Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 vagy 25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   10 vagy 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Törlőkendő mandulaolajjal száraz és érzékeny bőrre

Eltávolítja a vízálló sminket.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt.

KHVivien

2019. május 24.

Én eddig ez az egyetlen Baleás termék amiben nagyot csalódtam. A sminket erős dörzsölésre sem hozta le és rettentő hamar kiszáradt,pedig dobozba tároltam. Az illata viszont nagyon finom. Ezért kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Herbst8101

2019. április 30.

Nem szoktam ilyen kendőket használni, szemfestéklemosó + arctisztító tej, amikkel leszedem a sminket de kifogyott a szemfestéklemosóm, így tettem vele egy próbát mert más nem volt itthon. Nekem nem csípte a szemeimet, ami a legfőbb szempont nálam, a sminket is jól leszedte, nem kellett különösebben dörzsölni vele. A nedvessegével s bár ez nem fontos különösebben de az illatával is elégedett voltam. Azért megmaradok inkább a szokott lemosós módszeremnél de így ha éppen nincs más kéznél megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Ann86

2019. április 30.

A sminket több lépésben távolítom el és gondoltam kipróbálom ezt a kendőt. Nedvesnek elég nedves, de néha csípi az arcbőröm. Sajnos nem tudtam rájönni, hogy miért van ez. Elhasználom, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

eveartstar

2019. április 4.

Frissítő kendőnek vettem, mert gyakran izzadok. Ez az illat csajok katasztrófa!
Mintha most jöttem volna ki a kocsmából egy üveg sört magamra locsolva.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Frissítő kendőnek vettem, mert gyakran izzadok. Ez az illat csajok katasztrófa!
Mintha most jöttem volna ki a kocsmából egy üveg sört magamra locsolva.. :D

kunsagikira

2019. március 11.

Nem tud semmi extrát.
Nekem nem elég nedves és nem tisztít elég alaposan.
Micellás víz után jól esik áttörölni vele az arcom, de semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Nem tud semmi extrát.
Nekem nem elég nedves és nem tisztít elég alaposan.
Micellás víz után jól esik áttörölni vele az arcom, de semmi több.

Lina14

2019. február 2.

nekem is sajnos csípett az arcomon, nem is vittem a szemem közelébe. vészhelyzeti kendő lett az irodában, nem arcra első sorban, de ha muszály, akkor az arcsmikkel elbánik. finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Beya93

2019. január 4.

Borzasztóan égett tőle a bőröm és marta a szemem! Pedig direkt azért vettem meg mert érzékeny bőrre van, de nagyon nem vált be. Pattanást nem okozott szerencsére. Nem ajánlom és nem is fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Anheszenamon

2018. november 6.

Nem használok ilyen kendőket az arcomra, csak utazás miatt vettem meg, praktikussági okok miatt. Egyébként a kétlépéses arctisztító rutinban hiszek (sminklemosó olaj+micellásvíz kombó majd nem habzó, kíméletes krémes lemosó)
Ez a termék számomra használhatatlan volt. Legalábbis arcra. Annyira büdös, hogy szó szerint undorodtam tőle. Csak úgy tudtam elhasználni, hogy nedves törlőnek használtam a fürdőszobában, és max a swatchok letörlésére használtam a karomon. A szaga miatt az arcom közelébe sem tudtam vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

szannamari85

2018. október 25.

Nagyon nem vált be. Az illata egyáltalán nem jó, maga a cucc is amivel át van itatva számomra kicsit furcsa állagú, a sminket nem szedi le (pedig nem sminkelek vastagon). Használata után még min. 3-szor át kell mennem az arcomon micellás vizes vattakoronggal, pl. egy Nivea kendő után elegendő 1-szer, nagyon max. 2-szer. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

dynah13

2018. augusztus 26.

Artisztitasra, frissitesre jo, de sminkeltavolitasra nekem nem igazan valt be. En anyukamtol kaptam, el is hasznaltam, de nem hiszem, hogy megvennem, a niveanak vannak nagyon jo kendoi, azokat szoktam megvasarolni. De az illata ennek is kellemes, es fel lehet hasznalni, ha mar megvan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.