Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, korpásodás elleni sampon menta illattal. Gyengéden tisztítja a fejbőrt és visszaállítja annak természetes egyensúlyát, a hajnak pedig egészséges fényt ad. Formulája enyhíti a fejbőr viszketését, rendszeres használata megakadályozza, hogy a korpa újból kialakuljon. Vegán termék.

sarah0425

2021. február 22.

Update: most felváltva használom egy hajerősítő samponommal és úgy sokkal jobban tisztít most egy ideig használni is fogom :)

Sajnos nemrégiben előjött a száraz korpám amiatt, hogy a hajam nagyon megszokta egy régóta használt samponomat. A vélemények alapján vettem meg de sajnos nem segített a problémámon :c viszont nagyon finom volt az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Kremcica

2020. december 2.

A száraz korpámra úgy néz ki ez a sampon van a legjobb hatással, minimálisra csökkenti. Szerintem ez amúgy száraz korpára való, nem zsírosra (rá is van írva a flakonra hogy száraz és korpás hajra való). Eleinte minden hajmosásnál, mostanában csak minden második-harmadik alkalommal használom annak ellenére, hogy a hideg idő-fűtés érezhetően ront a fejbőröm állapotán. Kellemes illata van, a mentoltól kicsit frissítő. A hajam tapintása nem az igazi miután ezzel megmostam, de utána csak a hajszálakat át szoktam mosni egy másik puhító samponnal illetve balzsammal így ez nem zavar. Botrányosan olcsó és biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

lZsuzsi

2020. november 20.

A hajam nem szaradt tole, nem zsirosodott hamar, hajam korpassagat nagyjabol megszuntette. Illata nem igazan volt tartos, de ezt nem is varom el tole. Ennyi penzert ez egy tokeletes sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

SolyaSz

2020. szeptember 2.

Nagyon megszerettem ezt a sampont. Az itteni vélemények miatt próbálkoztam meg vele (350 forintot még akkor is megér, ha nem válik be alapon) és nem bántam meg. A hajamat nem szárítja, de nem is zsírosodik gyorsabban tőle és a korpásodásomon is sokat segített. Kb. másfél hónapja használom, de már most tudom, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Tekla96

2020. augusztus 23.

Régi kedvenc, sokszor újravettem, kedvencem a balea samponjai között, ettől mindig igazán tisztának érzem a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Bearbunny

2020. július 14.

Nekem sajnos nem segített sokat. Makacs korpával rendelkezem, melyet nehéz kezelni, így ez nem feltétlen a sampon hibája. Kevés is elég volt belőle, az illata kellemes, nem túl rosszak az összetevők, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

deodata96

2020. július 13.

Hát, nagyon lelkesen vettem meg, remélve, hogy találok egy olcsóbb alternatívát a korábbi samponomhoz képest. Ahhoz képes sajnos én csalódott vagyok, nekem viszket tőle a fejbőröm, nagyon szárított; anyukám viszont imádja (innen is látszik nagyon mások vagyunk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Mannika00

2020. június 25.

Tökéletes!Csak szilikonmentes termékeket használok,de egyik sem használt korpásodás ellen,majd rátaláltam erre a samponra és pár használat után már nincs is korpám.Nagyon jó illata van,de egy jó balzsam kell utána,mert picit szárít.Szerintem megtaláltam a tökéletes sampont és nagyon olcsó.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Nykosz

2020. június 23.

Évekig head & shoulderst használtam a korpás fejemre, de semmit sem ér már... De ez a sampon valami csodát művelt a korpás hajammal. Azóta csak ezt használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Mona29

2020. június 17.

Nem rossz, nem rossz, főleg ennyiért. Párom haja nagyon hajlamos a korpásodásra, azt elég szépen rendben tartotta. Az illata kellemes, nem túl erős és egy kis ideig meg is maradt a hajában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.