlítanak a korábbi fényvédőmre, amit egy darabig lehetetlen volt beszerezni. Kedvező az ára, szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

seasalt

2020. február 16.

Nekem a húsz milis travel size van meg a dm-ből (az utólag ráragasztott magyar címkén tök más összetevők szerepeltek, de leszedtem, és láss csodát, alatta az eredeti INCI pont ugyanez), amit pont a mérete miatt vettem (még zsebben is elfér, mindenhova jön velem), illetve minta gyanánt. Szépek az összetevők. Arcra használom, nem vettem észre, hogy bármilyen bőrproblémát okozott volna, de nem ezt használom mindennap. Mivel fizikai fényvédő, kissé zsírosabb, vastagabb réteget hagy, hajlamos ragadni, de kibírható. Kifejezetten érzékeny bőrűeknek, és azoknak, akik nem bírják a kémiai fényvédőket, jó választás lehet, az ára pedig ebben a kategóriában nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol