Babylove

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. február 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Megújult változat!

Ápoló krém mandulaolajjal és panthenollal érzékeny és allergiára hajlamos bőrre.

Értékes ápolás a rendkívül érzékeny, allergiára hajlamos bőr számára. A Német Asztma- és Allergiaszövetség ajánlásával. Kényezteti és ápolja a baba bőrét, arcát és testét. Érzékeny bőrű felnőttek számára is alkalmas. A ligetszépe olajat tartalmazó receptúra támogatja a bőr védelmi funkcióját és bársonyos tapintásúvá varázsolja azt. A panthenol védi a bőrt a kiszáradástól és hozzájárul természetes egyensúlyának megőrzéséhez. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

BLili

2020. február 29.

Megértem, hogy zavarja az anyukákat, ha arckrémként véleményezik sokan a babáknak való krémeket. Ha valaki végignézi a véleményeimet, akkor látható, hogy mekkora kálváriát jártam be a rosaceas bőröm miatt a krémekkel, ezért kényszerültem rá, hogy utolsó utáni megoldásként ezzel a krémmel próbálkozzak. És merem remélni, hogy végre le is tudok ennél horgonyozni, mivel állítom, hogy n+1 éve nem találtam olyan krémet, mint ezt, ami: nem irritálja a mindenre reaktív bőrömet, hamar beszívódik, egyáltalán nem ragad utána, pedig nagyon testes krém, mégis nagyon-nagyon jól táplálja a bőrt. És fillérekért!! Nagyon visszafogott, szép incivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

szincsuu

2020. január 29.

A száraz, érzékeny arcbőrömre vettem ideiglenes megoldásként, mivel utazáskor otthon felejtettem azt amit általában használok. Előtte megnéztem az INCI-jét, ami nagyon szép, és az ára is nagyon jó. Egy borsónyi elég eloszlatva az egész arcomra. Nagyon kellemes állaga van, kicsit sem büdös, ahogy lentebb olvastam. Nem fényesíti az arcomat, és nagyon jól hidratál, selymes puha lesz a bőröm, a sebek gyógyulását is felgyorsítja. Sminkelni nem jó rá, de nem is ez a feladata, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot. Sokkal jobb, mint a legtöbb fancy drága krém amit ugyanerre lehet használni, és semmi káros összetevő, úgyhogy nekem csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

nemeth.anita

2020. január 18.

20 hónapos atópiás bőrű gyerekeimnek vettem, a dm kínálatában ez tűnt legelfogadhatóbbnak atópiás dermatitis-es bőrre. Nos, egyetlen pozitívumot tudok róla mondani: valóban jól hidratál.
Ellenben:
- nagyon büdös. Nem illatmentes, hanem hozzáadott illatszermentes! A szaga a régi volánbuszok poros ülését adja vissza.
- az én érzékeny bőrű gyerekeimnek kiütést okozott. Több nap használat kellett hozzá, hogy rájöjjek, ettől volt. A nyakukon és az arcukon is piros pöttyök, kiütések jelentek meg.
Az értékelés emiatt két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Ellenben:
Az értékelés emiatt két csillag.

asszembocicsoki

2020. január 14.

Száraz vagy kombinált bőrre tökéletes hidratáló felnőtteknek is. Periorális dermatitis miatt vettem magamnak a szokásos illatos krémek helyett. Testápolásra is kipróbáltam, hatékony. Ennyi pénzért egy kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Kikixxx

2020. január 8.

A kedvenc hidratálóm estére. Próbáltam már jó sokfélét: Vichyt, La roche posayt stb., de marad ez a favorit! Szuper az állaga, szuperek az összetevői, jól beszívódik, és reggelre leviszi a pirosságokat. Az áráról nem is beszélve...Nappalra a bőrömnek egy kicsit túl sok, pláne fényvédővel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

zs.hencsi

2020. január 7.

Szuper krém, nagyon jó áron. Feltöltöttem az összetevő listát, de egy összetevőt elrontottam és nem tudom javítani. Legyen szíves korrigálni valaki. A Cetearyl Alcohol után a Glycerin a következő és nem az amit be sikerült írnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Rommie77

2019. december 7.

Ránézésre szuper az INCI-je, és eddig a hatásával is meg vagyok elégedve, én kézkrémnek használom.
Ligetszépe olaj nincs benne, a csomagolására sincs ilyesmi írva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Ligetszépe olaj nincs benne, a csomagolására sincs ilyesmi írva.

tonhalacska

2019. szeptember 24.

A régi változat sokkal jobb volt. Ebbe nem látom a ligetszépe olajat felsorólva. Az állaga csúszósabb lett, enyhén csípi az ekcémás részeket a kezemen. A régebbi verziótól szépen rendbejött a bőröm, ez az újabb verziós krém nem az igazi. Kár érte, mert szuper krém volt. Sokat elhasználtam belőle, de ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

reekus03

2019. szeptember 23.

Kaptunk popsikrémet, de gondoltam beszerzek egyet a baba táskába is. Nem jött be...az állaga miatt. Tömény és kenhetetlen. Nem lehet szépen eldolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

mano

2019. augusztus 24.

Lehet nekünk valami hibás példány jutott, mert borzasztó állaga van. Próbáltam már összerázni is, de akkor sem lesz homogén állagú: van egy vízszerű folyós része és egy fehér trutymós. Kenhetetlen, kínszenvedés. Kár, pedig szépek az összetevői, így maradunk a patikai popsikrémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil