Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Samponok

Hosszan tartó friss haj mosás nélkül. Hővédelemmel, UV-szűrővel.

cattitude

2020. március 23.

nem rossz, az illata finom, nekem nem erős, egyszer se lettem tőle rosszul, pedig nincs túl nagy fürdőszobám. sajna a hatása nem annyira jó, nekem porosabb a hajam, ha ezt használom, mint Batiste használata után. vészhelyzetekre azért teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

austenland

2019. december 11.

Már másodszor fordul elő, hogy a használata után megfájdul a fejem, ez nem lehet véletlen. Valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőre, de másnak még jó lehet, ezért nem adok 1 csillagot. Az illata egyébként kellemes, számomra egyáltalán nem volt tömény, és a hajamat is frissíti. Csak kell mellé Panadol...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Lia12

2019. szeptember 8.

Elégedett vagyok vele, nagyon szép, friss lesz tőle a hajam, még két napig is szinte frissen mosottnak tűnik. Az illata valóban nagyon tömény fújás közben, semmiképp nem ajánlom zárt helyiségben használni. Később a nap folyamán amúgy kellemes illattá szelídül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

RonjaR

2019. április 27.

Frissítés: Levonok még két csillagot, mert nem túl gazdaságos (hiába nagy a kiszerelés, sok kell belőle). Ráadásul a vége felé kevésbé tűnt hatásosnak... Sajnálom, mert egyébként szeretem a DM saját hajápoló termékeit. Ezt viszont valószínűleg nem fogom újra megvenni.

Ki akartam próbálni egy új szárazsampont, ami viszonylag pénztárcabarát, és erre esett a választásom. Egyelőre nem bántam meg! A teljesítményével elégedett vagyok, hozza, amit kell. Az illata finom és nem hivalkodó, bár fújás közben elsőre kicsit intenzívnek tűnt. Egyáltalán nem irritálja a fejbőröm, pedig más szárazsamponokkal előfordult már ilyen.
Azért vonok csak le egy csillagot, mert fújás közben nagyon tömény, szinte fullasztó. Lehet, nyitott ablaknál érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol