Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 vagy 25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   10 vagy 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Törlőkendő mandulaolajjal száraz és érzékeny bőrre

Eltávolítja a vízálló sminket.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Reni666

2021. május 13.

Ez a törlökendö nagyon jó .
- nem irritál .
- tényleg elbánt a vizálló sminkel is .
-szép lett utána a bőröm ,nem ragad .
- nincs zavaró illata.
-nagyon olcsó s nagyon megéri a pénzt -
-engem nem szárit .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Ez a törlökendö nagyon jó .
- nem irritál .
- tényleg elbánt a vizálló sminkel is .
-szép lett utána a bőröm ,nem ragad .
- nincs zavaró illata.
-nagyon olcsó s nagyon megéri a pénzt -
-engem nem szárit .

Eszti12

2020. szeptember 25.

Én szemsmink eltávolítására szoktam venni, és ahhoz bevált. Viszonylag könnyen leszedi a sminket, vagy ha kicsit meg is kell birkózni vele, akkor sem irritálja a szememet. Számomra kellemes érzetet ad, nem szeretem a lemosó folyadékokat, olyan érzetet keltenek, mintha kimosnám a szemeimet, így ez a kendő jó megoldás. Néha ezt használom alapozó lemosásra is, ahhoz valóban nem túl ideális nekem, nem távolítja el az összes sminket és az arcbőrömnek kicsit kellemetlen az anyaga, illetve szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

anreni9

2020. augusztus 26.

Valami ritka rossz termék, képtelen leszedni a legminimálisabb alapozót is. Ráadásul nagyon érdes, durva a kendő felülete, vörösre súrolta az arcbőröm. A végén már mindenre használtam (leginkább a munkahelyemen reggelente az asztalt áttörölni) csak fogyjon már el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

bettina28

2020. július 4.

Csak otthoni swatcholáshoz szoktam használni a kézfejemre. Azt is ritkán, de arra jó. Egyébként az összetevői nem annyira tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

pantyus

2019. november 25.

Lemossa a sminket, de borzasztóan irritálja a bőröm! Rendesen ég közben és utána percekig. Egyáltalán nem ajánlom érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

lettniko

2019. november 19.

Szintén DM kedvencek útján kaptam. Sminket egyáltalán nem szedi le, elég érdes és száraz a kendő, nem is dörzsölném vele a szemem.
Az illata sem tetszik. Arcfrissítőnek elhasználgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Az illata sem tetszik. Arcfrissítőnek elhasználgatom.

anette25

2019. július 28.

A dm boxban kaptam. A sminket nem hozza rendesen le az arcról, viszont arcfrissítő kendőnek tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

bernadettu

2019. július 17.

Nekem is a tavaszi DM boxból van meg, egy pár napos utazásra vittem magammal, nem sminkeltem, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire könnyen birkózik meg vele, de a használata után iszonyatosan száraznak éreztem a bőröm. Szerintem én is a cipőmet fogom vele törölgetni, arra tökéletesen bevált.(csak ezért kap plusz egy csillagot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Jeanette88

2019. július 11.

Az első ilyen kendőm, alapozó, CC/BB krém eltávolítására vagy nem vízálló sminkhez tökéletes nekem. :) Finom az illata, nem irritál.Én elégedett vagyok vele, talán csak egy szemfestékkel nem bírt el elsőre. Én valószínű újraveszem. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

szanii

2019. július 6.

DM boxban volt, magamtól nem vettem volna meg. Nagyon gyenge sajnos, hiába parfummentes, ami miatt akar ujra is vettem volna.. a sminket képtelen teljesen leszedni. Nem is tudom mire lesz jó, talán a cipőmet törölgetni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.