Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 5.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szilikonmentes sampon és balzsam egy csomagolásban, nyárias kókusz illattal. Vegán termék.

(Az INCI a sampon összetevőivel kezdődik.)

HDorina

2019. november 4.

Utazáshoz nagyon praktikus. Jó megoldás a sampon és balzsam egy tubusban, de mégis külön. Könnyed, nyárias illatú hajápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

fairynorah

2019. szeptember 5.

Teljesen jól működik a göndör hajamon, pedig nagyon kényes alapból. A balzsamja sok drágább fajtát leköröz, pedig abból is nagyon sok félét próbáltam már. Utazáshoz nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Kispitypang

2019. augusztus 27.

Szóval a saját korábban kifejtett elméletemnek ellentmondva (Dinnyés verzió), azt kell, hogy mondjam, ez egy egész jól sikerült termék lett. A göndör, száraz, festett hajamat megfelelően ápolja a balzsam, segíti a kifésülést is, a sampon olyan átlagos, semmi extra. Az illata egész jó, annak aki szereti a kókuszt :)
Összességében 3,5 csillag lenne, de egye fene kerekítsük fel négyesre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Összességében 3,5 csillag lenne, de egye fene kerekítsük fel négyesre.

Ginatural

2019. augusztus 19.

A praktikus csomagolása miatt vettem meg, hogy újra tölthessem ha utazom. A benne lévő termék nem a legjobb de a célnak megfelel. A sampon egész jó, tette a dolgát. 2 hajmosásra elég ha 2x samponoz az ember. A balzsam inkább csak placebo 🤔, de az sem rossz azt le kell szögezni. Nálam összességébn így is 5* mert nem feltétlenül a beltartalom miatt vettem és így is meglepően jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Pearl30

2019. május 18.

Nekem nagyon bejött. Egy jó ideje csak szilikonmentes hajápolókat használok, de mindegyik után ilyen fura tapintású lett a hajam, viszont ettől hihetetlenül puha, és fényes lett. A barátomékhoz vettem, mert megtetszett a csomagolása. Kellemes csalódás volt, főleg a véleményeket olvasva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

szanii

2019. február 6.

Repülős utazásom miatt vásároltam meg a praktikus kiszerelése miatt. Dús, göndör hajam van, nekem ez kevés lenne alapból, de az utazás alatt a célnak megfelelt. A sampon átlátszó, átlagos illattal, a balzsam pedig fehér és szerintem elég jól táplál. Kb. 2-3 hajmosásra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Norcsi0701

2019. január 3.

Még a nyaralásra vettem praktikus kiszerelése miatt, ezért is kapja meg a 2 csillagot. Sajnos a hatékonysága, illata és az állaga se nyerte el a tetszésemet. Nem lesz tőle jó illatú a haj és nagy tisztaságérzet sem adott nekem. Tényleg csak azoknak ajánlom, akik rövid ideig használnák és utána újra lehet tölteni a flakont mással...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

despina

2018. november 11.

Hajmosásra alkalmas, de valahogy mégsem jó. A balzsamnál utánzat érzésem volt, sőt, igazából a samponnál is. A szaga számomra a retteneteshez közelít a kellemes kókusz helyett. Maga az ötlet viszont elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

sziluetta

2018. augusztus 19.

Nyaralásra vettem, ha kifogy nyilván újra fogom tölteni, nagyon praktikus kis cucc. Ami a beltartalmat illeti szerintem tök jó, egyszer használtam nyaralás során, kicsit több kellett a samponból, mint amit szoktam használni, de tegyük hozzá, hogy több napi túrázáson + strandoláson volt már túl a hajam addigra. A hajam állaga abszolút nem változott, ugyanolyan selymes, mintha az eredeti samponomat használnám, a balzsam pedig segítette a kifésülést, szerintem teljesen korrekt kis cucc és szuper ötlet ez a csomagolás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Banszky

2018. augusztus 6.

Semmi extra se a sampon se a balzsam része de utazáshoz praktikus és cuki csomagolású. Ha megyek valahová megint újravenném mert kis helyet foglal és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid