Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 vagy 25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   10 vagy 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Törlőkendő mandulaolajjal száraz és érzékeny bőrre

Eltávolítja a vízálló sminket.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt.

pantyus

2019. november 25.

Lemossa a sminket, de borzasztóan irritálja a bőröm! Rendesen ég közben és utána percekig. Egyáltalán nem ajánlom érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

lettniko

2019. november 19.

Szintén DM kedvencek útján kaptam. Sminket egyáltalán nem szedi le, elég érdes és száraz a kendő, nem is dörzsölném vele a szemem.
Az illata sem tetszik. Arcfrissítőnek elhasználgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Az illata sem tetszik. Arcfrissítőnek elhasználgatom.

anette25

2019. július 28.

A dm boxban kaptam. A sminket nem hozza rendesen le az arcról, viszont arcfrissítő kendőnek tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

bernadettu

2019. július 17.

Nekem is a tavaszi DM boxból van meg, egy pár napos utazásra vittem magammal, nem sminkeltem, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire könnyen birkózik meg vele, de a használata után iszonyatosan száraznak éreztem a bőröm. Szerintem én is a cipőmet fogom vele törölgetni, arra tökéletesen bevált.(csak ezért kap plusz egy csillagot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Jeanette88

2019. július 11.

Az első ilyen kendőm, alapozó, CC/BB krém eltávolítására vagy nem vízálló sminkhez tökéletes nekem. :) Finom az illata, nem irritál.Én elégedett vagyok vele, talán csak egy szemfestékkel nem bírt el elsőre. Én valószínű újraveszem. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

szanii

2019. július 6.

DM boxban volt, magamtól nem vettem volna meg. Nagyon gyenge sajnos, hiába parfummentes, ami miatt akar ujra is vettem volna.. a sminket képtelen teljesen leszedni. Nem is tudom mire lesz jó, talán a cipőmet törölgetni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

KHVivien

2019. május 24.

Én eddig ez az egyetlen Baleás termék amiben nagyot csalódtam. A sminket erős dörzsölésre sem hozta le és rettentő hamar kiszáradt,pedig dobozba tároltam. Az illata viszont nagyon finom. Ezért kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Herbst8101

2019. április 30.

Nem szoktam ilyen kendőket használni, szemfestéklemosó + arctisztító tej, amikkel leszedem a sminket de kifogyott a szemfestéklemosóm, így tettem vele egy próbát mert más nem volt itthon. Nekem nem csípte a szemeimet, ami a legfőbb szempont nálam, a sminket is jól leszedte, nem kellett különösebben dörzsölni vele. A nedvessegével s bár ez nem fontos különösebben de az illatával is elégedett voltam. Azért megmaradok inkább a szokott lemosós módszeremnél de így ha éppen nincs más kéznél megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Ann86

2019. április 30.

A sminket több lépésben távolítom el és gondoltam kipróbálom ezt a kendőt. Nedvesnek elég nedves, de néha csípi az arcbőröm. Sajnos nem tudtam rájönni, hogy miért van ez. Elhasználom, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

eveartstar

2019. április 4.

Frissítő kendőnek vettem, mert gyakran izzadok. Ez az illat csajok katasztrófa!
Mintha most jöttem volna ki a kocsmából egy üveg sört magamra locsolva.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Frissítő kendőnek vettem, mert gyakran izzadok. Ez az illat csajok katasztrófa!
Mintha most jöttem volna ki a kocsmából egy üveg sört magamra locsolva.. :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.