Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo spray gyümölcsös-virágos illattal. 24 órás hatás, alumínium tartalom nélkül.

Vanesszaeszter

2018. október 29.

Csodálatos az illat és a csomagolás. Imádom a virágos-.gyümölcsös illatokat és ennek is hihetetlen nyarat idéző illata van, de sajnos fél óráig sem tart a hatása. Az illata elillan és a kellemetlen szagokat sem előzi meg. Eddig ez a legkevesebb ideig bíró dezodor, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

netti1990

2018. szeptember 25.

Tetszik a csomagolása :) Finom,édes,gyümölcsös-virágos illata van :) Megvagyok vele elégedve.Nyújtja,amit kell :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

itsnotvanessza

2018. augusztus 13.

Ez volt az utolsó muszáj volt elhozni:D nem lesz a kedvencem, nekem túl sok ez az édes valami én inkább az érettebb illatokat kedvelem :) árban nagyon szuper sehol nem lehet kapni 300 forintért viszonylag jó illatú tartós dezodort

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

nagamai

2018. június 19.

nekem bejött! kellemes illata van, jól végzi a dolgát

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

nekem bejött! kellemes illata van, jól végzi a dolgát

spavanilly

2018. május 18.

Ízlések és pofonok...
Megvettem ezt a deót, elcsábulva a hangzatos: "A gyümölcsös- virágos illat csábító erejével felébreszti a valódi summer spirit érzést"
Hát bennem inkább azt ébresztette fel, hogy ez egy az egyben az olcsóboltos " Star Nature" vaníliás verziója.
Kifújáskor töményen alkoholos, semmi finom gyümölcsös könnyedség.
Mikor végre elillant az alkohol, nyomokban (számomra beazonosíthatatlan) édeskés illat marad...
A leírás szerint: " Kedvünk szerint az egész testet is befújhatjuk vele."
Nincs kedvem. Kellemetlen ragacsos érzetet kelt a bőrön.

Szerettem volna egy könnyű (olcsó) illatot nyárra, nem ez lesz az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Ízlések és pofonok...
Kifújáskor töményen alkoholos, semmi finom gyümölcsös könnyedség.
A leírás szerint: " Kedvünk szerint az egész testet is befújhatjuk vele."
Nincs kedvem. Kellemetlen ragacsos érzetet kelt a bőrön.

Szerettem volna egy könnyű (olcsó) illatot nyárra, nem ez lesz az.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Anise Alcohol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol