Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db és 25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetcherrypanda, Módosítva: 2015. május 20.

Kiszerelés:   10 db és 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő arctisztító kendő lótuszvirágkivonattal normál és vegyes bőrre. Eltávolítja a vízálló sminket. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

zfruzsi

2019. március 12.

Nem voltam tőle elájulva, ahogyan egyik sminklemosó kendőtől sem, amit eddig használtam. Talán ez volt az egyik legjobb közülük, de nekem még ez sem elég hatékony magában és nem éreztem elég tisztának az arcom tőle, így én inkább reggel használtam aztán el, amikor tudtam, hogy nem kell sok mindent eltávolítania. Az egyébként tetszett benne, hogy kellően nedves volt sok más márkával ellentétben és az illata sem zavart különösebben. Nem fogom újravenni, mert rájöttem, hogy nem nekem valóak ezek a nedves törlőkendők, de ha valamiért egyszer kénytelen lennék, akkor valószínű ehhez nyúlnék a sok közül, amit eddig próbáltam - vagy ennek valami újabb verzióját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

fethadri

2018. augusztus 10.

Nem távolítja el kiemelkedően a sminket, és az illata sem a legjobb, nekem kipirosodik utána a bőröm. közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vvivien

2018. április 27.

nem rossz termék. Könnyen leszedi még a szempillaspirált is nem túl durva a kendő sem és az illata sem tolakodó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

galambosviktoria

2018. április 8.

Kicsit durva a kendője, de az én száraz bőröm jobban szerette ezt mint a Garnier arctisztító kendőket,mert azok még jobban dörzsölték. Akkor használom, amikor nagyon nincs kedvem lemosni a sminkem különböző sminklemosókkal és valami gyors lehetőséget keresek. Utazáshoz tökéletesen megfelel, ha nem akarok sok terméket magammal vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

SarandBogyo

2018. március 6.

Rettentően égett utána a bőröm. Feszült és húzódott. Asztaltórlőként végezte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Rettentően égett utána a bőröm. Feszült és húzódott. Asztaltórlőként végezte :(

Ticsinky

2018. február 19.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Kellemes illata van, és könnyedén eltávolítja a vízálló sminket is. A kendő puha és kellően nedves, frissítő.
Mindig van otthon egy csomaggal. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Mindig van otthon egy csomaggal. :)

fanncsooo

2017. december 24.

Sokkal jobban szeretem, mint a grapefruit illatú változatot, mert nincs annyira tolakodó, parfümös illata. Szèpen eltávolítja a vízálló sminket is. Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

Erus15

2017. november 28.

Szépen leszedte az alapozót, az illata pont jó, nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Szépen leszedte az alapozót, az illata pont jó, nem tolakodó.

marryjane

2017. szeptember 2.

Vészhelyzetben elmegy, egyébként felejtős termék az összetevő és a hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

ivettdesztiics

2017. július 17.

Csak utazáskor használom és meg vagyok vele elégedve. Ennyi pénzért meg főleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.