Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztike, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A cink és szalicilsav küzd a pattanásokkal és mitesszerekkel, ugyanakkor meg is akadályozza az újabbak kialakulását. Természetes hatóanyagai nyugtatják az irritált bőrt. Észrevehetően frissíti és tisztítja a bőrt, valamint előkészíti az arcápolás további lépéseire.

Florance07

2016. április 11.

Nagyon bejött ez a tonik, nekem is és a 15 éves fiamnak is. Neki a pattanásokra vettem, de én is használom esti tonikozáshoz. Teljesen jó, és árban is tökéletes. Nem annyira szárít, inkább gyulladáscsökkentő hatása van, véleményem szerint. Csak ajánlani tudom a kamaszoknak !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

Barbbii

2016. február 29.

Nem vált be annyira mert ragacsony a bőröm tőle és nagyon fénylik :( elhasználgatom azért de ilyet többet nemveszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

hanna103

2015. május 12.

Nekem bevált. Összehúzza a pórusaimat és nem irritálja a bőröm. Tényleg kicsit fura (amit mások ragacsosnak írnak) érzetet hagy de engem nem zavar mert csak lefekvés előtt használom és legalább nem szárít. A szagától meg másnaposan sem leszek rosszul ami nekem külön szempont mert volt olyan tonikom amiből kiéreztem az alkohol és nem esett jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

lviaeszter

2015. március 25.

Nekem egyáltalán nem hagyott ragacsos érzést a bőrömön. Nagyon szeretem ezt a kissé "vegyszeres", "orvosis" illatát, néha jó ilyet is használni a sok-sok gyümölcs koncentrátum mellett. Jól tisztítja a bőrt, még az arcmosás után is leszedi a koszt. (Jó, tudom, a víz önmagában nem arclemosó:D)
Egyelőre 3 csillag, majd kiderül később, hogy mit tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 25.

Egyelőre 3 csillag, majd kiderül később, hogy mit tud!

szabocinti93

2014. december 22.

Számomra nyerő :) A bőröm az elmúlt hetekben hihetetlenül gyalázatossá vált valószínű betudható a fogamzásgátló váltásnak is. Kipróbáltam először a Balea frissítő arctonikját ami hihetetlenül ragacsos érzetet hagyott és még jobban elkezdtem kipattogni. Utána az Essence tonikot használtam ami semmi változást nem produkált...végül rátaláltam erre a tonikra ami kellemes hűsítő érzetet hagy a bőrön, nekem egyáltalán nem ragacsos érzetet keltő és egyetlen egy pattanás sem jött elő ami pedig volt szárítja. Kíméletesen és hatásosan tisztít, maradéktalanul eltávolítja az alapozót és mintha a pórusaim is összehúzódtak volna. Számomra újra vevős termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

alexandra001

2014. október 23.

Szeretem is, meg nem is :D Tényleg jól szárítja a bőrt, amióta használom egy pattanás se jelent meg. Alapjáraton szépen bevált, nekem használ, és szeretem. Viszont egy dolgot ki nem állhatok, hogy használat után egy ilyen fura fényes réteget képez az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Heklama

2014. augusztus 24.

Egyáltalán nem vagyok megelégedve ezzel a tonikkal. Ragacsos lesz a bőr a használata után, a fele flakonnal elhasználtam, de csak rontott a bőr állapotán, nem javított. Általában meg vagyok elégedve a dm termékekkel, de ezt a terméket nem fogom ismét megvenni. A bőrről a szennyeződéseket eltávolítja, ezért adok 2 csillagot, de az is lehet, hogy én vagyok valamelyik összetevőre allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

vkinevet

2014. június 9.

Számomra teljesen használhatatlan. Nagyon kellemetlen, ragacsos lesz tőle a bőröm és használat után elkezdi égetni az arcom. 3 neki futás után mindig ugyan ezzel a végkimenetellel. Mivel csak ennyiszer használtam a pattanás eltávolító hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

lavander

2014. május 17.

Sima tonik, semmi extra. Nemrég vettem, eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 17.

Sima tonik, semmi extra. Nemrég vettem, eddig elégedett vagyok vele.

Pansy

2014. február 9.

Egy szóval: elment. Az illatát szerettem, az állagával és használatával nem volt baj, talán egy kicsit használt is a pattanások ellen (TALÁN és KICSIT), de cserébe a T vonalon kívül jól kiszárította a bőröm. Valahogy elhasználtam, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA