Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

2 az 1-ben micellás arclemosó és szemfesték-eltávolító minden bőrtípusra.

Gyümölcsös illatú, frissítő arclemosó. Eltvolítja a sminket és szennyeződéseket, segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A hidratáló hatású betaint tartalmazó lágy formula gyengéden és egyszerűen eltávolítja a szemfestéket.

Olív

2018. november 7.

AZ illata sem fogott győzött meg, hát még a hatása...
Mintha csak sima vízzel mostam volna le az arcomat, kb. annyira tisztít. Először megijedtem, mikor lemosás után belenéztem a tükörbe. Hatalmas, fekete karikák voltak a szemem körül. Csak elmaszatolódott a festék, de nem tűnt el, ahogy ígérte. Már nem sok van a flakonban, elhasználom, és visszatérek a Balea 'mindenmentes' tisztítójához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

AZ illata sem fogott győzött meg, hát még a hatása...

patrisha

2018. október 10.

Most kezd elfogyni, regota hasznalom, majdnem minden nap 2x. Imadtam, lehozza a sminket, nem kell kulon micellas viz az arclemosashoz. Kerestem, de nem találtam ezt a fajtat, pedig ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Krisztinaia

2018. április 27.

Imádom!
Szuper az ára és viszonylag sokáig tart. Legalábbis arányaiban tovább mint egy micellás víz.
Hosszú nap után sokszor nincs erőm vattával lekínlódni a sminkem, ilyenkor hajlamos voltam *amiéppakezembekerülakádszéléről*-rel lemosni, na ami nyilván nem túl egészséges.
Viszont pár hónapja ott sorakozik ő is a kád szélén, szinte minden nap használom, legfőképpen sminklemosás céljából.
Utána még azért szeretek egy második lemosót is használni, de azt inkább csak az adott probléma/igények kezelésére.

Újravenni nagyon is tervezem, állandó termék gyanús!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Imádom!

Újravenni nagyon is tervezem, állandó termék gyanús!

szirmusz

2018. március 24.

Nagyon szépen eltávolítja a szememről a sminket, még a vízállót is. Az alapozó 90%-át is le tudja szedni, a többi pedig a tonikkal jön le. Az illata nekem semleges. Egy flakon kb 1,5-2 hónapig tart ki napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

eyya

2018. március 20.

Hirtelen felindulásból vásároltam, és milyen jól tettem. Nagyon szépen leszedi a hétköznapi sminket, tény, hogy egy nagyobb volumenű arcfestéshez már nem elég, de annak a maradékait, remekül eltávolítja, friss és tiszta érzés marad csak. Az illata igazából semmilyen, de teszi a dolgát és ezért az árért igazából csodaszer, ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

eveartstar

2018. február 23.

Updét:
Megfigyeltem, hogy az egész apró festék részecskéket is lelehet mosni vele, szinte csöpög le rólam a festék a púder a vízzel együtt...gondoltam ez jó lesz ecsetmosásra is, és nem tévedtem, ha ebbe belemártom a vizes ecsetet, azonnal kioldja az összes festéket por maradványt belőle.
Sajnalnám ha beszüntetnék..:(

Majdnem a bebe-t vettem meg dupla áron a Müllerbe..de valahogy szerencsésen csak ott hagytam..
És majdnem ugyanez az összetétele annak is...😉
Szépen melegvizet engedtem a mosdóba, bekenyecöltem vele a smikelt szemecskéimet, és lemostam.
Meglepődtem a tükörbe nézve, hogy a vízálló szemsminkem sehol nem volt...a pandamacinak is fuccs lett végre!
Több kiló vattakorongot lehet megspórolni vele!
Ezután ezt, csak is smink lemosásra fogom használni! Hurá! :D
És továbbá nem citromos, nem poshadt, és nem mű szagú! Kellemes illata van! Ha nem is habzik, lefogja vinni a sminked, csak mosd meg rendesen...a szemcse meg nem a szemedbe hanem arcradírba való...
Gyerekek ennyi pénzért - öccá, a bolondnak is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

Updét:
Sajnalnám ha beszüntetnék..:(

És majdnem ugyanez az összetétele annak is...😉
Több kiló vattakorongot lehet megspórolni vele!
Ezután ezt, csak is smink lemosásra fogom használni! Hurá! :D
Gyerekek ennyi pénzért - öccá, a bolondnak is megéri!

Pofike

2018. február 18.

Szépen tisztít, az illata engem nem zavart. Enyhén szárított, szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Szépen tisztít, az illata engem nem zavart. Enyhén szárított, szerettem.

Kinga79

2018. január 17.

Én is csodálkozok a negatív véleményeken. Normál, enyhén vízhiányos a bőröm. Ritkán jön ki egy egy pattanás.
Ettől a lemosótól annyira ragyogó az arcbőröm, hogy valami csuda.
Kicsit parázok is, mert nem láttam mostanában egy DM -ben sem.
A szaga nekem kicsit zavaró, abszolút nem gyümölcsös. Szerencsére nem marad meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Ettől a lemosótól annyira ragyogó az arcbőröm, hogy valami csuda.
Kicsit parázok is, mert nem láttam mostanában egy DM -ben sem.

meggyfagyi

2018. január 16.

Lehet hogy változtattak valamit? Azt hittem csupa jó kommentet fogok itt találni. Nekem nagyon tetszik,a balea med helyett kellett valami,mert úgy látom azt kivonták. Ez egy nagyon sűrű gél,egy lépésben hoz le mindent. Miután használtam mindig áttörlöm az arcom még garnier micellás vízzel,de már inkább csak megszokásból,teljesen tiszta a vattakorong. Nem irritálja a szememet se,nem húzódik utána a bőröm,nem szárítja ki. Egyetlen hátránya hogy kicsit zavar az illata,de nem azért mert olyan erős vagy elviselhetetlen hanem mert hosszú hónapok óta nem használtam illatanyagot tartalmazó terméket és hozzászoktam a natúr illatokhoz,vagy a teljesen szagtalan termékekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

steffy

2017. december 1.

Hát, ez egyszerűen szörnyű.... Kényszerből vettem, az illata valami tragédia. Sminklemosásban sem virít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate