Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti a bőr természetes regenerációját, és segít abban, hogy a bőr reggel kipihentnek nézen ki.

nussera

2016. április 20.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem. Egyéb kiegészítő termékekkel tökéletes hidratálást nyújtott éjszakára, nem maradt utána hosszasan zsíros érzés, mivel könnyen beszívódott a bőrbe. Nagyon ritkán (kb. 2-3hetente egyszer) előfordult, hogy csípő érzést váltott ki, de nem tudtam rájönni az okára, rejtély az egész. Sajnos már elfogyott, és már nem látom a DM polcain, így más alternatíva után néztem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

selaginella_helvetica

2015. december 7.

Én sem tudok mást mondani, ár-érték arányban nagyon jó! Nekem kissé száraz a bőröm és nagyon jó neki. Néha nappalra is ezt használom, ha túl száraz az arcom és úgy is teljesen megállja a helyét, mert nem hagy zsíros érzetet. Persze nem egy hihetetlenül kihagyhatatlan csodaszer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Lukécia

2013. március 23.

Csatlakozomaz előttem szólókhoz, minden így volt nálam is, éjszakára használom, nappalra a hidratálós változatát, szuper,, én áttettem egy tiszta üveg tégelybe, mert nagyon kiàbrándïtó a műanyag dobozát nap min nap kèzbe venni, viszont igen kiváló termék sztem, megérdemli a jó bánásmódot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

alfie21

2013. március 6.

Már egy ideje ezt a krémet használom, a mérhetetlenül száraz bőrömre. Azt nem mondom, hogy egy csodaszer, de nagyon megszerettem. Kellemes, finom,teás illata van (nekem nagyon tetszik :), állagra, mikor legelőször fölkentem, azt hittem, hogy ez is egy pénzkidobós híg, vizes krém lesz, aztán ahogy kenegettem magamon, ez az érzés eltűnt. Elég masszív kis krém. Nem teljesen segít nekem a szárazságon, de sokkal jobb a többi általam próbált termékeknél,amiből volt aztán szép számmal,a középkategóriástól a nagyon drágákig. Az ár és az összetevők is teljesen rendben vannak szerintem,biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Kiscsillag5

2013. február 23.

Sok volt a vegyes arcbőrömnek. Zavart az erős illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Sok volt a vegyes arcbőrömnek. Zavart az erős illata is.

tenyitomi

2013. január 31.

Anyámnak vettem ajándékba,néha én is lenyúlok belőle,elég jó nem egy sűrű állagú,könnyen kenhető,kellemes illatú,aránylag hamar beszívódik,viszont van egy enyhe "olajos"jellege az arcon de nem vészes.Én 1500-ért vettem.Update:1 hónap után már valahogy nem esik jó a használata,teljesen lepasszoltam anyámnak -1*levonás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 31.

Lulu.20

2012. december 22.

A jó vélemények és a kedvező ára miatt vettem meg. Bevallom, először kicsit tartottam tőle, hogy zsíros és pattanásos lesz a bőröm, másik krémektől ezt gyakran tapasztaltam, de azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált. Jól hidratál, viszonylag gyorsan beszívódik és bár valóban kicsit "olajos" jellege van az arcon, éjszakára ez nem jelent gondot, úgysem lát senki. Finom puha, problémamentes tőle az arcom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Bíborka

2012. december 4.

Tök jó tea illata van: ) Ennyi pénzért (kb1200ft) nagyon korrekt krém. Jól hidratál, negatív hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Nomacs

2012. november 18.

Teljes siker... Nappalra a kék algás baleát használom, ami eléggé vizes állagú, így estére kicsit táplálóbbat kerestem,de olyat, ami nem zsírosít. Amikor először felkentem úgy éreztem, hogy kevés lesz, de reggelre nagyon szép puha lett a bőröm, és azt vettem észre, hogy egységesebb lett a színe, kevésbé láthatóak a foltok is. Nálam kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

orchidea8627

2012. november 12.

Szerettem volna éjszakára egy jó kis hidratálót és mivel a nappali krémeim erősen szilikonosak, gondoltam estére valami szilikonmenteset keresek. Mostanában jelent meg ez a krém a DM-ek polcain, nagyon tetszett hogy háromféle teakivonat van benne, gondoltam teszek vele egy próbát miután végignéztem az összetevőit a márka oldalán, ennyi pénzért sokat nem veszíthetek.
Nagyon jól tettem hogy megvettem, nagyon kellemes, könnyű, kissé géles állagú krém, ami könnyen beszívódik és jól hidratál. (A bőröm kevert, vízhiányos és sajnos pattanásokra hajlamos.) Az illata nagyon tetszik, friss, zöldes-teás illat és szerencsére nem erősen parfümös. Így egy hét használat után elmondhatom hogy elégedett vagyok vele, a bőröm elég hamar jelzi ha valami nem tetszik neki, de semmi problémát nem tapasztaltam.
Egyedül az nem tetszik hogy műanyag tégelybe van csomagolva, elég béna, de ilyen árért nem várható el hogy üveg tégelyben legyen. Ezt leszámítva megadom neki az öt csillagot, mert a beltartalom megérdemli.

UPDATE: Továbbra is remek, azt vettem észre hogy a pirosságot is lehúzza egy kicsit, nyugtatja a bőrömet. Nem tudom elmondani mennyire örülök hogy ilyen árért ilyen jó krémet találtam. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.