Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2020. november 13.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyümölcskivonatokkal, vitaminkomplexszel, valamint tápláló kókusz-olajjal és sheavajjal intenzíven ápolja, illetve bársonyosan puhává varázsolja a száraz lábakat.

Queen16

2021. november 17.

Aki ilyen kis hanyag a lábápolás terén hogy csak akkor hidratálja mikor már hámlani vagy ordít a hidratálásért a láb, akkor a láb maszk jó hasznos 20 perces kis kárpótlás neki :D ha már visz, az összetevő lista lehetne szebb is a vége fele az bántja a szemem.
Így minusz két csillag :(
Illetve még egy mert sokalom az árát, kb 500 ft lenne reális, az illata nagyon kellemes frissitő, miután levettem a lábamról nagyon puha hidtatált lett, újra venni nem hoszem hogy fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Így minusz két csillag :(

Dorina07

2021. november 2.

Megörültem, amikor megtaláltam ezt a terméket, de nekem csalódás volt. A használata után nem lett puhább a lábam, hanem inkább ragacsos érzetet hagyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

Cintia04

2021. július 7.

Nyáron is eléggé száraz a lábam, sarkam! Nem repedezett de azért tud érdes lenni és azt nem szeretem! Mivel érzékeny a bőröm a lábamon is és egyszerűen nem viselem el a láb radírokat, dörzsiket stb mert annyira csiklandoz, hogy nem tudok mit kezdeni vele! Aztán rátaláltam erre a kis zoknira és amire kell nekem bevált! Ár érték arányban teljesen jó! Nem tesz olyan nagy csodát, de láthatóan, érezhetően simább, puhább a lábam tőle! Főleg nyári időszakban tökéletes! Egy héten egyszer használom ami nekem belefér a többi kis rutinom mellé! Amíg nem találok valami jobbat maradok ennél! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

feketebarbo

2021. március 9.

Sajnos semmit nem csinált,még csak nem is hidratált rendesen. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Sajnos semmit nem csinált,még csak nem is hidratált rendesen. Nem ajánlom.

dzsuzsanna

2020. november 26.

Szuper termék! Nagyon száraz lábaim vannak, napi szinten krémezésre szorulnak, és ez a maszk tökéletesen hidratálttá és puhává varázsolta őket mindössze 20 perc alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.