Babylove

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2021. június 9.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Azonnali védelem, vízálló, parfümmentes. Széleskörû UVA/UVB szûrôvel és E-vitaminnal megbízható védelmet nyújt a napégéssel szemben a rendkívül napérzékeny gyermekbôrnek. Ideális a napra különösen érzékeny testrészek, pl. orr, fülek, homlok és orcák célzott bekenésére. Azonnal és megbízhazóan védi a bôrt a leégéstôl, télen pedig a hidegtôl is. Ápoló olajokkal és viaszokkal óvja a bôrt a kiszáradástól. Rendszeres használatával megelôzhetô a napszgárzás okozta idô elôtti bôröregedés és a pigmentfoltok kialakulása. Kíméletességét bôrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anesz12

2022. június 13.

Sajnos ahogy előttem is írták tényleg viaszos réteget hagy kombinált bőrömön. Pedig iszonyat praktikus lenne napközbeni újrakenésre, mert sajnos így reggelente kenek csak fényvédőt. Lehet el fogom használni púderrel, de még keresem a megfelelő napközbeni fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

CzFru

2022. május 28.

Gyerekekre találták ki és szerintem zseniális. Ha felnőtt vagy, akkor csak száraz bőrrel használd. Az enyém száraz és ekcémára hajlamos, ezt a kis fenyvédőtt konkrétan "megissza" kb 10 perc után. Fényes réteget hagy, de szerintem (legalábbis rajtam) nem feltűnő. Nem sminkelek a mindennapomban, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy alapozóval hogyan működik.
Ragad, de találkoztam ennél ragadósabbal is. Számomra nem kényelmetlen viselet, alig érzem.
Bár a stick nagyon praktikus én felvitel után még jól elmaszatolom kézzel. Csak indulások előtt használom, menet közben nem ezt használom. Ha hosszabb útra megyek, akkor sprays fényvédőt használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

Monicapandaa

2022. május 18.

Amint kiteszik a dm polcaira már el is kapkodják. Ha látok valahol belőle veszek mindig többet is. Arcra valóban nem jó, mármint egy felnőtt ember arcára, de hát ez a termék kifejezetten pici gyerekeknek készült :)))) az ő bőrük más és őket nem is zavarja ha felkenéskor még kicsit “ragacsos” szóval emiatt kár lepontozni. :)))
Én felnőttként a váll-kar-dekoltázs részeken használom, menet közben is kényelmes és praktikus. Imádom hogy nem kell hozzá érni “utcás kézzel” a bőrömhöz. Nyáron ez az első dolog amit induláskor bele dobok a táskámba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

kunzsuzsi

2022. május 15.

A tetoválásaim miatt kerestem olyan fényvédőt, ami kifolyásmentesen hurcolható és kis helyen is elfér, bárhol használható. Ezért tetszett meg ez a stiftes kivitel. Tényleg elég ragacsos, viaszos, de végülis gyors megoldás, ha napon ragadok és óvni akarom a kincseimet a bőr alatt. Nem szeretem, de amire kerestem, arra bevált és nem is kellett vagyonokat költenem rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

ndorisz1996

2022. május 10.

Az a viaszos réteg. :(

up.: Liliana345 köszi, hogy ezt leírtad, most már legalább így tudom használni. :D
Feltornázta magát 3 csillagra, mert tudom használni a két szupermatt fényvédőmet, amitől eddig kifolyt a szemem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Az a viaszos réteg. :(

Liliana345

2022. május 6.

Amiatt vettem, mert a szemem képtelen elviselni a kémiai fényvédőket (a fizikaiból pedig nem találtam még olyat, amitől ne lenne fehér az arcom), mindentől folyik. Eleinte az egész arcom kentem vele, de élhetetlenül kényelmetlen volt, el is tettem fél évre a fiók mélyére. 1 hete újra előkaptam, de ezúttal csak a szemem köré kentem, jó vastagon, míg az arcom többi részére a jól bevált (kivéve szemre) fényvédőmet tettem fel. Azt kell mondjam, tökéletes így! A szemem egyáltalán nem bántja, kellemes érzés a kis masszázs a stickkel, és itt a szemkörnyéken nem feltűnő a fényes réteg sem, amit hagy. Mintha kicsit hidratálna is, összességében kellemes ezen a területen viselni. Ha nagyon sietek, máshova is kenem néha, mert inkább legyek kicsit fényes, mint pigmentfoltos.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 6.

AstraNauta

2022. április 24.

Összetevői nagyon szépek, viszont borzasztó viaszos, később sem szívja be teljesen a bőröm, és kicsit fénylik is. A szemem alá próbáltam ki, illetve szemöldök alá, mert minden fényvédő iszonyúan csíp és könnyezik a szemem tőlük. Arra nagyon bevált, nem csíp. Arcra nem kenem, oda más folyékony fényvédőt használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

Zsu97

2022. április 16.

Szeretem a márka több termékét is, de ez nem is tudom... Ahogyan előttem mondták, tényleg nagyon viaszos. Minden beletapad, a hajam, a lehullott szempillam, az utcán sétálva még a kis bogárkák is. Szóval nem túl kényelmes. Felvinni egyszerű, és nem csillog/fénylik annyira, amennyire gondolná az ember. Nem is irritál és nem okoz pattanásokat sem, csak rossz érzés viselni. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

arizona07

2021. november 29.

Szerintem nagyon rossz kialakítású termék. Persze értem én, hogy stift és akkor csak pikk-pakk felkenem a gyerekre, de szerintem nem. Egyrészt borzasztóan viaszos, mintha zsírkrétával kenegetném az arcomat, amit be se szív a bőröm, így végig ilyen tapadós, olajos marad a bőröm. Másrészt nem könnyű rendesen felapplikálni, mármint a megfelelő mennyiséget! Míg egy krémnél tudod, ha mondjuk egy borsónyit kinyomsz, és látod milyen mértékben oszlik el a bőrödön, itt semmit, valójában színtelen a cucc (ami előny lenne), de mivel kemény a stift, így gyorsan is fogy, kellemetlen érzés is a bőrnek is, és hiába megyek át rajta 2x (már ha tényleg mindenhol átmegyek rajta, mert ezt se látom), nem igazán észrevehető hogy megfelelő rétegben van-e rajtam, illetve kellő védelmet nyújt-e a bőrömnek, pláne egy baba bőrének. Próbáltam utána kézzel elkenegetni, de ezzel úgy vettem észre, inkább csak lehozok a termékből mint bármit is érnék vele. Csak azért nem 1 csillag, mert nem okozott irritációt, és mert még nem tudom, hogy így egyáltalán ér-e valamit a bőrömnek. Kár, hogy a rendes krémes verzióját már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Seiza

2021. szeptember 17.

Én arcra használom, szeretem, kellemesen beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Én arcra használom, szeretem, kellemesen beszívja a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology