Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 11.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ápoló krém mandulaolajjal és panthenollal érzékeny és allergiára hajlamos bőrre.

Értékes ápolás a rendkívül érzékeny, allergiára hajlamos bőr számára. A Német Asztma- és Allergiaszövetség ajánlásával. Kényezteti és ápolja a baba bőrét, arcát és testét. Érzékeny bőrű felnőttek számára is alkalmas. A ligetszépe olajat tartalmazó receptúra támogatja a bőr védelmi funkcióját és bársonyos tapintásúvá varázsolja azt. A panthenol védi a bőrt a kiszáradástól és hozzájárul természetes egyensúlyának megőrzéséhez. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Fehereszti

2019. június 12.

Ez valami ÁLOM. Dm-ék nagyon tudnak valamit. 🙂 A neogranormont, bepanthent mindent kipróbáltunk a babám popójára, sokszor volt pici pattik, pirosodás, peluskiütés. Ez a csodaszer mindent elmulasztott neki, sima, szép a bőre a popóján, nulla pirosság, semmi kiütés. Ráadásul feleannyiba kerül mint a többi, valami 700 Ft? Konkrétan a legeslegjobb, magasan, szó szerint tökéletes.

Update: marad az 5*, de azóta kipróbáltam a Sudocremet, az igaz jóval drágább, de jobb is. Ez tény, gondoltam leírom még ide 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Doridia

2019. március 21.

A kíméletes összetevők miatt választottam ezt a krémet. Leginkább testápolásra használjuk, nekem arcra lehet már kicsit sok lenne, főképp nyáron de ki fogom próbálni az őszi-téli időszakban arcra is! Tetszik, hogy illatmentes. Felkenés után hagy egy kicsi fehér réteget, de hamar és jól beszívódik, illetve a hidratáló képességével is teljesen elégedett vagyok. Szuper, hogy tubusos kiszerelésű. Alapdarab. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

writa

2019. március 14.

Tudom, hogy nem arckrémnek szánták, de az egyik legjobb arckrém. Egy icipicit testesebb krém, de gyorsan felszívódik és eszméletlen jól hidratál. Arckrémnek használva az ára csodás, testápolóként már nem jó ár-érték arányú, de összességében csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

BaNK

2019. január 26.

Arcra, kézre használom - nagyon szeretem. Finom, lágy, krémes, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Szép összetevőlista. Ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Smafu

2018. december 7.

Teljesen jó krém! Vékonyan is kenhető, repülés kompatibilis, száraz bőrre nyugtató megváltás :)
Egyetlen hibája a mosolygó gyerek rajta, kicsit fura hogy ilyet látnak az embernél...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

eveartstar

2018. augusztus 29.

Szuper ez a krém!
Télen arckrémnek használom, aztán mindenféle csípésre, viszkető foltra, ekcémára rákenem. Borotválás után alkalmazva lehúzza a kipattogzásokat.
Ha elutazom, akkor alapdarab a gyógyszeres neszibe.
Ha fürdeni megyek uszodàba, wellnessbe, balatonba, tuti valami ragya kiüt menten a lábamon...ezzel szépen bekentem és fuccs a viszketésnek, pirosságnak.
A szemem alatt néha jelentkező contakt dermatitist is eltünteti.
Talán a ligetszépe olaj ennyire hatékony benne.
499.- 100ml... egy vicc az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Szuper ez a krém!
Ha elutazom, akkor alapdarab a gyógyszeres neszibe.
A szemem alatt néha jelentkező contakt dermatitist is eltünteti.
Talán a ligetszépe olaj ennyire hatékony benne.
499.- 100ml... egy vicc az ára.

LizzC

2018. február 12.

Ár-érték arányban verhetetlen hidratáló. Arcra és kézfejre használom. Az arcon némi eldolgozást igényel, hogy ne maradjon utána fehér réteg, de nekem viszonylag hamar beszívódik. A zsíros-kombinált bőrömnek télen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Candy21

2018. február 5.

Nagyon jó én az arcomra használom mivel nagyon érzékeny és problémás. Nem okozott irritációt az extrém száraz bőrömet jól hidratálja. Bár picit nehezen szívódik be de csak éjszakai krémnek használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

mormi13

2018. január 28.

Arcra használom és tokéletes, nem zsirosít, szépen beszívódik, éjjelre, nappalra alapozó alá is tokéletes. Érzékeny borre a legjobb krém, akár pattanásos borre is, mert enyém sajnos hajlamos rá, de nem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

viviennoo

2018. január 28.

3 éve kiütések jönnek ki a kézfejemen, az orvos által felírt krémek se segítettek. Mindenféle kencével próbálkoztam, drágával, olcsóbbal, majd láttam, hogy ez parfümmentes, jó összetevőkből áll. Nem hazudok, NÉGY NAP ALATT!!! levitte a kiütéseket, végre nem kell zsebre dugdosnom a kezem és szégyenkeznem se kell miatta.

(arca nem mertem bevállalni, egyes összetevők komedogén indexe miatt. Pedig a másik ultra sensitive krém régi változata volt számomra a tökéletes arckrém :D De ez nem von le az értékéből nálam, hisz nem ezt a célt szolgálja)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil